Program tur Liga 3-Seria 8, ediția 2020-2021

 

ETAPA 1

12,09,20 Avântul Periam 1:1 ACS Poli Timişoara
12,09,20 Şoimii Lipova 3:1 Gloria Lunca-Teuz
12,09,20 Progresul Pecica 2:0 Progresul Ezeriş
12,09,20 CSC Dumbrăvița 3:0 Becicherecu Mic
12,09,20 Ghiroda şi Giarmata 2:2 Crişul Chişineu

 

ETAPA 2

19,09,20 ACS Poli Timişoara 0:2 Crişul Chişineu
19,09,20 Progresul Ezeriş 0:5 CSC Dumbrăvița
19,09,20 Gloria Lunca-Teuz 1:3 Progresul Pecica
19,09,20 Avântul Periam 1:1 Şoimii Lipova
18,09,20 Becicherecu Mic 0:0 Ghiroda şi Giarmata

 

ETAPA 3

25,09,20 Şoimii Lipova 2:1 ACS Poli Timişoara
25,09,20 CSC Dumbrăvița 9:1 Gloria Lunca-Teuz
26,09,20 Progresul Pecica 2:0 Avântul Periam
26,09,20 Crişul Chişineu 8:2 Becicherecu Mic
Amânat Ghiroda şi Giarmata 17:00 Progresul Ezeriş

 

ETAPA 4

02,10,20 ACS Poli Timişoara 15:00 Becicherecu Mic
02,10,20 Şoimii Lipova 15:00 Progresul Pecica
03,10,20 Progresul Ezeriş 15:00 Crişul Chişineu
03,10,20 Gloria Lunca-Teuz 15:00 Ghiroda şi Giarmata
03,10,20 Avântul Periam 15:00 CSC Dumbrăvița

 

ETAPA 5

10,10,20 Progresul Pecica 15:00 ACS Poli Timişoara
10,10,20 CSC Dumbrăvița 15:00 Şoimii Lipova
10,10,20 Ghiroda şi Giarmata 15:00 Avântul Periam
10,10,20 Crişul Chişineu 15:00 Gloria Lunca-Teuz
10,10,20 Becicherecu Mic 15:00 Progresul Ezeriş

 

ETAPA 6

17,10,20 ACS Poli Timişoara 15:00 Progresul Ezeriş
17,10,20 Gloria Lunca-Teuz 15:00 Becicherecu Mic
17,10,20 Avântul Periam 15:00 Crişul Chişineu
17,10,20 Şoimii Lipova 15:00 Ghiroda şi Giarmata
17,10,20 Progresul Pecica 15:00 CSC Dumbrăvița

 

ETAPA 7

24,10,20 CSC Dumbrăvița 15:00 ACS Poli Timişoara
24,10,20 Ghiroda şi Giarmata 15:00 Progresul Pecica
24,10,20 Crişul Chişineu 15:00 Şoimii Lipova
24,10,20 Becicherecu Mic 15:00 Avântul Periam
24,10,20 Progresul Ezeriş 15:00 Gloria Lunca-Teuz

 

ETAPA 8

31,10,20 ACS Poli Timişoara 15:00 Gloria Lunca-Teuz
31,10,20 Avântul Periam 15:00 Progresul Ezeriş
31,10,20 Şoimii Lipova 15:00 Becicherecu Mic
31,10,20 Progresul Pecica 15:00 Crişul Chişineu
31,10,20 CSC Dumbrăvița 15:00 Ghiroda şi Giarmata

 

ETAPA 9

07,11,20 Ghiroda şi Giarmata 14:00 ACS Poli Timişoara
07,11,20 Crişul Chişineu 14:00 CSC Dumbrăvița
07,11,20 Becicherecu Mic 14:00 Progresul Pecica
07,11,20 Progresul Ezeriş 14:00 Şoimii Lipova
07,11,20 Gloria Lunca-Teuz 14:00 Avântul Periam