Program tur Liga 3-Seria 6, ediția 2020-2021

 

ETAPA 1

11,09,20 Academica 2 2:0 U Craiova 2
11,09,20 CSM Alexandria 0:1 ACSO Filiaşi
12,09,20 Sporting Roşiori 3:1 Unirea Bascov
12,09,20 Petrolul Potcoava 0:3 Vediţa Coloneşti
12,09,20 FC Pucioasa 2:2 Flacăra Moreni

 

ETAPA 2

19,09,20 ACSO Filiaşi 1:0 FC Pucioasa
19,09,20 Sporting Roşiori 4:1 Academica 2
18,09,20 Unirea Bascov 2:3 Flacăra Moreni
18,09,20 Vediţa Coloneşti 1:0 CSM Alexandria
18,09,20 U Craiova 2 2:3 Petrolul Potcoava

 

ETAPA 3

25,09,20 Academica 2 0:3 Unirea Bascov
25,09,20 CSM Alexandria 1:1 U Craiova 2
25,09,20 Flacăra Moreni 3:1 ACSO Filiaşi
26,09,20 Petrolul Potcoava 0:4 Sporting Roşiori
26,09,20 FC Pucioasa 1:1 Vediţa Coloneşti

 

ETAPA 4

02,10,20 Unirea Bascov 15:00 ACSO Filiaşi
02,10,20 Vediţa Coloneşti 15:00 Flacăra Moreni
02,10,20 Academica 2 15:00 Petrolul Potcoava
03,10,20 U Craiova 2 15:00 FC Pucioasa
03,10,20 Sporting Roşiori 15:00 CSM Alexandria

 

ETAPA 5

10,10,20 Petrolul Potcoava 15:00 Unirea Bascov
10,10,20 CSM Alexandria 15:00 Academica 2
10,10,20 FC Pucioasa 15:00 Sporting Roşiori
10,10,20 Flacăra Moreni 15:00 U Craiova 2
10,10,20 ACSO Filiaşi 15:00 Vediţa Coloneşti

 

ETAPA 6

17,10,20 Unirea Bascov 15:00 Vediţa Coloneşti
17,10,20 U Craiova 2 15:00 ACSO Filiaşi
17,10,20 Sporting Roşiori 15:00 Flacăra Moreni
17,10,20 Academica 2 15:00 FC Pucioasa
17,10,20 Petrolul Potcoava 15:00 CSM Alexandria

 

ETAPA 7

24,10,20 CSM Alexandria 15:00 Unirea Bascov
24,10,20 FC Pucioasa 15:00 Petrolul Potcoava
24,10,20 Flacăra Moreni 15:00 Academica 2
24,10,20 ACSO Filiaşi 15:00 Sporting Roşiori
24,10,20 Vediţa Coloneşti 15:00 U Craiova 2

 

ETAPA 8

31,10,20 Unirea Bascov 15:00 U Craiova 2
31,10,20 Sporting Roşiori 15:00 Vediţa Coloneşti
31,10,20 Academica 2 15:00 ACSO Filiaşi
31,10,20 Petrolul Potcoava 15:00 Flacăra Moreni
31,10,20 CSM Alexandria 15:00 FC Pucioasa

 

ETAPA 9

07,11,20 FC Pucioasa 14:00 Unirea Bascov
07,11,20 Flacăra Moreni 14:00 CSM Alexandria
07,11,20 ACSO Filiaşi 14:00 Petrolul Potcoava
07,11,20 Vediţa Coloneşti 14:00 Academica 2
07,11,20 U Craiova 2 14:00 Sporting Roşiori