Program tur Liga 3-Seria 4, ediția 2019-2020

 

loading...

 

ETAPA 1

23,08,19 ACS Dumbrăviţa 1:2 Cetate Deva
23,08,19 Şoimii Lipova 0:1 U Craiova 1948
24,08,19 Fortuna Becicherecu Mic 1:1 ACS Poli Timișoara
24,08,19 Progresul Pecica 1:1 Crişul Chişineu Criş
24,08,19 Ghiroda şi Giarmata Vii 2:1 Gloria Cermei
24,08,19 Viitorul Dăești 4:2 CS Hunedoara
24,08,19 Naţional Sebiş 0:2 Flacăra Horezu
24,08,19 Gilortul Târgu Cărbunești 1:3 ACSO Filiași

 

ETAPA 2

30,08,19 ACS Poli Timișoara 1:2 ACSO Filiași
30,08,19 Cetate Deva 0:4 Ghiroda şi Giarmata Vii
31,08,19 U Craiova 1948 2:1 Gilortul Târgu Cărbunești
31,08,19 Flacăra Horezu 2:0 Şoimii Lipova
31,08,19 CS Hunedoara 4:2 Naţional Sebiş
31,08,19 Gloria Cermei 2:4 Viitorul Dăești
31,08,19 Crişul Chişineu Criş 1:1 ACS Dumbrăviţa
31,08,19 Fortuna Becicherecu Mic 2:0 Progresul Pecica

 

ETAPA 3

06,09,19 ACS Dumbrăviţa 0:0 Fortuna Becicherecu Mic
06,09,19 Şoimii Lipova 1:0 CS Hunedoara
06,09,19 ACSO Filiași 2:3 U Craiova 1948
07,09,19 Progresul Pecica 3:2 ACS Poli Timișoara
07,09,19 Ghiroda şi Giarmata Vii 2:1 Crişul Chişineu Criş
07,09,19 Viitorul Dăești 1:1 Cetate Deva
07,09,19 Naţional Sebiş 1:1 Gloria Cermei
07,09,19 Gilortul Târgu Cărbunești 1:1 Flacăra Horezu

 

ETAPA 4

13,09,19 Cetate Deva 1:3 Naţional Sebiş
14,09,19 ACS Poli Timișoara 0:5 U Craiova 1948
14,09,19 Flacăra Horezu 3:1 ACSO Filiași
14,09,19 CS Hunedoara 2:0 Gilortul Târgu Cărbunești
14,09,19 Gloria Cermei 1:1 Şoimii Lipova
14,09,19 Crişul Chişineu Criş 3:1 Viitorul Dăești
14,09,19 Fortuna Becicherecu Mic 2:1 Ghiroda şi Giarmata Vii
14,09,19 Progresul Pecica 1:1 ACS Dumbrăviţa

 

ETAPA 5

20,09,19 ACS Dumbrăviţa 2:0 ACS Poli Timișoara
20,09,19 Şoimii Lipova 1:1 Cetate Deva
20,09,19 U Craiova 1948 1:0 Flacăra Horezu
21,09,19 Ghiroda şi Giarmata Vii 0:1 Progresul Pecica
21,09,19 Viitorul Dăești 2:2 Fortuna Becicherecu Mic
21,09,19 Naţional Sebiş 3:2 Crişul Chişineu Criş
21,09,19 Gilortul Târgu Cărbunești 1:5 Gloria Cermei
21,09,19 ACSO Filiași 1:2 CS Hunedoara

 

ETAPA 6

27,09,19 ACS Poli Timișoara 2:0 Flacăra Horezu
27,09,19 Cetate Deva 2:0 Gilortul Târgu Cărbunești
27,09,19 Crişul Chişineu Criş 1:0 Şoimii Lipova
27,09,19 ACS Dumbrăviţa 1:0 Ghiroda şi Giarmata Vii
28,09,19 Gloria Cermei 1:1 ACSO Filiași
28,09,19 Fortuna Becicherecu Mic 1:1 Naţional Sebiş
28,09,19 Progresul Pecica 5:2 Viitorul Dăești
29,09,19 CS Hunedoara 2:4 U Craiova 1948

 

ETAPA 7

04,10,19 Şoimii Lipova 2:2 Fortuna Becicherecu Mic
04,10,19 ACSO Filiași 2:0 Cetate Deva
05,10,19 Ghiroda şi Giarmata Vii 5:0 ACS Poli Timișoara
05,10,19 Naţional Sebiş 1:2 Progresul Pecica
05,10,19 Gilortul Târgu Cărbunești 0:3 Crişul Chişineu Criş
05,10,19 U Craiova 1948 1:1 Gloria Cermei
05,10,19 Viitorul Dăești 3:3 ACS Dumbrăviţa
05,10,19 Flacăra Horezu 3:0 CS Hunedoara

 

ETAPA 8

12,10,19 Gloria Cermei 1:1 Flacăra Horezu
12,10,19 Crişul Chişineu Criş 2:0 ACSO Filiași
12,10,19 Fortuna Becicherecu Mic 3:0 Gilortul Târgu Cărbunești
12,10,19 Progresul Pecica 1:2 Şoimii Lipova
11,10,19 ACS Poli Timișoara 2:1 CS Hunedoara
11,10,19 Cetate Deva 0:1 U Craiova 1948
11,10,19 ACS Dumbrăviţa 3:1 Naţional Sebiş
11,10,19 Ghiroda şi Giarmata Vii 2:4 Viitorul Dăești

 

ETAPA 9

19,10,19 Viitorul Dăești 2:0 ACS Poli Timișoara
19,10,19 Naţional Sebiş 0:2 Ghiroda şi Giarmata Vii
19,10,19 Gilortul Târgu Cărbunești 0:0 Progresul Pecica
19,10,19 U Craiova 1948 5:0 Crişul Chişineu Criş
19,10,19 Flacăra Horezu 1:0 Cetate Deva
19,10,19 CS Hunedoara 3:1 Gloria Cermei
18,10,19 Şoimii Lipova 3:0 ACS Dumbrăviţa
18,10,19 ACSO Filiași 3:3 Fortuna Becicherecu Mic

 

ETAPA 10

26,10,19 Crişul Chişineu Criş 1:0 Flacăra Horezu
26,10,19 Progresul Pecica 4:0 ACSO Filiași
26,10,19 Ghiroda şi Giarmata Vii 2:2 Şoimii Lipova
26,10,19 Viitorul Dăești 1:3 Naţional Sebiş
26,10,19 Fortuna Becicherecu Mic 0:2 U Craiova 1948
25,10,19 ACS Poli Timișoara 1:2 Gloria Cermei
25,10,19 Cetate Deva 1:2 CS Hunedoara
25,10,19 ACS Dumbrăviţa 6:0 Gilortul Târgu Cărbunești

 

ETAPA 11

02,11,19 U Craiova 1948 0:0 Progresul Pecica
02,11,19 ACSO Filiași 2:4 ACS Dumbrăviţa
02,11,19 Naţional Sebiş 0:3 ACS Poli Timișoara
02,11,19 Gilortul Târgu Cărbunești 1:0 Ghiroda şi Giarmata Vii
02,11,19 Flacăra Horezu 0:2 Fortuna Becicherecu Mic
02,11,19 CS Hunedoara 1:2 Crişul Chişineu Criş
02,11,19 Gloria Cermei 1:3 Cetate Deva
01,11,19 Şoimii Lipova 4:0 Viitorul Dăești

 

ETAPA 12

08,11,19 ACS Poli Timișoara 1:1 Cetate Deva
08,11,19 Crişul Chişineu Criş 1:1 Gloria Cermei
08,11,19 Fortuna Becicherecu Mic 2:2 CS Hunedoara
08,11,19 Progresul Pecica 3:1 Flacăra Horezu
08,11,19 ACS Dumbrăviţa 1:2 U Craiova 1948
08,11,19 Ghiroda şi Giarmata Vii 4:2 ACSO Filiași
08,11,19 Viitorul Dăești 4:2 Gilortul Târgu Cărbunești
08,11,19 Naţional Sebiş 1:5 Şoimii Lipova

 

ETAPA 13

16,11,19 Gilortul Târgu Cărbunești 2:0 Naţional Sebiş
16,11,19 ACSO Filiași 3:3 Viitorul Dăești
16,11,19 CS Hunedoara 1:2 Progresul Pecica
16,11,19 Gloria Cermei 2:1 Fortuna Becicherecu Mic
15,11,19 Şoimii Lipova 4:0 ACS Poli Timișoara
15,11,19 Cetate Deva 0:0 Crişul Chişineu Criş
15,11,19 Flacăra Horezu 2:1 ACS Dumbrăviţa
15,11,19 U Craiova 1948 4:0 Ghiroda şi Giarmata Vii

 

 

ETAPA 14

22,11,19 ACS Poli Timișoara 1:2 Crişul Chişineu Criş
22,11,19 Fortuna Becicherecu Mic 0:0 Cetate Deva
22,11,19 Progresul Pecica 1:2 Gloria Cermei
22,11,19 ACS Dumbrăviţa 3:4 CS Hunedoara
22,11,19 Ghiroda şi Giarmata Vii 1:1 Flacăra Horezu
22,11,19 Viitorul Dăești 0:2 U Craiova 1948
22,11,19 Naţional Sebiş 4:2 ACSO Filiași
22,11,19 Şoimii Lipova 4:1 Gilortul Târgu Cărbunești

 

ETAPA 15

30,11,19 Gilortul Târgu Cărbunești 4:1 ACS Poli Timișoara
30,11,19 ACSO Filiași 0:1 Şoimii Lipova
30,11,19 CS Hunedoara 2:0 Ghiroda şi Giarmata Vii
30,11,19 Gloria Cermei 1:4 ACS Dumbrăviţa
30,11,19 Crişul Chişineu Criş 2:1 Fortuna Becicherecu Mic
29,11,19 Flacăra Horezu 2:1 Viitorul Dăești
29,11,19 Cetate Deva 3:1 Progresul Pecica
29,11,19 U Craiova 1948 5:0 Naţional Sebiş

 

 

loading...

 

 

 

Loading...

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X