Program retur Liga 3-Seria 7, ediția 2020-2021

 

ETAPA 10

13,11,20 Viitorul Şelimbăr 1:1 CSM Deva
14,11,20 Hermannstadt 2 0:1 Măgura Cisnădie
14,11,20 Flacăra Horezu 3:0 Jiul Petroşani
14,11,20 Tg. Cărbuneşti 2:1 Gaz Metan 2
14,11,20 Viitorul Dăeşti 4:1 Minerul Costeşti

 

ETAPA 11

13,03,21 Viitorul Dăeşti 15:00 Flacăra Horezu
13,03,21 Minerul Costeşti 15:00 Viitorul Şelimbăr
13,03,21 CSM Deva 15:00 Tg. Cărbuneşti
13,03,21 Gaz Metan 2 15:00 Hermannstadt 2
13,03,21 Măgura Cisnădie 15:00 Jiul Petroşani

 

ETAPA 12

20,03,21 Flacăra Horezu 15:00 Măgura Cisnădie
20,03,21 Jiul Petroşani 15:00 Gaz Metan 2
20,03,21 Hermannstadt 2 15:00 CSM Deva
20,03,21 Tg. Cărbuneşti 15:00 Minerul Costeşti
20,03,21 Viitorul Şelimbăr 15:00 Viitorul Dăeşti

 

ETAPA 13

27,03,21 Viitorul Şelimbăr 15:00 Flacăra Horezu
27,03,21 Viitorul Dăeşti 15:00 Tg. Cărbuneşti
27,03,21 Minerul Costeşti 15:00 Hermannstadt 2
27,03,21 CSM Deva 15:00 Jiul Petroşani
27,03,21 Gaz Metan 2 15:00 Măgura Cisnădie

 

ETAPA 14

03,04,21 Flacăra Horezu 17:00 Gaz Metan 2
03,04,21 Măgura Cisnădie 17:00 CSM Deva
03,04,21 Jiul Petroşani 17:00 Minerul Costeşti
03,04,21 Hermannstadt 2 17:00 Viitorul Dăeşti
03,04,21 Tg. Cărbuneşti 17:00 Viitorul Şelimbăr

 

ETAPA 15

10,04,21 Tg. Cărbuneşti 17:00 Flacăra Horezu
10,04,21 Viitorul Şelimbăr 17:00 Hermannstadt 2
10,04,21 Viitorul Dăeşti 17:00 Jiul Petroşani
10,04,21 Minerul Costeşti 17:00 Măgura Cisnădie
10,04,21 CSM Deva 17:00 Gaz Metan 2

 

ETAPA 16

17,04,21 Flacăra Horezu 17:00 CSM Deva
17,04,21 Gaz Metan 2 17:00 Minerul Costeşti
17,04,21 Măgura Cisnădie 17:00 Viitorul Dăeşti
17,04,21 Jiul Petroşani 17:00 Viitorul Şelimbăr
17,04,21 Hermannstadt 2 17:00 Tg. Cărbuneşti

 

ETAPA 17

24,03,21 Hermannstadt 2 17:00 Flacăra Horezu
24,03,21 Tg. Cărbuneşti 17:00 Jiul Petroşani
24,03,21 Viitorul Şelimbăr 17:00 Măgura Cisnădie
24,03,21 Viitorul Dăeşti 17:00 Gaz Metan 2
24,03,21 Minerul Costeşti 17:00 CSM Deva

 

ETAPA 18

30,04,21 Flacăra Horezu 17:00 Minerul Costeşti
30,04,21 CSM Deva 17:00 Viitorul Dăeşti
30,04,21 Gaz Metan 2 17:00 Viitorul Şelimbăr
30,04,21 Măgura Cisnădie 17:00 Tg. Cărbuneşti
30,04,21 Jiul Petroşani 17:00 Hermannstadt 2