căutare personalizată

  

 
 

GRUPE preliminarii EURO 2012, rezultate inregistrate in 2011

Rezultate Grupe preliminarii EURO 2012, inregistrate in anul 2010

Clasamente Grupe EURO 2012

07.10.2011
E 21:30 Olanda 1-0 Republica Moldova
E 19:15 Finlanda 1-2 Suedia
D 22:00 Franta 3-0 Albania
D 21:30 România 2-2 Belarus
D 21:00 Bosnia-Hertegovina 5-0 Luxemburg
A 21:30 Turcia 1-3 Germania
A 21:45 Belgia 4-1 Kazahstan
A 19:00 Azerbaidjan 1-4 Austria
C 21:45 Serbia 1-1 Italia
C 21:45 Irlanda de Nord 1-2 Estonia
I 21:45 Republica Ceha 0-2 Spania
B 21:15 Slovacia 0-1 Rusia
B 18:00 Armenia 4-1 Macedonia
B 22:30 Andorra 0-2 Republica Irlanda
F 21:45 Grecia 2-0 Croatia
F 20:00 Letonia 2-0 Malta
G 21:45 Tara Galilor 2-0 Elvetia
G 22:00 Muntenegru 2-2 Anglia
H 23:00 Portugalia 5-3 Islanda
H 21:30 Cipru 1-4 Danemarca
08.10.2011
I 20:30 Liechtenstein 0-1 Scotia
11.10.2011
E 21:00 Ungaria 0-0 Finlanda
E 21:00 Republica Moldova 4-0 San Marino
E 21:15 Suedia 3-2 Olanda
D 21:00 Albania 1-1 România
D 22:00 Franta 1-1 Bosnia-Hertegovina
A 19:00 Kazahstan 0-0 Austria
A 20:00 Germania 3-1 Belgia
A 20:00 Turcia 1-0 Azerbaidjan
C 21:45 Italia 3-0 Irlanda de Nord
C 21:45 Slovenia 1-0 Serbia
I 21:45 Spania 3-1 Scotia
I 21:45 Lituania 1-4 Republica Ceha
B 20:45 Rusia 6-0 Andorra
B 20:45 Republica Irlanda 2-1 Armenia
B 20:45 Macedonia 1-1 Slovacia
F 20:00 Croatia 2-0 Letonia
F 20:00 Georgia 1-2 Grecia
F 20:00 Malta 0-2 Israel
G 21:05 Bulgaria 0-1 Tara Galilor
G 21:15 Elvetia 2-0 Muntenegru
H 21:15 Danemarca 2-1 Portugalia
H 21:15 Norvegia 3-1 Cipru

29 martie 2011
E 21:30 Olanda 5-3 Ungaria
E 20:00 Suedia 2-1 Moldova
D 20:45 Romania 3-1 Luxembourg
A 20:30 Turcia 2-0 Austria
A 21:45 Belgium 4-1 Azerbaijan
C 21:45 Irlanda de Nord 0-0 Slovenia
C 21:30 Estonia 1-1 Serbia
I 18:30 Republica Ceha 2-0 Liechtenstein
I 21:45 Lithuania 1-3 Spania
F 20:05 Israel 1-0 Georgia

25 martie 2011

E  21:30 Ungaria 0-4 Olanda
D  22:00 Luxemburg 0-2 Franta
A  21:30 Austria 0-2 Belgia
C  21:30 Serbia 2-1 Irlanda de Nord
C  21:45 Slovenia 0-1 Italia
I  23:00 Spania 2-1 Republica Ceha
26 martie 11
A  21:00  Germania 4-0 Kazahstan
D 20:15 Bosnia-Hertegovina 2-1 România
D 21:00 Albania 1-0 Belarus
B 21:45 Republica Irlanda 2-1 Macedonia
B 17:00 Armenia 0-0 Rusia
B 21:00 Andorra 0-1 Slovacia
F 20:05 Israel 2-1 Letonia
F 19:00 Georgia 1-0 Croatia
F 21:30 Malta 0-1 Grecia
G 18:45 Bulgaria 0-0 Elvetia
G 17:00 Tara Galilor 0-2 Anglia
H 21:00 Norvegia 1-1 Danemarca
H 20:00 Cipru 0-0 Islanda
 3 iunie 2011
E 21:30 Moldova 1-4 Suedia
E 21:30 San Marino 0-1 Finlanda
F 21:00 Croatia 2-1 Georgia
D 21:00 Romania 3-0 Bosnia-Herzegovina
D 21:50 Belarus 1-1 Franta
A 21:35 Austria 1-2 Germany
A 21:45 Belgium 1-1 Turcia
A 16:00 Kazakhstan 2-1 Azerbaijan
C 21:45 Italia 3-0 Estonia
C 20:30 Insulele Feroe 0-2 Slovenia
I 20:30 Liechtenstein 2-0 Lithuania
4 iunie 2011
B  18:00 Russia 3-1 Armenia
B  21:15 Slovakia 1-0 Andorra
B  22:30 Macedonia 0-2 Republica Irlanda
F  21:30 Grecia 3-1 Malta
F  19:30 Letonia 1-2 Israel
G  18:45 Anglia 2-2 Elvetia
G  21:30 Muntenegru 1-1 Bulgaria
H  23:00 Portugalia 1-0 Norvegia
H  21:45 Islanda 0-2 Danemarca
07 iunie 11
E 21:00 Suedia 5-0 Finlanda
E 21:30 San Marino 0-3 Ungaria
D 21:15 Bosnia-Hertegovina 2-0 Albania
D 20:00 Belarus 2-0 Luxemburg
A 20:00 Azerbaidjan 1-3 Germania
C 21:30 Insulele Feroe 2-0 Estonia
10.08.2011
C 21:45 Irlanda de Nord 4-0 Insulele Feroe
02.09.2011
E 21:30 Olanda 11-0 San Marino
E 18:30 Finlanda 4-1 Republica Moldova
E 20:45 Ungaria 2-1 Suedia
D 20:30 Belarus 0-2 Bosnia-Hertegovina
D 22:00 Albania 1-2 Franta
D 20:30 Luxemburg 0-2 România
A 21:45 Germania 6-2 Austria
A 20:00 Turcia 2-1 Kazahstan
A 19:00 Azerbaidjan 1-1 Belgia
C 21:45 Irlanda de Nord 0-1 Serbia
C 21:45 Slovenia 1-2 Estonia
C 21:45 Insulele Feroe 0-1 Italia
I 18:00 Lituania 0-0 Liechtenstein
B 19:00 Rusia 1-0 Macedonia
B 21:45 Republica Irlanda 0-0 Slovacia
B 19:00 Andorra 0-3 Armenia
F 16:00 Israel 0-1 Grecia
F 20:00 Georgia 0-1 Letonia
F 20:00 Malta 1-3 Croatia
G 21:15 Bulgaria 0-3 Anglia
G 21:45 Tara Galilor 2-1 Muntenegru
H 21:00 Norvegia 1-0 Islanda
H 21:45 Cipru 0-4 Portugalia
03.09.2011
I 17:00 Scotia 2-2 Republica Ceha
06.09.2011
E 20:00 Finlanda 0-2 Olanda
E 20:45 Republica Moldova 0-2 Ungaria
E 21:30 San Marino 0-5 Suedia
D 21:30 România 0-0 Franta
D 21:15 Bosnia-Hertegovina 1-0 Belarus
D 21:15 Luxemburg 2-1 Albania
A 21:30 Austria 0-0 Turcia
A 18:00 Azerbaidjan 3-2 Kazahstan
C 21:45 Italia 1-0 Slovenia
C 21:30 Serbia 3-1 Insulele Feroe
C 21:30 Estonia 4-1 Irlanda de Nord
I 23:00 Spania 6-0 Liechtenstein
I 22:00 Scotia 1-0 Lituania
B 18:00 Rusia 0-0 Republica Irlanda
B 21:15 Slovacia 0-4 Armenia
B 21:00 Macedonia 1-0 Andorra
F 21:00 Croatia 3-1 Israel
F 21:30 Letonia 1-1 Grecia
F 21:30 Malta 1-1 Georgia
G 21:45 Anglia 1-0 Tara Galilor
G 21:30 Elvetia 3-1 Bulgaria
H 21:15 Danemarca 2-0 Norvegia
H 21:45 Islanda 1-0 Cipru

Nume*
Adresa Email*
Subiect*
Mesaj*
Nota: * marcheaza campurile obligatorii.
 

trafic ranking

Statistici web Sports eXTReMe Tracker
trafic site W3 Directory - the World Wide Web Directory SEO
Copyright 2008-2011 - Fotbal-flash