Conference League, 2021-2022

 

Golgheteri Conference League

 

Turul 1 calificări- meciuri tur

08,07,21 Levadia Tallinn v St Joseph's
08,07,21 La Fiorita v Birkirkara
08,07,21 Inter Turku v Puskás Akadémia
08,07,21 Mons Calpe v Santa Coloma
08,07,21 Dinamo Batumi v Tre Penne
08,07,21 Dečić v Drita
08,07,21 Velež v Coleraine
08,07,21 Sūduva v Valmiera
08,07,21 Domžale v Swift Hesper
08,07,21 Maribor v Urartu
08,07,21 Dundalk v Newtown
08,07,21 Spartak Trnava v Mosta
08,07,21 Struga v Liepāja
08,07,21 Racing FC Union Lëtzebuerg v Breidablik
08,07,21 Honka Espoo v NSÍ Runavík
08,07,21 Shkupi v Llapi
08,07,21 Laçi v Podgorica
08,07,21 FH Hafnarfjördur v Sligo Rovers
08,07,21 Fehérvár v Ararat Yerevan
08,07,21 Stjarnan v Bohemians
08,07,21 Milsami Orhei v FK Sarajevo
08,07,21 Paide Linnameeskond v Śląsk Wrocław
08,07,21 Gagra v Sutjeska
08,07,21 Glentoran v The New Saints
08,07,21 FC Sfintul Gheorghe v Partizani
08,07,21 Noah v KuPS Kuopio
08,07,21 RFS v KÍ Klaksvík
08,07,21 Sileks v Petrocub-Hincesti
08,07,21 Sant Julià v Gzira United
08,07,21 Žilina v Dila Gori
08,07,21 Bala Town v Larne
08,07,21 Široki Brijeg v Vllaznia
08,07,21 Europa v Kauno Žalgiris

 

Turul 1 calificări- meciuri retur

15,07,21 St Joseph's v Levadia Tallinn
15,07,21 Birkirkara v La Fiorita
15,07,21 Puskás Akadémia v Inter Turku
15,07,21 Santa Coloma v Mons Calpe
15,07,21 Tre Penne v Dinamo Batumi
15,07,21 Drita v Dečić
15,07,21 Coleraine v Velež
15,07,21 Valmiera v Sūduva
15,07,21 Swift Hesper v Domžale
15,07,21 Urartu v Maribor
15,07,21 Newtown v Dundalk
15,07,21 Mosta v Spartak Trnava
15,07,21 Liepāja v Struga
15,07,21 Breidablik v Racing FC Union Lëtzebuerg
15,07,21 NSÍ Runavík v Honka Espoo
15,07,21 Llapi v Shkupi
15,07,21 Podgorica v Laçi
15,07,21 Sligo Rovers v FH Hafnarfjördur
15,07,21 Ararat Yerevan v Fehérvár
15,07,21 Bohemians v Stjarnan
15,07,21 FK Sarajevo v Milsami Orhei
15,07,21 Śląsk Wrocław v Paide Linnameeskond
15,07,21 Sutjeska v Gagra
15,07,21 The New Saints v Glentoran
15,07,21 Partizani v FC Sfintul Gheorghe
15,07,21 KuPS Kuopio v Noah
15,07,21 KÍ Klaksvík v RFS
15,07,21 Petrocub-Hincesti v Sileks
15,07,21 Gzira United v Sant Julià
15,07,21 Dila Gori v Žilina
15,07,21 Larne v Bala Town
15,07,21 Vllaznia v Široki Brijeg
15,07,21 Kauno Žalgiris v Europa

 

Turul 2 calificări- meciuri tur

22,07,21 Teuta/ Sheriff Tiraspol v UEFA Ch. League preliminary round finalist
22,07,21 Malmö/ Riga v Shkëndija/ Mura
22,07,21 Dinamo Tbilisi/ Neftçi v Maccabi Haifa/ Kairat Almaty
22,07,21 HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica v HB Tórshavn/ Inter Club D'Escaldes
22,07,21 Žalgiris Vilnius/ Linfield v CFR Cluj/ Borac Banja Luka
22,07,21 Ludogorets/ Shakhtyor Soligorsk v Fola Esch/ Lincoln Red Imps
22,07,21 Folgore/ FC Prishtina v Flora Tallinn/ Hibernians
22,07,21 Ferencváros/ UEFA Ch. League preliminary round winners v Connah's Quay Nomads/ Alashkert
22,07,21 Dinamo Zagreb/ Valur v Bodø/Glimt/ Legia Warszawa
22,07,21 FCSB v Shakhter Karagandy
22,07,21 Astana v Aris Thessaloniki
22,07,21 Spartak Trnava/ Mosta v Sepsi OSK
22,07,21 U Craiova v Laçi/ Podgorica
22,07,21 Aberdeen v BK Häcken
22,07,21 Olimpija Ljubljana v La Fiorita/ Birkirkara
22,07,21 Dudelange v Stjarnan/ Bohemians
22,07,21 CSKA Sofia v Struga/ Liepāja
22,07,21 Dundalk/ Newtown v Levadia Tallinn/ St Joseph's
22,07,21 Sochi v Keşla
22,07,21 Čukarički v Sumgait
22,07,21 Arda Kardzhali v Hapoel Beer-Sheva
22,07,21 Sileks/ Petrocub-Hincesti v Sivasspor
22,07,21 Dinamo Batumi/ Tre Penne v BATE Borisov
22,07,21 Europa FC/ Kauno Žalgiris v Glentoran/ The New Saints
22,07,21 Bala Town/ Larne v AGF Aarhus
22,07,21 Lokomotiv Plovdiv v Slovácko
22,07,21 Pogoń Szczecin v Osijek
22,07,21 Újpest v Vaduz
22,07,21 Panevezys v Vojvodina
22,07,21 RFS/ KÍ Klaksvík v Inter Turku/ Puskás Akadémia
22,07,21 Viktoria Plzeň v Dynamo Brest
22,07,21 Hibernian v Mons Calpe/ Santa Coloma
22,07,21 Qarabağ v Ashdod
22,07,21 Basel v Sfintul Gheorghe/ Partizani
22,07,21 Molde v Servette
22,07,21 Copenhagen v Torpedo Belaz Zhodino
22,07,21 FC Noah/ KuPS Kuopio v Vorskla Poltava
22,07,21 Gagra/ Sutjeska v Maccabi Tel-Aviv
22,07,21 IF Elfsborg v Milsami Orhei/ FK Sarajevo
22,07,21 Sant Julià/ Gzira United v Rijeka
22,07,21 Shkupi/ Llapi v Santa Clara
22,07,21 Velež/ Coleraine v AEK Athens
22,07,21 Dečić/ Drita v Feyenoord
22,07,21 Hammarby v Maribor/ Urartu
22,07,21 Apollon Limassol v Žilina/ Dila Gori
22,07,21 AEL Limassol v Široki Brijeg/ Vllaznia
22,07,21 Partizan v Dunajská Streda
22,07,21 Domžale/ Swift Hesper v Honka Espoo/NSÍ Runavík
22,07,21 Gent v Vålerenga
22,07,21 Fehérvár/ Ararat Yerevan v Paide Linnameeskond/ Śląsk Wrocław
22,07,21 Austria Wien v Racing Union Lëtzebuerg/ Breidablik
22,07,21 Sūduva/ Valmiera v Raków Czestochowa
22,07,21 Hajduk Split v Tobol Kostanay
22,07,21 FH Hafnarfjördur/ Sligo Rovers v Rosenborg

 

Conference League, ediția 2021-2022, calendar tragere la sorți
Tur 1 calificări Nyon 15,06,2021-14:30
Tur 2 calificări  Nyon 16,06,2021-14:30
Turul 3 calificări  Nyon 19,07,2021-14:00
Play-off round Nyon 02,08,2021-14:00
Faza grupelor  Monaco 27,08,2021-18:00
Faza play-off Nyon 13,12,2021-14:00
Faza optimi Nyon 25,02,2021-14:00
Sferturi de finală și Semi-finale Nyon 18,03,2022-14:00

Conference League, 2021-2022, Calendar meciuri
Turul 1 calificări 08/15,07,2021
Turul 2 preliminar 22/29,07,2021
Turul 3 preliminar 05/12,08,2021
Play-off 19/26,08,2021
Grupe, etapa 1 16,09,2021
Grupe, etapa 2 30,09,2021
Grupe, etapa 3 21,10,2021
Grupe, etapa 4 04,11,2021
Grupe, etapa 5 25,11,2021
Grupe, etapa 6 09,12,2021
Faza play-off, tur 17,02,2022
Faza play-off, retur 24,02,2022
Faza optimi, tur 10,03,2022
Faza optimi, retur 17,03,2022
Sferturi de finala, tur 07,04,2022
Sferturi de finala, retur 14,04,2022
Semi-finale, tur 28,04,2022
Semi-finale, retur 05/05,05,2022
Finala (Tirana-Național Arena) 25,05,2022

 

P

P

P