Program tur Liga 3-Seria 2, ediția 2019-2020

 

loading...

 

ETAPA 1

23,08,19 FCSB 2 2:2 Agricola Borcea
23,08,19 Înainte Modelu 3:3 Axiopolis Cernavodă
24,08,19 Viitorul Ianca 1:0 CS Tunari
24,08,19 Metalul Buzău 5:0 Dacia Unirea Brăila
24,08,19 Recolta Gheorghe Doja 0:3 CS Medgidia
24,08,19 Mostiștea Ulmu 0:1 CS Afumaţi
24,08,19 Podeidon 2 Mai Limanu 1:4 Unirea Slobozia
24,08,19 Popeşti-Leordeni 3:0 CS Făurei

 

ETAPA 2

30,08,19 Dacia Unirea Brăila 3:2 Recolta Gheorghe Doja
31,08,19 CS Tunari 3:2 CS Făurei
31,08,19 Axiopolis Cernavodă 1:4 Popeşti-Leordeni
31,08,19 Unirea Slobozia 2:0 Înainte Modelu
31,08,19 CS Afumaţi 2:0 Podeidon 2 Mai Limanu
31,08,19 Agricola Borcea 2:2 Mostiștea Ulmu
31,08,19 CS Medgidia 0:0 FCSB 2
31,08,19 Viitorul Ianca 1:3 Metalul Buzău

 

ETAPA 3

06,09,19 FCSB 2 2:1 Dacia Unirea Brăila
06,09,19 Înainte Modelu 1:1 CS Afumaţi
07,09,19 Metalul Buzău 0:1 CS Tunari
07,09,19 Recolta Gheorghe Doja 0:1 Viitorul Ianca
07,09,19 Mostiștea Ulmu 4:1 CS Medgidia
07,09,19 Popeşti-Leordeni 0:0 Unirea Slobozia
07,09,19 CS Făurei 3:0 Axiopolis Cernavodă
25,09,19 Podeidon 2 Mai Limanu 4:2 Agricola Borcea

 

ETAPA 4

13,09,19 Dacia Unirea Brăila 0:2 Mostiștea Ulmu
14,09,19 CS Tunari 5:0 Axiopolis Cernavodă
14,09,19 Unirea Slobozia 2:0 CS Făurei
14,09,19 CS Afumaţi 1:0 Popeşti-Leordeni
14,09,19 Agricola Borcea 0:1 Înainte Modelu
14,09,19 CS Medgidia 3:3 Podeidon 2 Mai Limanu
14,09,19 Viitorul Ianca 1:0 FCSB 2
14,09,19 Metalul Buzău 3:1 Recolta Gheorghe Doja

 

ETAPA 5

20,09,19 FCSB 2 0:0 Metalul Buzău
20,09,19 Înainte Modelu 2:1 CS Medgidia
21,09,19 Recolta Gheorghe Doja 2:3 CS Tunari
21,09,19 Mostiștea Ulmu 3:0 Viitorul Ianca
21,09,19 Podeidon 2 Mai Limanu 4:1 Dacia Unirea Brăila
21,09,19 Popeşti-Leordeni 2:1 Agricola Borcea
21,09,19 CS Făurei 1:4 CS Afumaţi
21,09,19 Axiopolis Cernavodă 0:1 Unirea Slobozia

 

ETAPA 6

27,09,19 Dacia Unirea Brăila 2:3 Înainte Modelu
28,09,19 CS Tunari 3:3 Unirea Slobozia
28,09,19 CS Afumaţi 8:0 Axiopolis Cernavodă
28,09,19 Agricola Borcea 2:1 CS Făurei
28,09,19 CS Medgidia 0:0 Popeşti-Leordeni
28,09,19 Viitorul Ianca 2:0 Podeidon 2 Mai Limanu
28,09,19 Metalul Buzău 0:0 Mostiștea Ulmu
28,09,19 Recolta Gheorghe Doja 1:2 FCSB 2

 

ETAPA 7

04,10,19 Înainte Modelu 1:0 Viitorul Ianca
04,10,19 FCSB 2 2:4 CS Tunari
05,10,19 Mostiștea Ulmu 3:0 Recolta Gheorghe Doja
05,10,19 Podeidon 2 Mai Limanu 0:1 Metalul Buzău
05,10,19 Popeşti-Leordeni 2:0 Dacia Unirea Brăila
05,10,19 Unirea Slobozia 2:1 CS Afumaţi
05,10,19 CS Făurei 1:1 CS Medgidia
05,10,19 Axiopolis Cernavodă 5:4 Agricola Borcea

 

ETAPA 8

12,10,19 CS Tunari 1:1 CS Afumaţi
12,10,19 Recolta Gheorghe Doja 1:3 Podeidon 2 Mai Limanu
12,10,19 CS Medgidia 4:1 Axiopolis Cernavodă
12,10,19 Agricola Borcea 0:3 Unirea Slobozia
12,10,19 Viitorul Ianca 1:0 Popeşti-Leordeni
11,10,19 Dacia Unirea Brăila 1:0 CS Făurei
11,10,19 Metalul Buzău 0:1 Înainte Modelu
11,10,19 FCSB 2 1:2 Mostiștea Ulmu

 

ETAPA 9

19,10,19 Mostiștea Ulmu 1:0 CS Tunari
19,10,19 Podeidon 2 Mai Limanu 3:2 FCSB 2
19,10,19 Popeşti-Leordeni 0:1 Metalul Buzău
19,10,19 CS Făurei 3:2 Viitorul Ianca
19,10,19 Axiopolis Cernavodă 1:1 Dacia Unirea Brăila
19,10,19 Unirea Slobozia 4:4 CS Medgidia
19,10,19 CS Afumaţi 8:1 Agricola Borcea
18,10,19 Înainte Modelu 3:0 Recolta Gheorghe Doja

 

ETAPA 10

26,10,19 Recolta Gheorghe Doja 1:1 Popeşti-Leordeni
26,10,19 CS Tunari 3:1 Agricola Borcea
26,10,19 Viitorul Ianca 3:0 Axiopolis Cernavodă
26,10,19 Metalul Buzău 0:1 CS Făurei
26,10,19 Mostiștea Ulmu 3:1 Podeidon 2 Mai Limanu
26,10,19 CS Medgidia 0:6 CS Afumaţi
25,10,19 FCSB 2 1:2 Înainte Modelu
25,10,19 Dacia Unirea Brăila 0:2 Unirea Slobozia

 

ETAPA 11

03,11,19 Axiopolis Cernavodă 0:1 Metalul Buzău
02,11,19 Podeidon 2 Mai Limanu 1:1 CS Tunari
02,11,19 Popeşti-Leordeni 3:2 FCSB 2
02,11,19 CS Făurei 3:0 Recolta Gheorghe Doja
02,11,19 Unirea Slobozia 4:1 Viitorul Ianca
02,11,19 CS Afumaţi 5:0 Dacia Unirea Brăila
02,11,19 Agricola Borcea 6:1 CS Medgidia
01,11,19 Înainte Modelu 2:5 Mostiștea Ulmu

 

ETAPA 12

08,11,19 CS Tunari 1:0 CS Medgidia
08,11,19 Dacia Unirea Brăila 0:2 Agricola Borcea
08,11,19 Viitorul Ianca 0:0 CS Afumaţi
08,11,19 Metalul Buzău 0:1 Unirea Slobozia
08,11,19 Recolta Gheorghe Doja 1:1 Axiopolis Cernavodă
08,11,19 FCSB 2 0:3 CS Făurei
08,11,19 Mostiștea Ulmu 2:0 Popeşti-Leordeni
08,11,19 Podeidon 2 Mai Limanu 1:2 Înainte Modelu

 

ETAPA 13

16,11,19 Popeşti-Leordeni 3:1 Podeidon 2 Mai Limanu
16,11,19 CS Făurei 1:1 Mostiștea Ulmu
16,11,19 Unirea Slobozia 4:1 Recolta Gheorghe Doja
16,11,19 CS Afumaţi 5:1 Metalul Buzău
16,11,19 Agricola Borcea 3:1 Viitorul Ianca
16,11,19 CS Medgidia 0:0 Dacia Unirea Brăila
15,11,19 Înainte Modelu 3:4 CS Tunari
15,11,19 Axiopolis Cernavodă 2:1 FCSB 2

 

 

ETAPA 14

22,11,19 CS Tunari 4:0 Dacia Unirea Brăila
22,11,19 Viitorul Ianca 2:1 CS Medgidia
22,11,19 Metalul Buzău 1:4 Agricola Borcea
22,11,19 Recolta Gheorghe Doja 1:6 CS Afumaţi
22,11,19 FCSB 2 1:3 Unirea Slobozia
22,11,19 Mostiștea Ulmu 2:0 Axiopolis Cernavodă
22,11,19 Podeidon 2 Mai Limanu 4:1 CS Făurei
22,11,19 Înainte Modelu 1:4 Popeşti-Leordeni

 

ETAPA 15

30,11,19 CS Făurei 2:0 Înainte Modelu
30,11,19 Popeşti-Leordeni 1:2 CS Tunari
30,11,19 Axiopolis Cernavodă 0:1 Podeidon 2 Mai Limanu
30,11,19 Unirea Slobozia 0:0 Mostiștea Ulmu
30,11,19 Agricola Borcea 3:2 Recolta Gheorghe Doja
30,11,19 CS Medgidia 1:2 Metalul Buzău
29,11,19 Dacia Unirea Brăila 0:2 Viitorul Ianca
29,11,19 CS Afumaţi 2:0 FCSB 2

 

 

loading...

 

 

 

Loading...

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X