Program retur Liga 3-Seria 6, ediția 2021-2022

 

ETAPA 10

30,10,21 CSM ALEXANDRIA 15:00 VEDIȚA COLONEȘTI
30,10,21 SPORTING ROȘIORI 15:00 PETROLUL POTCOAVA
30,10,21 ACSO FILIAȘI 15:00 VIITORUL DĂEȘTI
30,10,21 MINERUL COSTEȘTI 15:00 U CRAIOVA 2
30,10,21 CSM SLATINA 15:00 FLACĂRA HOREZU

 

ETAPA 11

06,11,21 CSM SLATINA 14:00 SPORTING ROȘIORI
06,11,21 FLACĂRA HOREZU 14:00 MINERUL COSTEȘTI
06,11,21 U CRAIOVA 2 14:00 CSM ALEXANDRIA
06,11,21 VEDIȚA COLONEȘTI 14:00 ACSO FILIAȘI
06,11,21 VIITORUL DĂEȘTI 14:00 PETROLUL POTCOAVA

 

ETAPA 12

13,11,21 SPORTING ROȘIORI 14:00 VIITORUL DĂEȘTI
13,11,21 PETROLUL POTCOAVA 14:00 VEDIȚA COLONEȘTI
13,11,21 ACSO FILIAȘI 14:00 U CRAIOVA 2
13,11,21 CSM ALEXANDRIA 14:00 FLACĂRA HOREZU
13,11,21 MINERUL COSTEȘTI 14:00 CSM SLATINA

 

ETAPA 13

20,11,21 MINERUL COSTEȘTI 14:00 SPORTING ROȘIORI
20,11,21 CSM SLATINA 14:00 CSM ALEXANDRIA
20,11,21 FLACĂRA HOREZU 14:00 ACSO FILIAȘI
20,11,21 U CRAIOVA 2 14:00 PETROLUL POTCOAVA
20,11,21 VEDIȚA COLONEȘTI 14:00 VIITORUL DĂEȘTI

 

ETAPA 14

27,11,21 SPORTING ROȘIORI 14:00 VEDIȚA COLONEȘTI
27,11,21 VIITORUL DĂEȘTI 14:00 U CRAIOVA 2
27,11,21 PETROLUL POTCOAVA 14:00 FLACĂRA HOREZU
27,11,21 ACSO FILIAȘI 14:00 CSM SLATINA
27,11,21 CSM ALEXANDRIA 14:00 MINERUL COSTEȘTI

 

ETAPA 15

04,12,21 CSM ALEXANDRIA 13:00 SPORTING ROȘIORI
04,12,21 MINERUL COSTEȘTI 13:00 ACSO FILIAȘI
04,12,21 CSM SLATINA 13:00 PETROLUL POTCOAVA
04,12,21 FLACĂRA HOREZU 13:00 VIITORUL DĂEȘTI
04,12,21 U CRAIOVA 2 13:00 VEDIȚA COLONEȘTI

 

ETAPA 16

12,03,22 SPORTING ROȘIORI 15:00 U CRAIOVA 2
12,03,22 VEDIȚA COLONEȘTI 15:00 FLACĂRA HOREZU
12,03,22 VIITORUL DĂEȘTI 15:00 CSM SLATINA
12,03,22 PETROLUL POTCOAVA 15:00 MINERUL COSTEȘTI
12,03,22 ACSO FILIAȘI 15:00 CSM ALEXANDRIA

 

ETAPA 17

19,03,22 ACSO FILIAȘI 15:00 SPORTING ROȘIORI
19,03,22 CSM ALEXANDRIA 15:00 PETROLUL POTCOAVA
19,03,22 MINERUL COSTEȘTI 15:00 VIITORUL DĂEȘTI
19,03,22 CSM SLATINA 15:00 VEDIȚA COLONEȘTI
19,03,22 FLACĂRA HOREZU 15:00 U CRAIOVA 2

 

ETAPA 18

26,03,22 SPORTING ROȘIORI 15:00 FLACĂRA HOREZU
26,03,22 U CRAIOVA 2 15:00 CSM SLATINA
26,03,22 VEDIȚA COLONEȘTI 15:00 MINERUL COSTEȘTI
26,03,22 VIITORUL DĂEȘTI 15:00 CSM ALEXANDRIA
26,03,22 PETROLUL POTCOAVA 15:00 ACSO FILIAȘI