Program tur Liga 3-Seria 5, ediția 2019-2020

 

loading...

 

ETAPA 1

23,08,19 Viitorul Șelimbăr 2:1 Unirea Alba Iulia
23,08,19 Avântul Reghin 1:1 Odorheiu Secuiesc
23,08,19 CS Sânmartin 3:6 Luceafărul Oradea
23,08,19 CFR Cluj 2 2:0 Industria Galda
23,08,19 Sticla Arieșul Turda 2:1 Minaur Baia Mare
24,08,19 SCM Zalău 0:2 Unirea Dej
24,08,19 Unu FC Gloria 0:2 Sănătatea Cluj
24,08,19 Comuna Recea 2:1 Metalurgistul Cugir

 

ETAPA 2

30,08,19 Odorheiu Secuiesc 3:3 CS Sânmartin
30,08,19 Sănătatea Cluj 1:1 Avântul Reghin
30,08,19 Unirea Dej 0:0 Metalurgistul Cugir
31,08,19 Minaur Baia Mare 1:1 Comuna Recea
31,08,19 Industria Galda 0:1 Sticla Arieșul Turda
31,08,19 Luceafărul Oradea 2:1 CFR Cluj 2
31,08,19 Unirea Alba Iulia 4:0 Unu FC Gloria
31,08,19 SCM Zalău 2:2 Viitorul Șelimbăr

 

ETAPA 3

06,09,19 Viitorul Șelimbăr 2:0 Unirea Dej
06,09,19 Avântul Reghin 1:0 Unirea Alba Iulia
06,09,19 CS Sânmartin 3:0 Sănătatea Cluj
06,09,19 CFR Cluj 2 1:1 Odorheiu Secuiesc
06,09,19 Sticla Arieșul Turda 0:1 Luceafărul Oradea
07,09,19 Unu FC Gloria 1:0 SCM Zalău
07,09,19 Comuna Recea 8:2 Industria Galda
07,09,19 Metalurgistul Cugir 1:1 Minaur Baia Mare

 

ETAPA 4

13,09,19 Unirea Dej 0:1 Minaur Baia Mare
13,09,19 Odorheiu Secuiesc 1:1 Sticla Arieșul Turda
13,09,19 Sănătatea Cluj 2:3 CFR Cluj 2
13,09,19 Viitorul Șelimbăr 0:0 Unu FC Gloria
14,09,19 Industria Galda 0:1 Metalurgistul Cugir
14,09,19 Luceafărul Oradea 3:4 Comuna Recea
14,09,19 Unirea Alba Iulia 3:0 CS Sânmartin
14,09,19 SCM Zalău 2:0 Avântul Reghin

 

ETAPA 5

20,09,19 Avântul Reghin 1:1 Viitorul Șelimbăr
20,09,19 CS Sânmartin 3:2 SCM Zalău
20,09,19 CFR Cluj 2 2:1 Unirea Alba Iulia
20,09,19 Sticla Arieșul Turda 0:1 Sănătatea Cluj
20,09,19 Comuna Recea 2:0 Odorheiu Secuiesc
20,09,19 Metalurgistul Cugir 0:3 Luceafărul Oradea
21,09,19 Unu FC Gloria 1:0 Unirea Dej
21,09,19 Minaur Baia Mare 2:0 Industria Galda

 

ETAPA 6

30,09,19 Sănătatea Cluj 0:1 Comuna Recea
27,09,19 Odorheiu Secuiesc 2:0 Metalurgistul Cugir
27,09,19 Viitorul Șelimbăr 3:1 CS Sânmartin
28,09,19 Unirea Dej 3:1 Industria Galda
28,09,19 Luceafărul Oradea 1:0 Minaur Baia Mare
28,09,19 Unirea Alba Iulia 1:1 Sticla Arieșul Turda
28,09,19 SCM Zalău 3:2 CFR Cluj 2
28,09,19 Unu FC Gloria 1:1 Avântul Reghin

 

ETAPA 7

04,10,19 Avântul Reghin 3:0 Unirea Dej
04,10,19 CS Sânmartin 3:2 Unu FC Gloria
04,10,19 CFR Cluj 2 1:1 Viitorul Șelimbăr
04,10,19 Sticla Arieșul Turda 2:1 SCM Zalău
05,10,19 Metalurgistul Cugir 0:0 Sănătatea Cluj
05,10,19 Industria Galda 2:6 Luceafărul Oradea
05,10,19 Minaur Baia Mare 2:0 Odorheiu Secuiesc
05,10,19 Comuna Recea 2:2 Unirea Alba Iulia

 

ETAPA 8

12,10,19 Unirea Alba Iulia 1:1 Metalurgistul Cugir
12,10,19 SCM Zalău 0:0 Comuna Recea
12,10,19 Unu FC Gloria 3:2 CFR Cluj 2
11,10,19 Unirea Dej 2:1 Luceafărul Oradea
11,10,19 Odorheiu Secuiesc 1:3 Industria Galda
11,10,19 Sănătatea Cluj 2:0 Minaur Baia Mare
11,10,19 Avântul Reghin 0:1 CS Sânmartin
11,10,19 Viitorul Șelimbăr 1:1 Sticla Arieșul Turda

 

ETAPA 9

19,10,19 Comuna Recea 2:0 Viitorul Șelimbăr
19,10,19 Metalurgistul Cugir 3:1 SCM Zalău
19,10,19 Minaur Baia Mare 1:0 Unirea Alba Iulia
19,10,19 Industria Galda 0:0 Sănătatea Cluj
19,10,19 Luceafărul Oradea 3:0 Odorheiu Secuiesc
18,10,19 CS Sânmartin 5:1 Unirea Dej
18,10,19 CFR Cluj 2 3:3 Avântul Reghin
18,10,19 Sticla Arieșul Turda 1:1 Unu FC Gloria

 

ETAPA 10

26,10,19 Unirea Alba Iulia 2:0 Industria Galda
26,10,19 SCM Zalău 0:1 Minaur Baia Mare
26,10,19 Unu FC Gloria 1:0 Comuna Recea
25,10,19 Unirea Dej 1:0 Odorheiu Secuiesc
25,10,19 Sănătatea Cluj 2:2 Luceafărul Oradea
25,10,19 Viitorul Șelimbăr 2:2 Metalurgistul Cugir
25,10,19 Avântul Reghin 1:1 Sticla Arieșul Turda
25,10,19 CS Sânmartin 2:0 CFR Cluj 2

 

ETAPA 11

02,11,19 Comuna Recea 3:2 Avântul Reghin
02,11,19 Metalurgistul Cugir 3:2 Unu FC Gloria
02,11,19 Minaur Baia Mare 5:0 Viitorul Șelimbăr
02,11,19 Industria Galda 5:2 SCM Zalău
02,11,19 Luceafărul Oradea 3:2 Unirea Alba Iulia
02,11,19 Odorheiu Secuiesc 0:2 Sănătatea Cluj
01,11,19 CFR Cluj 2 2:1 Unirea Dej
01,11,19 Sticla Arieșul Turda 2:1 CS Sânmartin

 

ETAPA 12

08,11,19 Unirea Dej 4:2 Sănătatea Cluj
08,11,19 Unirea Alba Iulia 0:2 Odorheiu Secuiesc
08,11,19 SCM Zalău 3:3 Luceafărul Oradea
08,11,19 Viitorul Șelimbăr 2:2 Industria Galda
08,11,19 Unu FC Gloria 0:1 Minaur Baia Mare
08,11,19 Avântul Reghin 1:2 Metalurgistul Cugir
08,11,19 CS Sânmartin 1:3 Comuna Recea
08,11,19 CFR Cluj 2 1:4 Sticla Arieșul Turda

 

ETAPA 13

16,11,19 Comuna Recea 6:1 CFR Cluj 2
16,11,19 Metalurgistul Cugir 2:0 CS Sânmartin
16,11,19 Minaur Baia Mare 0:0 Avântul Reghin
16,11,19 Industria Galda 0:1 Unu FC Gloria
16,11,19 Luceafărul Oradea 0:1 Viitorul Șelimbăr
15,11,19 Sticla Arieșul Turda 1:1 Unirea Dej
15,11,19 Odorheiu Secuiesc 0:1 SCM Zalău
15,11,19 Sănătatea Cluj 4:1 Unirea Alba Iulia

 

 

ETAPA 14

22,11,19 Unirea Dej 0:0 Unirea Alba Iulia
22,11,19 SCM Zalău 2:1 Sănătatea Cluj
22,11,19 Viitorul Șelimbăr 4:0 Odorheiu Secuiesc
22,11,19 Unu FC Gloria 1:0 Luceafărul Oradea
22,11,19 Avântul Reghin 2:1 Industria Galda
22,11,19 CS Sânmartin 1:2 Minaur Baia Mare
22,11,19 CFR Cluj 2 0:2 Metalurgistul Cugir
22,11,19 Sticla Arieșul Turda 1:1 Comuna Recea

 

ETAPA 15

30,11,19 Comuna Recea 4:1 Unirea Dej
30,11,19 Minaur Baia Mare 1:0 CFR Cluj 2
30,11,19 Industria Galda 0:2 CS Sânmartin
30,11,19 Luceafărul Oradea 2:6 Avântul Reghin
30,11,19 Unirea Alba Iulia 3:0 SCM Zalău
29,11,19 Odorheiu Secuiesc 0:1 Unu FC Gloria
29,11,19 Sănătatea Cluj 1:2 Viitorul Șelimbăr
29,11,19 Metalurgistul Cugir 3:1 Sticla Arieșul Turda

 

 

loading...

 

 

 

Loading...

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X