Program tur Liga 3-Seria 3, ediția 2019-2020

 

loading...

 

ETAPA 1

23,08,19 CSM Slatina 1:0 Sporting Roșiori
23,08,19 Flacăra Moreni 1:1 Olimpic Cetate Râșnov
23,08,19 FC Voluntari 2 3:3 Unirea Bascov
23,08,19 U Craiova 2 1:1 CS Balotești
24,08,19 SR Municipal Braşov 0:3 Progresul Spartac
24,08,19 FC Pucioasa 0:2 CSM Alexandria
24,08,19 CS Blejoi 1:1 Astra 2
24,08,19 Vedița Colonești 1:0 Tractorul Cetate

 

ETAPA 2

30,08,19 Astra 2 0:1 Vedița Colonești
30,08,19 CSM Alexandria 0:0 CS Blejoi
30,08,19 Unirea Bascov 2:2 U Craiova 2
31,08,19 Progresul Spartac 2:0 CS Balotești
31,08,19 Olimpic Cetate Râșnov 1:2 FC Voluntari 2
31,08,19 Sporting Roșiori 1:0 Flacăra Moreni
31,08,19 Tractorul Cetate 0:8 CSM Slatina
31,08,19 SR Municipal Braşov 1:0 FC Pucioasa

 

ETAPA 3

06,09,19 CSM Slatina 1:0 Astra 2
06,09,19 Flacăra Moreni 5:0 Tractorul Cetate
06,09,19 FC Voluntari 2 5:1 Sporting Roșiori
06,09,19 U Craiova 2 1:3 Olimpic Cetate Râșnov
07,09,19 FC Pucioasa 0:0 Progresul Spartac
07,09,19 CS Blejoi 1:1 SR Municipal Braşov
07,09,19 Vedița Colonești 0:1 CSM Alexandria
07,09,19 CS Balotești 2:0 Unirea Bascov

 

ETAPA 4

13,09,19 Astra 2 0:1 Flacăra Moreni
13,09,19 CSM Alexandria 2:0 CSM Slatina
14,09,19 Progresul Spartac 1:1 Unirea Bascov
14,09,19 Olimpic Cetate Râșnov 2:0 CS Balotești
14,09,19 Sporting Roșiori 0:3 U Craiova 2
14,09,19 Tractorul Cetate 5:2 FC Voluntari 2
14,09,19 SR Municipal Braşov 2:2 Vedița Colonești
14,09,19 FC Pucioasa 2:0 CS Blejoi

 

ETAPA 5

20,09,19 CSM Slatina 3:0 SR Municipal Braşov
20,09,19 Flacăra Moreni 2:1 CSM Alexandria
20,09,19 FC Voluntari 2 0:4 Astra 2
20,09,19 U Craiova 2 3:2 Tractorul Cetate
20,09,19 CS Balotești 4:0 Sporting Roșiori
20,09,19 Unirea Bascov 4:4 Olimpic Cetate Râșnov
21,09,19 CS Blejoi 1:0 Progresul Spartac
21,09,19 Vedița Colonești 2:1 FC Pucioasa

 

ETAPA 6

27,09,19 Astra 2 0:1 U Craiova 2
27,09,19 CSM Alexandria 4:2 FC Voluntari 2
28,09,19 Progresul Spartac 4:1 Olimpic Cetate Râșnov
28,09,19 Sporting Roșiori 1:1 Unirea Bascov
28,09,19 Tractorul Cetate 3:1 CS Balotești
28,09,19 SR Municipal Braşov 0:1 Flacăra Moreni
28,09,19 FC Pucioasa 0:0 CSM Slatina
28,09,19 CS Blejoi 0:2 Vedița Colonești

 

ETAPA 7

04,10,19 CSM Slatina 2:0 CS Blejoi
04,10,19 Flacăra Moreni 3:0 FC Pucioasa
04,10,19 FC Voluntari 2 3:2 SR Municipal Braşov
04,10,19 U Craiova 2 2:0 CSM Alexandria
04,10,19 CS Balotești 2:1 Astra 2
04,10,19 Unirea Bascov 5:0 Tractorul Cetate
05,10,19 Vedița Colonești 0:2 Progresul Spartac
05,10,19 Olimpic Cetate Râșnov 3:0 Sporting Roșiori

 

ETAPA 8

12,10,19 FC Pucioasa 2:3 FC Voluntari 2
12,10,19 Progresul Spartac 4:1 Sporting Roșiori
12,10,19 Tractorul Cetate 3:0 Olimpic Cetate Râșnov
12,10,19 SR Municipal Braşov 1:1 U Craiova 2
12,10,19 CS Blejoi 4:0 Flacăra Moreni
12,10,19 Vedița Colonești 1:1 CSM Slatina
11,10,19 Astra 2 3:3 Unirea Bascov
11,10,19 CSM Alexandria 3:1 CS Balotești

 

ETAPA 9

19,10,19 Olimpic Cetate Râșnov 1:3 Astra 2
19,10,19 Sporting Roșiori 1:0 Tractorul Cetate
18,10,19 CSM Slatina 2:2 Progresul Spartac
18,10,19 Flacăra Moreni 4:0 Vedița Colonești
18,10,19 FC Voluntari 2 2:3 CS Blejoi
18,10,19 U Craiova 2 6:1 FC Pucioasa
18,10,19 Unirea Bascov 2:1 CSM Alexandria
18,10,19 CS Balotești 2:3 SR Municipal Braşov

 

ETAPA 10

26,10,19 FC Pucioasa 5:0 CS Balotești
26,10,19 Progresul Spartac 9:0 Tractorul Cetate
26,10,19 Vedița Colonești 2:1 FC Voluntari 2
26,10,19 CS Blejoi 2:0 U Craiova 2
26,10,19 SR Municipal Braşov 0:0 Unirea Bascov
25,10,19 Astra 2 2:2 Sporting Roșiori
25,10,19 CSM Alexandria 0:1 Olimpic Cetate Râșnov
25,10,19 CSM Slatina 5:1 Flacăra Moreni

 

ETAPA 11

02,11,19 Olimpic Cetate Râșnov 3:0 SR Municipal Braşov
02,11,19 Sporting Roșiori 0:3 CSM Alexandria
02,11,19 Tractorul Cetate 2:2 Astra 2
01,11,19 Flacăra Moreni 2:2 Progresul Spartac
01,11,19 FC Voluntari 2 3:3 CSM Slatina
01,11,19 U Craiova 2 4:0 Vedița Colonești
01,11,19 CS Balotești 1:1 CS Blejoi
01,11,19 Unirea Bascov 4:2 FC Pucioasa

 

ETAPA 12

08,11,19 Progresul Spartac 4:0 Astra 2
08,11,19 SR Municipal Braşov 2:0 Sporting Roșiori
08,11,19 FC Pucioasa 0:0 Olimpic Cetate Râșnov
08,11,19 CS Blejoi 0:2 Unirea Bascov
08,11,19 Vedița Colonești 1:0 CS Balotești
08,11,19 CSM Slatina 1:0 U Craiova 2
08,11,19 Flacăra Moreni 0:0 FC Voluntari 2
08,11,19 CSM Alexandria 3-0 Tractorul Cetate

 

ETAPA 13

16,11,19 Olimpic Cetate Râșnov 3:1 CS Blejoi
16,11,19 Sporting Roșiori 0:1 FC Pucioasa
16,11,19 Tractorul Cetate 0:2 SR Municipal Braşov
15,11,19 FC Voluntari 2 0:3 Progresul Spartac
15,11,19 U Craiova 2 2:0 Flacăra Moreni
15,11,19 CS Balotești 0:2 CSM Slatina
15,11,19 Unirea Bascov 3:2 Vedița Colonești
15,11,19 Astra 2 3:0 CSM Alexandria

 

 

ETAPA 14

22,11,19 Progresul Spartac 1:0 CSM Alexandria
22,11,19 SR Municipal Braşov 2:1 Astra 2
22,11,19 FC Pucioasa 7:1 Tractorul Cetate
22,11,19 CS Blejoi 2:1 Sporting Roșiori
22,11,19 Vedița Colonești 2:0 Olimpic Cetate Râșnov
22,11,19 CSM Slatina 2:0 Unirea Bascov
22,11,19 Flacăra Moreni 3:0 CS Balotești
22,11,19 FC Voluntari 2 1:2 U Craiova 2

 

ETAPA 15

30,11,19 Olimpic Cetate Râșnov 0:1 CSM Slatina
30,11,19 Sporting Roșiori 1:1 Vedița Colonești
30,11,19 Tractorul Cetate 0:1 CS Blejoi
29,11,19 U Craiova 2 1:2 Progresul Spartac
29,11,19 CS Balotești 3:4 FC Voluntari 2
29,11,19 Unirea Bascov 1:4 Flacăra Moreni
29,11,19 Astra 2 1:2 FC Pucioasa
29,11,19 CSM Alexandria 2:0 SR Municipal Braşov

 

 

loading...

 

 

 

Loading...

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X