Grupe Europa League, 2020-2021

 

Golgheteri Europa League
Clasamente Grupe Europa League

 

ETAPA 5- Grupe Europa League

03,12,20-g AEK Athens 19:55 Braga
03,12,20-g Zorya 19:55 Leicester
03,12,20-h LOSC 19:55 Sparta Praha
03,12,20-h Milan 19:55 Celtic
03,12,20-i Qarabağ 19:55 M. Tel-Aviv
03,12,20-i Sivasspor 19:55 Villarreal
03,12,20-j LASK 19:55 Tottenham
03,12,20-j Antwerp 19:55 Ludogorets
03,12,20-k CSKA Moskva 19:55 Wolfsberg
03,12,20-k Feyenoord 19:55 D. Zagreb
03,12,20-l Gent 19:55 Liberec
03,12,20-l Steaua RoȘie 19:55 Hoffenheim
03,12,20-a CFR Cluj 22:00 CSKA-Sofia
03,12,20-a Roma 22:00 Young Boys
03,12,20-b Molde 22:00 Dundalk
03,12,20-b Arsenal 22:00 Rapid Wien
03,12,20-c Nice 22:00 Leverkusen
03,12,20-c Slavia Praha 22:00 H. Beer-Sheva
03,12,20-d Rangers 22:00 Liège
03,12,20-d Benfica 22:00 Lech
03,12,20-e Granada 22:00 PSV
03,12,20-e Omonia 22:00 PAOK
03,12,20-f AZ 22:00 NAPOLI
03,12,20-f R. Sociedad 22:00 RIJEKA

 

ETAPA 6- Grupe Europa League

10,12,20-a CSKA-Sofia 19:55 Roma
10,12,20-a Young Boys 19:55 CFR Cluj
10,12,20-b Dundalk 19:55 Arsenal
10,12,20-b Rapid Wien 19:55 Molde
10,12,20-c Leverkusen 19:55 Slavia Praha
10,12,20-c H. Beer-Sheva 19:55 Nice
10,12,20-d Liège 19:55 Benfica
10,12,20-d Lech 19:55 Rangers
10,12,20-e PSV 19:55 Omonia
10,12,20-e PAOK 19:55 Granada
10,12,20-f NAPOLI 19:55 R. Sociedad
10,12,20-f RIJEKA 19:55 AZ
10,12,20-g Braga 22:00 Zorya
10,12,20-g Leicester 22:00 AEK Athens
10,12,20-h Sparta Praha 22:00 Milan
10,12,20-h Celtic 22:00 LOSC
10,12,20-i M. Tel-Aviv 22:00 Sivasspor
10,12,20-i Villarreal 22:00 Qarabağ
10,12,20-j Tottenham 22:00 Antwerp
10,12,20-j Ludogorets 22:00 LASK
10,12,20-k Wolfsberg 22:00 Feyenoord
10,12,20-k D. Zagreb 22:00 CSKA Moskva
10,12,20-l Liberec 22:00 Steaua RoȘie
10,12,20-l Hoffenheim 22:00 Gent

 

ETAPA 4- Grupe Europa League

26,11,20-a CFR Cluj 0:2 Roma
26,11,20-b Dundalk 1:3 Rapid Wien
26,11,20-c Leverkusen 4:1 H. Beer-Sheva
26,11,20-c Nice 1:3 Slavia Praha
26,11,20-d Liège 2:1 Lech
26,11,20-d Rangers 2:2 Benfica
26,11,20-e PSV 3:2 PAOK
26,11,20-e Granada 2:1 Omonia
26,11,20-f NAPOLI 2:0 RIJEKA
26,11,20-f AZ 0:0 R. Sociedad
26,11,20-j Tottenham 4:0 Ludogorets
26,11,20-a CSKA-Sofia 0:1 Young Boys
26,11,20-b Molde 0:3 Arsenal
26,11,20-g Braga 3:3 Leicester
26,11,20-g AEK Athens 0:3 Zorya
26,11,20-h Sparta Praha 4:1 Celtic
26,11,20-h LOSC 1:1 Milan
26,11,20-i M. Tel-Aviv 1:1 Villarreal
26,11,20-i Qarabağ 2:3 Sivasspor
26,11,20-j LASK 0:2 Antwerp
26,11,20-k Wolfsberg 0:3 D. Zagreb
26,11,20-k CSKA Moskva 0:0 Feyenoord
26,11,20-l Liberec 0:2 Hoffenheim
26,11,20-l Gent 0:2 Steaua RoȘie

 

ETAPA 3- Grupe Europa League

05,11,20-a Young Boys 3:0 CSKA-Sofia
05,11,20-b Arsenal 4:1 Molde
05,11,20-g Leicester 4:0 Braga
05,11,20-g Zorya 1:4 AEK Athens
05,11,20-h Celtic 1:4 Sparta Praha
05,11,20-h Milan 0:3 LOSC
05,11,20-j Antwerp 0:1 LASK
05,11,20-k D. Zagreb 1:0 Wolfsberg
05,11,20-k Feyenoord 3:1 CSKA Moskva
05,11,20-l Hoffenheim 5:0 Liberec
05,11,20-l Steaua RoȘie 2:1 Gent
05,11,20-i Villarreal 4:0 M. Tel-Aviv
05,11,20-a Roma 5:0 CFR Cluj
05,11,20-b Rapid Wien 4:3 Dundalk
05,11,20-c H. Beer-Sheva 2:4 Leverkusen
05,11,20-c Slavia Praha 3:2 Nice
05,11,20-d Lech 3:1 Liège
05,11,20-d Benfica 3:3 Rangers
05,11,20-e PAOK 4:1 PSV
05,11,20-e Omonia 0:2 Granada
05,11,20-f R. Sociedad 1:0 AZ
05,11,20-f RIJEKA 1:2 NAPOLI
05,11,20-i Sivasspor 2:0 Qarabağ
05,11,20-j Ludogorets 1:3 Tottenham

 

ETAPA 2- Grupe Europa League

29,10,20-a Roma 0:0 CSKA-Sofia
29,10,20-a CFR Cluj 1:1 Young Boys
29,10,20-b Arsenal 3:0 Dundalk
29,10,20-b Molde 1:0 Rapid Wien
29,10,20-c Slavia Praha 1:0 Leverkusen
29,10,20-c Nice 1:0 H. Beer-Sheva
29,10,20-d Benfica 3:0 Liège
29,10,20-d Rangers 1:0 Lech
29,10,20-e Omonia 1:2 PSV
29,10,20-e Granada 0:0 PAOK
29,10,20-f R. Sociedad 0:1 NAPOLI
29,10,20-f AZ 4:1 RIJEKA
29,10,20-g Zorya 1:2 Braga
29,10,20-g AEK AthenA 1:2 Leicester
29,10,20-h Milan 3:0 Sparta Praha
29,10,20-h LOSC 2:2 Celtic
29,10,20-i Sivasspor 1:2 M. Tel-Aviv
29,10,20-i Qarabağ 1:3 Villarreal
29,10,20-j Antwerp 1:0 Tottenham
29,10,20-j LASK 4:3 Ludogorets
29,10,20-k Feyenoord 1:4 Wolfsberg
29,10,20-k CSKA Moskva 0:0 D. Zagreb
29,10,20-l Steaua RoȘie 5:1 Liberec
29,10,20-l Gent 1:4 Hoffenheim

 

ETAPA 1- Grupe Europa League

22,10,20-a CSKA-Sofia 0:2 CFR Cluj
22,10,20-a Young Boys 1:2 Roma
22,10,20-b Dundalk 1:2 Molde
22,10,20-b Rapid Wien 1:2 Arsenal
22,10,20-c Leverkusen 6:2 Nice
22,10,20-c H. Beer-Sheva 3:1 Slavia Praha
22,10,20-d Liège 0:2 Rangers
22,10,20-d Lech 2:4 Benfica
22,10,20-e PSV 1:2 Granada
22,10,20-e PAOK 1:1 Omonia
22,10,20-f Napoli 0:1 AZ
22,10,20-f Rijeka 0:1 R. Sociedad
22,10,20-g Leicester 3:0 Zorya
22,10,20-g Braga 3:0 AEK Athens
22,10,20-h Sparta Praha 1:4 LOSC
22,10,20-h Celtic 1:3 Milan
22,10,20-i M. Tel-Aviv 1:0 Qarabağ
22,10,20-i Villarreal 5:3 Sivasspor
22,10,20-j Tottenham 3:0 LASK
22,10,20-j Ludogorets 1:2 Antwerp
22,10,20-k Wolfsberg 1:1 CSKA Moskva
22,10,20-k D. Zagreb 0:0 Feyenoord
22,10,20-l Liberec 1:0 Gent
22,10,20-l Hoffenheim 2:0 Steaua RoȘie

 


 

 

 

 

 

P

P

P

P

 

Real-Madrid--UCL-13-finale-castigate

 

Citește și: Champion League, 2017-2018

REAL MADRID CÂȘTIGĂ TROFEUL CHAMPIONS LEAGUE!...