Program retur Liga 3-Seria 9, ediția 2021-2022

 

ETAPA 10

30,10,21 GLORIA BISTRIȚA 15:00 AVÂNTUL REGHIN
30,10,21 CS HUNEDOARA 15:00 AF VIITORUL CLUJ
30,10,21 STICLA ARIEȘUL 15:00 CS OCNA MUREȘ
30,10,21 UNIREA ALBA IULIA 15:00 UNIREA UNGHENI
30,10,21 SĂNĂTATEA CLUJ 15:00 METALURGISTUL CUGIR

 

ETAPA 11

06,11,21 CS HUNEDOARA 14:00 STICLA ARIEȘUL
06,11,21 AF VIITORUL CLUJ 14:00 SĂNĂTATEA CLUJ
06,11,21 METALURGISTUL CUGIR 14:00 UNIREA ALBA IULIA
06,11,21 UNIREA UNGHENI 14:00 GLORIA BISTRIȚA
06,11,21 AVÂNTUL REGHIN 14:00 CS OCNA MUREȘ

 

ETAPA 12

13,11,21 STICLA ARIEȘUL 14:00 AVÂNTUL REGHIN
13,11,21 CS OCNA MUREȘ 14:00 UNIREA UNGHENI
13,11,21 GLORIA BISTRIȚA 14:00 METALURGISTUL CUGIR
13,11,21 UNIREA ALBA IULIA 14:00 AF VIITORUL CLUJ
13,11,21 SĂNĂTATEA CLUJ 14:00 CS HUNEDOARA

 

ETAPA 13

20,11,21 SĂNĂTATEA CLUJ 14:00 STICLA ARIEȘUL
20,11,21 CS HUNEDOARA 14:00 UNIREA ALBA IULIA
20,11,21 AF VIITORUL CLUJ 14:00 GLORIA BISTRIȚA
20,11,21 METALURGISTUL CUGIR 14:00 CS OCNA MUREȘ
20,11,21 UNIREA UNGHENI 14:00 AVÂNTUL REGHIN

 

ETAPA 14

27,11,21 STICLA ARIEȘUL 14:00 UNIREA UNGHENI
27,11,21 AVÂNTUL REGHIN 14:00 METALURGISTUL CUGIR
27,11,21 CS OCNA MUREȘ 14:00 AF VIITORUL CLUJ
27,11,21 GLORIA BISTRIȚA 14:00 CS HUNEDOARA
27,11,21 UNIREA ALBA IULIA 14:00 SĂNĂTATEA CLUJ

 

ETAPA 15

04,12,21 UNIREA ALBA IULIA 13:00 STICLA ARIEȘUL
04,12,21 SĂNĂTATEA CLUJ 13:00 GLORIA BISTRIȚA
04,12,21 CS HUNEDOARA 13:00 CS OCNA MUREȘ
04,12,21 AF VIITORUL CLUJ 13:00 AVÂNTUL REGHIN
04,12,21 METALURGISTUL CUGIR 13:00 UNIREA UNGHENI

 

ETAPA 16

12,03,22 STICLA ARIEȘUL 15:00 METALURGISTUL CUGIR
12,03,22 UNIREA UNGHENI 15:00 AF VIITORUL CLUJ
12,03,22 AVÂNTUL REGHIN 15:00 CS HUNEDOARA
12,03,22 CS OCNA MUREȘ 15:00 SĂNĂTATEA CLUJ
12,03,22 GLORIA BISTRIȚA 15:00 UNIREA ALBA IULIA

 

ETAPA 17

19,03,22 GLORIA BISTRIȚA 15:00 STICLA ARIEȘUL
19,03,22 UNIREA ALBA IULIA 15:00 CS OCNA MUREȘ
19,03,22 SĂNĂTATEA CLUJ 15:00 AVÂNTUL REGHIN
19,03,22 CS HUNEDOARA 15:00 UNIREA UNGHENI
19,03,22 AF VIITORUL CLUJ 15:00 METALURGISTUL CUGIR

 

ETAPA 18

26,03,22 STICLA ARIEȘUL 15:00 AF VIITORUL CLUJ
26,03,22 METALURGISTUL CUGIR 15:00 CS HUNEDOARA
26,03,22 UNIREA UNGHENI 15:00 SĂNĂTATEA CLUJ
26,03,22 AVÂNTUL REGHIN 15:00 UNIREA ALBA IULIA
26,03,22 CS OCNA MUREȘ 15:00 GLORIA BISTRIȚA