Program tur Liga 3-Seria 2, ediția 2020-2021

 

ETAPA 1

12,09,20 Sportul Chiscani 2:5 Sporting Lieşti
12,09,20 CSM Râmnicu Sărat 1:0 SC Oţelul Galaţi
12,09,20 Avântul Valea Mărului 0:3 Dacia Unirea Brăila
12,09,20 Viitorul Ianca 2:0 CSM Bacău
12,09,20 CSM Focşani 4:1 CS Făurei

 

ETAPA 2

19,09,20 Sporting Lieşti 2:2 CS Făurei
19,09,20 CSM Bacău 2:2 CSM Focşani
19,09,20 SC Oţelul Galaţi 2:0 Avântul Valea Mărului
18,09,20 Dacia Unirea Brăila 1:2 Viitorul Ianca
18,09,20 Sportul Chiscani 0:3 CSM Râmnicu Sărat

 

ETAPA 3

26,09,20 Avântul Valea Mărului 14:00 Sportul Chiscani
26,09,20 CSM Râmnicu Sărat 17:00 Sporting Lieşti
26,09,20 Viitorul Ianca 17:00 SC Oţelul Galaţi
26,09,20 CSM Focşani 17:00 Dacia Unirea Brăila
26,09,20 CS Făurei 17:00 CSM Bacău

 

ETAPA 4

03,10,20 Sporting Lieşti 15:00 CSM Bacău
03,10,20 Dacia Unirea Brăila 15:00 CS Făurei
03,10,20 SC Oţelul Galaţi 15:00 CSM Focşani
03,10,20 Sportul Chiscani 15:00 Viitorul Ianca
03,10,20 CSM Râmnicu Sărat 15:00 Avântul Valea Mărului

 

ETAPA 5

10,10,20 Avântul Valea Mărului 15:00 Sporting Lieşti
10,10,20 Viitorul Ianca 15:00 CSM Râmnicu Sărat
10,10,20 CSM Focşani 15:00 Sportul Chiscani
10,10,20 CS Făurei 15:00 SC Oţelul Galaţi
10,10,20 CSM Bacău 15:00 Dacia Unirea Brăila

 

ETAPA 6

17,10,20 Sporting Lieşti 15:00 Dacia Unirea Brăila
17,10,20 SC Oţelul Galaţi 15:00 CSM Bacău
17,10,20 Sportul Chiscani 15:00 CS Făurei
17,10,20 CSM Râmnicu Sărat 15:00 CSM Focşani
17,10,20 Avântul Valea Mărului 15:00 Viitorul Ianca

 

ETAPA 7

24,10,20 Viitorul Ianca 15:00 Sporting Lieşti
24,10,20 CSM Focşani 15:00 Avântul Valea Mărului
24,10,20 CS Făurei 15:00 CSM Râmnicu Sărat
24,10,20 CSM Bacău 15:00 Sportul Chiscani
24,10,20 Dacia Unirea Brăila 15:00 SC Oţelul Galaţi

 

ETAPA 8

31,10,20 Sporting Lieşti 15:00 SC Oţelul Galaţi
31,10,20 Sportul Chiscani 15:00 Dacia Unirea Brăila
31,10,20 CSM Râmnicu Sărat 15:00 CSM Bacău
31,10,20 Avântul Valea Mărului 15:00 CS Făurei
31,10,20 Viitorul Ianca 15:00 CSM Focşani

 

ETAPA 9

07,11,20 CSM Focşani 14:00 Sporting Lieşti
07,11,20 CS Făurei 14:00 Viitorul Ianca
07,11,20 CSM Bacău 14:00 Avântul Valea Mărului
07,11,20 Dacia Unirea Brăila 14:00 CSM Râmnicu Sărat
07,11,20 SC Oţelul Galaţi 14:00 Sportul Chiscani