Program retur Liga a 2-a, ediția 2019-2020

 

ETAPA 20

02.12.19 Petrolul 0:0 Metaloglobus
01.12.19 Dunărea 1:0 UTA Arad
30.11.19 Pandurii 0:1 Turris Oltul
30.11.19 U Cluj 1:1 CSM Reşiţa
30.11.19 Farul 3:1 Rapid
30.11.19 Ripensia 1:2 FC Argeş
30.11.19 Csikszereda 1:1 Gloria Buzău
30.11.19 CS Mioveni 0:1 ASU Poli
30.11.19 Sportul Snagov 2:5 Viitorul Pandurii
30.11.19 STĂ   Concordia

ETAPA 21

06.12.19 FC Argeş 3:0 Sportul Snagov
07.12.19 Metaloglobus 3:0 Csikszereda
07.12.19 Gloria Buzău 3:3 Ripensia
07.12.19 CSM Reşiţa 0:1 CS Mioveni
07.12.19 Dunărea 1:1 Farul
07.12.19 ASU Poli 1:0 Pandurii
07.12.19 Concordia 1:3 Rapid
08.12.19 UTA Arad 3:0 Petrolul
08.12.19 Viitorul Pandurii 1:1 U Cluj
07.12.19 Turris Oltul   STĂ

 

 

ETAPA 22

22.02.20 Farul 11:00 Concordia
22.02.20 Rapid 11:00 Turris Oltul
22.02.20 Pandurii 11:00 CSM Reşiţa
22.02.20 CS Mioveni 11:00 Viitorul Pandurii
22.02.20 U Cluj 11:00 FC Argeş
22.02.20 Sportul Snagov 11:00 Gloria Buzău
22.02.20 Ripensia 11:00 Metaloglobus
22.02.20 Csikszereda 11:00 UTA Arad
22.02.20 Petrolul 11:00 Dunărea
22.02.20 STĂ   ASU Poli

ETAPA 23

28.02.20 Petrolul 11:00 Farul
28.02.20 Dunărea 11:00 Csikszereda
28.02.20 UTA Arad 11:00 Ripensia
28.02.20 Metaloglobus 11:00 Sportul Snagov
28.02.20 Gloria Buzău 11:00 U Cluj
28.02.20 FC Argeş 11:00 CS Mioveni
28.02.20 Viitorul Pandurii 11:00 Pandurii
28.02.20 ASU Poli 11:00 Rapid
28.02.20 Turris Oltul 11:00 Concordia
28.02.20 CSM Reşiţa   STĂ

 

ETAPA 24

07.03.20 Farul 11:00 Turris Oltul
07.03.20 Concordia 11:00 ASU Poli
07.03.20 Rapid 11:00 CSM Reşiţa
07.03.20 Pandurii 11:00 FC Argeş
07.03.20 CS Mioveni 11:00 Gloria Buzău
07.03.20 U Cluj 11:00 Metaloglobus
07.03.20 Sportul Snagov 11:00 UTA Arad
07.03.20 Ripensia 11:00 Dunărea
07.03.20 Csikszereda 11:00 Petrolul
07.03.20 STĂ   Viitorul Pandurii

ETAPA 25

14.03.20 Csikszereda 11:00 Farul
14.03.20 Petrolul 11:00 Ripensia
14.03.20 Dunărea 11:00 Sportul Snagov
14.03.20 UTA Arad 11:00 U Cluj
14.03.20 Metaloglobus 11:00 CS Mioveni
14.03.20 Gloria Buzău 11:00 Pandurii
14.03.20 Viitorul Pandurii 11:00 Rapid
14.03.20 CSM Reşiţa 11:00 Concordia
14.03.20 ASU Poli 11:00 Turris Oltul
14.03.20 FC Argeş   STĂ

 

ETAPA 26

21.03.20 Farul 11:00 ASU Poli
21.03.20 Turris Oltul 11:00 CSM Reşiţa
21.03.20 Concordia 11:00 Viitorul Pandurii
21.03.20 Rapid 11:00 FC Argeş
21.03.20 Pandurii 11:00 Metaloglobus
21.03.20 CS Mioveni 11:00 UTA Arad
21.03.20 U Cluj 11:00 Dunărea
21.03.20 Sportul Snagov 11:00 Petrolul
21.03.20 Ripensia 11:00 Csikszereda
21.03.20 STĂ   Gloria Buzău

ETAPA 27

28.03.20 Ripensia 11:00 Farul
28.03.20 Csikszereda 11:00 Sportul Snagov
28.03.20 Petrolul 11:00 U Cluj
28.03.20 Dunărea 11:00 CS Mioveni
28.03.20 UTA Arad 11:00 Pandurii
28.03.20 Gloria Buzău 11:00 Rapid
28.03.20 FC Argeş 11:00 Concordia
28.03.20 Viitorul Pandurii 11:00 Turris Oltul
28.03.20 CSM Reşiţa 11:00 ASU Poli
28.03.20 Metaloglobus   STĂ

 

ETAPA 28

04.04.20 Farul 11:00 CSM Reşiţa
04.04.20 ASU Poli 11:00 Viitorul Pandurii
04.04.20 Turris Oltul 11:00 FC Argeş
04.04.20 Concordia 11:00 Gloria Buzău
04.04.20 Rapid 11:00 Metaloglobus
04.04.20 Pandurii 11:00 Dunărea
04.04.20 CS Mioveni 11:00 Petrolul
04.04.20 U Cluj 11:00 Csikszereda
04.04.20 Sportul Snagov 11:00 Ripensia
04.04.20 STĂ   UTA Arad

ETAPA 29

08.04.20 Sportul Snagov 17:00 Farul
08.04.20 Ripensia 17:00 U Cluj
08.04.20 Csikszereda 17:00 CS Mioveni
08.04.20 Petrolul 17:00 Pandurii
08.04.20 UTA Arad 17:00 Rapid
08.04.20 Metaloglobus 17:00 Concordia
08.04.20 Gloria Buzău 17:00 Turris Oltul
08.04.20 FC Argeş 17:00 ASU Poli
08.04.20 Viitorul Pandurii 17:00 CSM Reşiţa
08.04.20 Dunărea   STĂ

 

ETAPA 30

11.04.20 Farul 11:00 Viitorul Pandurii
11.04.20 CSM Reşiţa 11:00 FC Argeş
11.04.20 ASU Poli 11:00 Gloria Buzău
11.04.20 Turris Oltul 11:00 Metaloglobus
11.04.20 Concordia 11:00 UTA Arad
11.04.20 Rapid 11:00 Dunărea
11.04.20 Pandurii 11:00 Csikszereda
11.04.20 CS Mioveni 11:00 Ripensia
11.04.20 U Cluj 11:00 Sportul Snagov
11.04.20 STĂ   Petrolul

ETAPA 31

17.04.20 U Cluj 11:00 Farul
17.04.20 Sportul Snagov 11:00 CS Mioveni
17.04.20 Ripensia 11:00 Pandurii
17.04.20 Petrolul 11:00 Rapid
17.04.20 Dunărea 11:00 Concordia
17.04.20 UTA Arad 11:00 Turris Oltul
17.04.20 Metaloglobus 11:00 ASU Poli
17.04.20 Gloria Buzău 11:00 CSM Reşiţa
17.04.20 FC Argeş 11:00 Viitorul Pandurii
17.04.20 Csikszereda   STĂ

 

ETAPA 32

25.04.20 Farul 11:00 FC Argeş
25.04.20 Viitorul Pandurii 11:00 Gloria Buzău
25.04.20 CSM Reşiţa 11:00 Metaloglobus
25.04.20 ASU Poli 11:00 UTA Arad
25.04.20 Turris Oltul 11:00 Dunărea
25.04.20 Concordia 11:00 Petrolul
25.04.20 Rapid 11:00 Csikszereda
25.04.20 Pandurii 11:00 Sportul Snagov
25.04.20 CS Mioveni 11:00 U Cluj
25.04.20 STĂ   Ripensia

ETAPA 33

02.05.20 CS Mioveni 11:00 Farul
02.05.20 U Cluj 11:00 Pandurii
02.05.20 Ripensia 11:00 Rapid
02.05.20 Csikszereda 11:00 Concordia
02.05.20 Petrolul 11:00 Turris Oltul
02.05.20 Dunărea 11:00 ASU Poli
02.05.20 UTA Arad 11:00 CSM Reşiţa
02.05.20 Metaloglobus 11:00 Viitorul Pandurii
02.05.20 Gloria Buzău 11:00 FC Argeş
02.05.20 Sportul Snagov   STĂ

 

ETAPA 34

09.05.20 Farul 11:00 Gloria Buzău
09.05.20 FC Argeş 11:00 Metaloglobus
09.05.20 Viitorul Pandurii 11:00 UTA Arad
09.05.20 CSM Reşiţa 11:00 Dunărea
09.05.20 ASU Poli 11:00 Petrolul
09.05.20 Turris Oltul 11:00 Csikszereda
09.05.20 Concordia 11:00 Ripensia
09.05.20 Rapid 11:00 Sportul Snagov
09.05.20 Pandurii 11:00 CS Mioveni
09.05.20 STĂ   U Cluj

ETAPA 35

13.05.20 Pandurii 18:00 Farul
13.05.20 U Cluj 18:00 Rapid
13.05.20 Sportul Snagov 18:00 Concordia
13.05.20 Ripensia 18:00 Turris Oltul
13.05.20 Csikszereda 18:00 ASU Poli
13.05.20 Petrolul 18:00 CSM Reşiţa
13.05.20 Dunărea 18:00 Viitorul Pandurii
13.05.20 UTA Arad 18:00 FC Argeş
13.05.20 Metaloglobus 18:00 Gloria Buzău
13.05.20 CS Mioveni   STĂ

 

ETAPA 36

16.05.20 Farul 11:00 Metaloglobus
16.05.20 Gloria Buzău 11:00 UTA Arad
16.05.20 FC Argeş 11:00 Dunărea
16.05.20 Viitorul Pandurii 11:00 Petrolul
16.05.20 CSM Reşiţa 11:00 Csikszereda
16.05.20 ASU Poli 11:00 Ripensia
16.05.20 Turris Oltul 11:00 Sportul Snagov
16.05.20 Concordia 11:00 U Cluj
16.05.20 Rapid 11:00 CS Mioveni
16.05.20 STĂ   Pandurii

ETAPA 37

23.05.20 Pandurii 11:00 Rapid
23.05.20 CS Mioveni 11:00 Concordia
23.05.20 U Cluj 11:00 Turris Oltul
23.05.20 Sportul Snagov 11:00 ASU Poli
23.05.20 Ripensia 11:00 CSM Reşiţa
23.05.20 Csikszereda 11:00 Viitorul Pandurii
23.05.20 Petrolul 11:00 FC Argeş
23.05.20 Dunărea 11:00 Gloria Buzău
23.05.20 UTA Arad 11:00 Metaloglobus
23.05.20 STĂ   Farul

 

ETAPA 38

30.05.20 Farul 11:00 UTA Arad
30.05.20 Metaloglobus 11:00 Dunărea
30.05.20 Gloria Buzău 11:00 Petrolul
30.05.20 FC Argeş 11:00 Csikszereda
30.05.20 Viitorul Pandurii 11:00 Ripensia
30.05.20 CSM Reşiţa 11:00 Sportul Snagov
30.05.20 ASU Poli 11:00 U Cluj
30.05.20 Turris Oltul 11:00 CS Mioveni
30.05.20 Concordia 11:00 Pandurii
30.05.20 Rapid   STĂ

 

 

 

Loading...

 

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X