Program tur Liga 3-Seria 3, ediția 2020-2021

 

ETAPA 1

12,09,20 ACSM Olteniţa 4:0 Recolta Gh. Doja
12,09,20 Înainte Modelu 2:3 FC Viitorul 2
12,09,20 Popeşti-Leordeni 0:1 CS Afumaţi
12,09,20 Gloria Albeşti 2:0 Agricola Borcea
12,09,20 Mostiştea Ulmu 3:3 Axiopolis Cernavodă

 

ETAPA 2

19,09,20 Recolta Gh. Doja 2:7 Axiopolis Cernavodă
19,09,20 Agricola Borcea 1:2 Mostiştea Ulmu
19,09,20 CS Afumaţi 2:1 Gloria Albeşti
19,09,20 ACSM Olteniţa 0:2 Înainte Modelu
19,09,20 FC Viitorul 2 0:3 Popeşti-Leordeni

 

ETAPA 3

26,09,20 Înainte Modelu 5:0 Recolta Gh. Doja
26,09,20 Popeşti-Leordeni 2:2 ACSM Olteniţa
26,09,20 Gloria Albeşti 2:3 FC Viitorul 2
26,09,20 Mostiştea Ulmu 0:1 CS Afumaţi
26,09,20 Axiopolis Cernavodă 6:2 Agricola Borcea

 

ETAPA 4

03,10,20 Recolta Gh. Doja 15:00 Agricola Borcea
03,10,20 CS Afumaţi 15:00 Axiopolis Cernavodă
03,10,20 FC Viitorul 2 15:00 Mostiştea Ulmu
03,10,20 ACSM Olteniţa 15:00 Gloria Albeşti
03,10,20 Înainte Modelu 15:00 Popeşti-Leordeni

 

ETAPA 5

10,10,20 Popeşti-Leordeni 15:00 Recolta Gh. Doja
10,10,20 Gloria Albeşti 15:00 Înainte Modelu
10,10,20 Mostiştea Ulmu 15:00 ACSM Olteniţa
10,10,20 Axiopolis Cernavodă 15:00 FC Viitorul 2
10,10,20 Agricola Borcea 15:00 CS Afumaţi

 

ETAPA 6

17,10,20 Recolta Gh. Doja 15:00 CS Afumaţi
17,10,20 FC Viitorul 2 15:00 Agricola Borcea
17,10,20 ACSM Olteniţa 15:00 Axiopolis Cernavodă
17,10,20 Înainte Modelu 15:00 Mostiştea Ulmu
17,10,20 Popeşti-Leordeni 15:00 Gloria Albeşti

 

ETAPA 7

24,10,20 Gloria Albeşti 15:00 Recolta Gh. Doja
24,10,20 Mostiştea Ulmu 15:00 Popeşti-Leordeni
24,10,20 Axiopolis Cernavodă 15:00 Înainte Modelu
24,10,20 Agricola Borcea 15:00 ACSM Olteniţa
24,10,20 CS Afumaţi 15:00 FC Viitorul 2

 

ETAPA 8

31,10,20 Recolta Gh. Doja 15:00 FC Viitorul 2
31,10,20 ACSM Olteniţa 15:00 CS Afumaţi
31,10,20 Înainte Modelu 15:00 Agricola Borcea
31,10,20 Popeşti-Leordeni 15:00 Axiopolis Cernavodă
31,10,20 Gloria Albeşti 15:00 Mostiştea Ulmu

 

ETAPA 9

07,11,20 Mostiştea Ulmu 14:00 Recolta Gh. Doja
07,11,20 Axiopolis Cernavodă 14:00 Gloria Albeşti
07,11,20 Agricola Borcea 14:00 Popeşti-Leordeni
07,11,20 CS Afumaţi 14:00 Înainte Modelu
07,11,20 FC Viitorul 2 14:00 ACSM Olteniţa