Program retur Liga 3-Seria 8, ediția 2020-2021

 

ETAPA 10

13,11,20 ACS Poli 7:0 Avântul Periam
13,11,20 Becicherecu Mic 1:3 CSC Dumbrăvița
14,11,20 Gl. Lunca-Teuz 1:1 Şoimii Lipova
14,11,20 Progresul Ezeriş 0:0 Progresul Pecica
14,11,20 Crişul Chişineu 2:1 Ghiroda şi Giarmata

 

ETAPA 11

12,03,21 CSC Dumbrăvița 2:0 Progresul Ezeriş
12,03,21 Şoimii Lipova 0:1 Avântul Periam
13,03,21 Crişul Chişineu 1:0 ACS Poli
13,03,21 Ghiroda şi Giarmata 2:0 Becicherecu Mic
13,03,21 Progresul Pecica 0:1 Gl. Lunca-Teuz

 

ETAPA 12

19,03,21 ACS Poli 0:1 Şoimii Lipova
19,03,21 Becicherecu Mic 0:8 Crişul Chişineu
20,03,21 Avântul Periam 1:2 Progresul Pecica
20,03,21 Gl. Lunca-Teuz 2:3 CSC Dumbrăvița
20,03,21 Progresul Ezeriş 0:2 Ghiroda şi Giarmata

 

ETAPA 13

26,03,21 Becicherecu Mic 0:1 ACS Poli
26,03,21 CSC Dumbrăvița 0:1 Avântul Periam
27,03,21 Ghiroda şi Giarmata 0:1 Gl. Lunca-Teuz
27,03,21 Progresul Pecica 0:1 Şoimii Lipova
Masa verde Crişul Chişineu - Progresul Ezeriş

 

ETAPA 14

02,04,21 ACS Poli 0:3 Progresul Pecica
02,04,21 Şoimii Lipova 1:0 CSC Dumbrăvița
03,04,21 Avântul Periam 1:1 Ghiroda şi Giarmata
03,04,21 Gl. Lunca-Teuz 0:0 Crişul Chişineu
03,04,21 Progresul Ezeriş 3:0 Becicherecu Mic

 

ETAPA 15

09,04,21 CSC Dumbrăvița 2:1 Progresul Pecica
09,04,21 Becicherecu Mic 1:2 Gl. Lunca-Teuz
10,04,21 Progresul Ezeriş 0:0 ACS Poli
10,04,21 Crişul Chişineu 2:1 Avântul Periam
10,04,21 Ghiroda şi Giarmata 1:2 Şoimii Lipova

 

ETAPA 16

16,04,21 ACS Poli 0:2 CSC Dumbrăvița
16,04,21 Şoimii Lipova 1:1 Crişul Chişineu
17,04,21 Progresul Pecica 1:0 Ghiroda şi Giarmata
17,04,21 Avântul Periam 4:1 Becicherecu Mic
17,04,21 Gl. Lunca-Teuz 1:2 Progresul Ezeriş

 

ETAPA 17

23,03,21 Becicherecu Mic 17:00 Şoimii Lipova
24,03,21 Gl. Lunca-Teuz 17:00 ACS Poli
24,03,21 Progresul Ezeriş 17:00 Avântul Periam
24,03,21 Crişul Chişineu 17:00 Progresul Pecica
24,03,21 Ghiroda şi Giarmata 17:00 CSC Dumbrăvița

 

ETAPA 18

30,04,21 ACS Poli 17:00 Ghiroda şi Giarmata
30,04,21 CSC Dumbrăvița 17:00 Crişul Chişineu
30,04,21 Progresul Pecica 17:00 Becicherecu Mic
30,04,21 Şoimii Lipova 17:00 Progresul Ezeriş
30,04,21 Avântul Periam 17:00 Gl. Lunca-Teuz