căutare personalizată

  

 

 

 

Rezultate Grupe EURO 2012, inregistrate in anul 2010
11.aug.10
C 20:00 Estonia 2-1 Insulele Feroe
02.sep.10
F 21:15 Israel 3-1 Malta

03.sep.10

B  18:00 Armenia 0-1 Republica Irlanda
A  19:00 Kazahstan 0-3 Turcia
B  19:30 Andorra 0-2 Rusia
E  19:30 Republica Moldova 2-0 Finlanda
C  20:00 Insulele Feroe 0-3 Serbia
G  20:30 Muntenegru 1-0 Tara Galilor
F  21:00 Letonia 0-3 Croatia
E  21:00 Suedia 2-0 Ungaria
D  21:00 România 1-1 Albania
D  21:15 Luxemburg 0-3 Bosnia-Hertegovina
I  21:15 Lituania 0-0 Scotia
C  21:30 Estonia 1-2 Italia
B  21:30 Slovacia 1-0 Macedonia
F  21:45 Grecia 1-1 Georgia
I  21:45 Liechtenstein 0-4 Spania
C  21:45 Slovenia 0-1 Irlanda de Nord
A  21:45 Belgia 0-1 Germania
E  21:45 San Marino 0-5 Olanda
D  22:00 Franta 0-1 Belarus
G  22:00 Anglia 4-0 Bulgaria
H  22:00 Islanda 1-2 Norvegia
H  22:45 Portugalia 4-4 Cipru
07.sept.2010

B

 18:00

Rusia

0-1

Slovacia

F

 20:00

Georgia

0-0

Israel

D

  20:30 

Belarus

0-0

România

G

 20:30

Bulgaria

0-1

Muntenegru

F

 20:30

Malta

0-2

Letonia

E

 21:00

Suedia

6-0

San Marino

A

 21:00

Turcia

3-2

Belgia

B

 21:00

Macedonia

2-2

Armenia

D

 21:15

Albania

1-0

Luxemburg

H

 21:15

Danemarca

1-0

Islanda

I

 21:15

Republica Ceha

0-1

Lituania

F

  21:30 

Croatia

0-0

Grecia

C

 21:30

Serbia

1-1

Slovenia

A

 21:30

Austria

2-0

Kazakhstan

E

 21:30

Olanda

2-1

Finlanda

E

 21:30

Ungaria

2-1

Republica Moldova

H

 21:30

Norvegia

1-0

Portugalia

A

 21:45

Germania

6-1

Azerbaidjan

B

 21:45

Republica Irlanda

3-1

Andorra

G

 21:45

Elvetia

1-3

Anglia

C

 21:50

Italia

5-0

Insulele Feroe

I

 22:00

Scotia

2-1

Liechtenstein

D

 22:00

Bosnia-Hertegovina

0-2

Franta

08.oct.10

E  20:00 Ungaria 8-0 San Marino
E  21:30 Republica Moldova 0-1 Olanda
D  21:30 Albania 1-1 Bosnia-Hertegovina
D  21:15 Luxemburg 0-0 Belarus
A  21:45 Germania 3-0 Turcia
A  19:00 Kazahstan 0-2 Belgia
A  21:30 Austria 3-0 Azerbaidjan
C  21:30 Serbia 1-3 Estonia
C  21:45 Irlanda de Nord 0-0 Italia
C  21:45 Slovenia 5-1 Insulele Feroe
I  23:00 Spania 3-1 Lituania
I  21:15 Republica Ceha 1-0 Scotia
B  21:45 Republica Irlanda 2-3 Rusia
B  18:00 Armenia 3-1 Slovacia
B  20:00 Andorra 0-2 Macedonia
F  21:45 Grecia 1-0 Letonia
F  20:00 Georgia 1-0 Malta
G  21:30 Tara Galilor 0-1 Bulgaria
G  21:30 Muntenegru 1-0 Elvetia
H  22:45 Portugalia 3-1 Danemarca
H  21:00 Cipru 1-2 Norvegia

09.oct.10

D  22:00 Franta 2-0 România
F  22:05 Israel 1-2 Croatia

12.10.2010

E  21:30 Olanda 4-1 Suedia
E  18:30 Finlanda 1-2 Ungaria
E  21:30 San Marino 0-2 Republica Moldova
D  22:00 Franta 2-0 Luxemburg
D  20:30  Belarus 2-0 Albania
A  21:45 Belgia 4-4 Austria
A  20:00 Kazahstan 0-3 Germania
A  18:00 Azerbaidjan 1-0 Turcia
C  21:50 Italia 3-0* Serbia
C  21:30 Estonia 0-1 Slovenia
C  18:00 Insulele Feroe 1-1 Irlanda de Nord
B  21:30 Slovacia 1-1 Republica Irlanda
B  21:30 Macedonia 0-1 Rusia
B  18:00 Armenia 4-0 Andorra
F  21:45 Grecia 2-1 Israel
F  20:00 Letonia 1-1 Georgia
G  22:00 Anglia 0-0 Muntenegru
G  21:30 Elvetia 4-1 Tara Galilor
H  21:15  Danemarca 2-0 Cipru
H  22:45 Islanda 1-3 Portugalia
I  21:00 Liechtenstein 0-2 Republica Ceha
I  22:00 Scotia 2-3 Spania
* Rezultat stabilit la masa verde, in urma deciziei Comisiei UEFA
Incidente grave la partida Italia-Serbia, meci oprit in min 6!!
17.11.2010
F  18:30 Croatia 3-0 Malta
E  18:30 Finlanda 8-0 San Marino

Domain Age Tool

Enter domain name

 

trafic ranking

Statistici web Sports eXTReMe Tracker
trafic site W3 Directory - the World Wide Web Directory SEO
Copyright 2008-2012 - Fotbal-flash