Program tur Liga 3-Seria 1, ediția 2020-2021

 

ETAPA 1

12,09,20 Huşana Huşi 1:0 Dante Botoşani
12,09,20 Bradu Borca 0:2 Şomuz Fălticeni
12,09,20 Foresta Suceava 1:2 Ştiinţa Miroslava
29,09,20 Sporting J. Vaslui 17:00 Bucovina Rădăuţi
29,09,20 CSM Paşcani 17:00 Ceahlăul

 

ETAPA 2

19,09,20 Dante Botoşani 1:3 Ştiinţa Miroslava
19,09,20 Ceahlăul 0:1 Foresta Suceava
19,09,20 Şomuz Fălticeni 1:0 Sporting J. Vaslui
19,09,20 Huşana Huşi 5:0 Bradu Borca
Amânat Bucovina Rădăuţi 17:00 CSM Paşcani

 

ETAPA 3

26,09,20 Bradu Borca 3:1 Dante Botoşani
26,09,20 Sporting J. Vaslui 0:1 Huşana Huşi
26,09,20 CSM Paşcani 0:2 Şomuz Fălticeni
26,09,20 Ştiinţa Miroslava 4:0 Ceahlăul
Amânat Foresta Suceava 17:00 Bucovina Rădăuţi

 

ETAPA 4

03,10,20 Dante Botoşani 15:00 Ceahlăul
03,10,20 Bucovina Rădăuţi 15:00 Ştiinţa Miroslava
03,10,20 Şomuz Fălticeni 15:00 Foresta Suceava
03,10,20 Huşana Huşi 15:00 CSM Paşcani
03,10,20 Bradu Borca 15:00 Sporting J. Vaslui

 

ETAPA 5

10,10,20 Sporting J. Vaslui 15:00 Dante Botoşani
10,10,20 CSM Paşcani 15:00 Bradu Borca
10,10,20 Foresta Suceava 15:00 Huşana Huşi
10,10,20 Ştiinţa Miroslava 15:00 Şomuz Fălticeni
10,10,20 Ceahlăul 15:00 Bucovina Rădăuţi

 

ETAPA 6

17,10,20 Dante Botoşani 15:00 Bucovina Rădăuţi
17,10,20 Şomuz Fălticeni 15:00 Ceahlăul
17,10,20 Huşana Huşi 15:00 Ştiinţa Miroslava
17,10,20 Bradu Borca 15:00 Foresta Suceava
17,10,20 Sporting J. Vaslui 15:00 CSM Paşcani

 

ETAPA 7

24,10,20 CSM Paşcani 15:00 Dante Botoşani
24,10,20 Foresta Suceava 15:00 Sporting J. Vaslui
24,10,20 Ştiinţa Miroslava 15:00 Bradu Borca
24,10,20 Ceahlăul 15:00 Huşana Huşi
24,10,20 Bucovina Rădăuţi 15:00 Şomuz Fălticeni

 

ETAPA 8

31,10,20 Dante Botoşani 15:00 Şomuz Fălticeni
31,10,20 Huşana Huşi 15:00 Bucovina Rădăuţi
31,10,20 Bradu Borca 15:00 Ceahlăul
31,10,20 Sporting J. Vaslui 15:00 Ştiinţa Miroslava
31,10,20 CSM Paşcani 15:00 Foresta Suceava

 

ETAPA 9

07,11,20 Foresta Suceava 14:00 Dante Botoşani
07,11,20 Ştiinţa Miroslava 14:00 CSM Paşcani
07,11,20 Ceahlăul 14:00 Sporting J. Vaslui
07,11,20 Bucovina Rădăuţi 14:00 Bradu Borca
07,11,20 Şomuz Fălticeni 14:00 Huşana Huşi