căutare personalizată

  

 

Subscribe RSS Feed, Fotbal flash

Sigla_Cupa-Romaniei-Timisoreana

 

Rezultate Faza 1, 2 si 3, CUPA RONIEI

editia 2011-2012

 
Programul Fazei I, editia 2012-2013 din 18 iulie 2012
 
 

Meciurile Fazei a III-a

Data de desfasurare, 16 august 2011, orele 17:30

Minerul Jilt Mătăsari

 2-1

Prometeu Craiova

AS Somesul Oar

 1-2

Sanatatea Cluj

AS Europa Alba Iulia

 2-0

FC Cisnădie

Luceafărul 2 Oradea

 0-2

Unirea Dej

Electrosid Titu

 0-1

CS Chimia Brazi

National Sebiş

 2-0

FC Hunedoara

Millenium Giarmata

 4-5

FC Timişoara II

Oltchim Rm. Vâlcea

 1-0

FC Caracal

Voinţa Livezile

 1-0

Gaz Metan II Mediaş

Nova Becicherecul Mic

 0-2

Scolar Resita

Pandurii II Târgu Jiu

 1-0

CFR Simeria

FC Voluntari

 0-3

Dunarea Călăraşi

AS Fortino Ianca

 0-3

UNIREA Slobozia

Viticultorul Breaza

 2-0

CSM Focşani

CSM Moinesti

 0-7

ASC Bacău

FC Girceni

 0-6

Otelul Galaţi II

AS Minerul Iacobeni

 0-2

GLORIA Bistriţa 2

CS Phoenix Ulmu

 3-2

ACS Berceni

FCM Alexandria

 3-5

CS Vişina Nouă

Dunarea Turris Tr. Măg.

 2-1

Rapid Bucureşti II

Concordia Chiajna II 

 0-2

CS Buftea

CSO Plopeni

 3-1

Unirea Tărlungeni

Inter Clinceni

 1-3

CS Tunari

Rapid Dumeşti

 0-2

Petrotub Roman

 

Meciurile Fazei a II-a

Data de desfasurare, 09 august 2011, orele 17:30

Minerul Motru

  0-2  

CFR Simeria

Ralbex Turcineşti

  0-3  

Minerul Jilt Mătăsari

AS Somesul Oar

---

Loc vacant

AS Europa Alba Iulia

  5-0  

FC Zalău

Luceafărul 2 Oradea

  3-0  

ACU Arad

Electrosid Titu

  1-0  

CSM Brasov

CS Vladimirescu

  1-3  

National Sebiş

Armata Aurul Brad

  0-4  

FC Cisnădie

Moldoforest Moldova N.

  0-3  

Scolar Resita

Recolta Danceu

  1-3  

Prometeu Craiova

Millenium Giarmata

  5-4  

Autocatania Caransebes

Oltchim Rm. Vâlcea

  ---  

FC Piatra Olt

CS Buftea

  2-1  

FCM Targoviste

GLORIA Bistriţa 2

 3-0 

Avantul Reghin

Voinţa Livezile

  4-0  

Unirea Ungheni

CS Unirea Floresti

  1-3  

Sanatatea Cluj

Unirea Dej

  3-0  

Seso Campia Turzii

FC Hunedoara

---

Loc vacant1

Unirea Sânnicolau Mare

---

FC Timişoara II

Nova Becicherecul Mic

  2-1  

ACS Recaş

FC Curciu

  2-9  

Gaz Metan II Mediaş

Pandurii II Târgu Jiu

  1-0  

Jiul Rovinari

Viitorul Domneşti

  2-3  

FC Voluntari

Energia Craiova

  0-1  

FC Caracal

Dunarea Turris Tr. Măg.

  2-1  

CS Baloteşti

AS Fortino Ianca

---

CF Brăila

Viticultorul Breaza

  2-1  

CS Panciu

CS Eforie

  0-3  

Dunarea Călăraşi

CS Naţional Goleşti

  1-6  

Otelul Galaţi II

CSM Focşani

  2-1  

Politehnica Galaţi

CSM Moinesti

---

FCM Onesti

FC Zagon

  0-1  

ASC Bacău

Vointa Ion Creanga

  2-5  

Petrotub Roman

FC Girceni

  4-3  

CSM Paşcani

AS Minerul Iacobeni

  1-0  

Ceahlaul Piatra Neamţ II

Viitorul Chirnogi

  0-3  

CS Phoenix Ulmu

CS Viteazul Sinoe

  0-4  

UNIREA Slobozia

FCM Alexandria

  4-3  

CS Atletic Bradu

AS Damila Măciuca

  1-3  

CS Vişina Nouă

CS Tunari

----

CS Juventus Bucureşti

AS Zmeii Ogrezeni

  1-5  

Rapid Bucureşti II

Concordia Chiajna II 

----

Steaua Bucuresti II

CS Gloria Cornesti

  4-6  

ACS Berceni

AS Olimpia San Petru

  0-1  

Unirea Tărlungeni

Prahova Tomşani

  0-11  

CS Chimia Brazi

CSO Plopeni

  2-0  

CONPET Ploieşti

Inter Clinceni

  3-2  

AFC Filipeştii de Pădure

Rapid Dumeşti

  6-0  

Luceafarul M. Eminescu

 
 

Meciurile primei Faze

19 iulie, ora 17:30

Concordia Chiajna II

1-0

Argeşul Mihăileşti

20 iulie, ora 17:30

Ralbex Turcineşti

-

Loc vacant

CS Vladimirescu 2003

-

CFR Timişoara

Armata Aurul Brad

-

FC Drobeta Turnu Severin

FC Moldoforest Moldova Nouă

-

CS Termo Dr. Tr. Severin

Recolta Danceu

3-1

Triumf Bârca

Millenium Giarmata

-

Loc vacant

Energia Craiova

3-0

Petrolul Videle

Flacăra Tâlpa

1-2

FCM Alexandria

Juventus Pischia

1-2

Nova Mama Mia Becicherecul Mic

Luceafărul 2 Oradea

2-0

Gloria Arad

Europa Alba Iulia

5-0

CS Zlatna

Gaz Metan Târgu Mureş

2-3

Voinţa Livezile

FC Curciu

3-2

Vointa 2 Sibiu

FC Zagon

4-1

AFC Odorheiu Secuiesc

Metalul Vlăhiţa

0-4

Gaz Metan II Mediaş

Spicul Ardusat

2-7

Gloria Bistriţa 2

Leii Tritenii de Jos

1-5

Unirea Floreşti

Venus Maierişte

2-4

Unirea Dej

Someşul Oar

6-0

CF Bihorul Beiuş

Recolta Stoicăneşti

4-5

Dunărea Turris Turnu Măgurele

Damila Măciuca

vs

Ghecon Lăpuşata

CS Rucăr Argeş

0-1

FC Oltchim Râmnicu Vâlcea

FC Lindab Ştefăneşti

1-3

CSO Plopeni

CS Naţional Goleşti

2-1

CSM Râmnicu Sărat

Gloria Iveşti

3-6

CSM Focşani

CSM Moineşti

-

Willy Bacău

FC Girceni

1-0

Aerostar Bacău

Voinţa Ion Creangă

7-0

Cetatea Târgu Neamţ

AS Roma Botoşani

0-1

Luceafărul Mihai Eminescu

Minerul Iacobeni

4-2

Rapid CFR Suceava

Viticultorul Breaza

3-1

ABC Stoicescu

Fortino Ianca

10-2

Partizanul Merei

Zmeii Ogrezeni

-

Progresul Corabia

Gloria Corneşti

4-1

Comprest GIM

Olimpia San Petru

4-2

Girom Albota

Prahova Tomşani 2010

-

Spicul Mopan

Venus Independenţa

0-3

Inter Clinceni

Viitorul Axintele

0-1

Viitorul Chirnogi

Viteazul Sinoe

-

CSM Medgidia

Granitul Babadag

0-2

CS Eforie

Rapid Dumeşti

-

Cetatea Suceava

 

CALENDAR Cupa Romaniei sezon 2011/2012

 

Faza 1

19/20 iul 2011

Faza a 2-a

09 aug 2011

Faza a 3-a

16 aug 2011

Faza a 4-a

23/24 aug 2011

Faza a 5-a

06/07 sep 2011

Saisprezecimi de finala

20/21/22.sep.2011

Optimile de finala

25/26/27.oct.2011

Sferturi de finala

06/07/08.dec.2011

Semifinale tur

27/28/29.mar.2012

Semifinale retur

10/11/12.apr.2012

Finala

23.mai.2012

 

Nume*
Adresa Email*
Subiect*
Mesaj*
Nota: * marcheaza campurile obligatorii.

 

trafic ranking

Statistici web Sports eXTReMe Tracker
trafic site W3 Directory - the World Wide Web Directory SEO
Copyright 2008-2011 - Fotbal-flash