PROGRAM TUR LIGA 3-Seria 1 editia 2013-2014
 
căutare personalizată

 

CSS3 Button Rollover Css3Menu.com

 

PROGRAM TUR LIGA 3-Seria 6, ediția 2013-2014

Liga 3- Seria 6, etapa 1
30.augt.13 18:00 Avântul Reghin 3-0 FCM Târgovişte
31.augt.13 18:00 AFCM Câmpina 0-0 AFC Conpet Ploieşti
31.augt.13 18:00 FC Păpăuţi 0-2 FC Zagon
30.augt.13 18:00 Urban Titu 1-2 SCM Argeş
30.augt.13 18:00 Atletic Bradu 2-1 Fortuna P. Câmpina
30.augt.13 18:00 Chindia Târgovişte 4-2 Civitas Făgăraş
Liga 3- Seria 6, etapa 2
06.sept.13 17:00 AFC Conpet Ploieşti 0-0 Avântul Reghin
07.sept.13 17:00 FC Zagon 1-0 AFCM Câmpina
06.sept.13 17:00 SCM Argeş 3-1 FC Păpăuţi
06.sept.13 17:00 Fortuna P. Câmpina 3-0 Urban Titu
06.sept.13 17:00 Civitas Făgăraş 0-1 Atletic Bradu
06.sept.13 17:00 FCM Târgovişte 0-2 Chindia Târgovişte
Liga 3- Seria 6, etapa 3
13.sept.13 17:00 AFC Conpet Ploieşti 1-1 FCM Târgovişte
13.sept.13 17:00 Avântul Reghin 0-0 FC Zagon
14.sept.13 17:00 AFCM Câmpina 3-1 SCM Argeş
14.sept.13 17:00 FC Păpăuţi 1-6 Fortuna P. Câmpina
13.sept.13 17:00 Urban Titu 2-1 Civitas Făgăraş
13.sept.13 17:00 Atletic Bradu 0-0 Chindia Târgovişte
Liga 3- Seria 6, etapa 4
21.sept.13 17:00 FC Zagon 2-0 AFC Conpet Ploieşti
20.sept.13 17:00 SCM Argeş 4-1 Avântul Reghin
20.sept.13 17:00 Fortuna P. Câmpina 3-2 AFCM Câmpina
20.sept.13 17:00 Civitas Făgăraş 1-1 FC Păpăuţi
20.sept.13 17:00 Chindia Târgovişte 0-1 Urban Titu
20.sept.13 17:00 FCM Târgovişte 1-3 Atletic Bradu
Liga 3- Seria 6, etapa 5
28.sept.13 17:00 FC Zagon 1-0 FCM Târgovişte
27.sept.13 17:00 AFC Conpet Ploieşti 0-2 SCM Argeş
27.sept.13 17:00 Avântul Reghin 1-1 Fortuna P. Câmpina
28.sept.13 17:00 AFCM Câmpina 1-0 Civitas Făgăraş
28.sept.13 17:00 FC Păpăuţi 0-3 Chindia Târgovişte
27.sept.13 17:00 Urban Titu 1-0 Atletic Bradu
Liga 3- Seria 6, etapa 6
04.oct.13 15:00 SCM Argeş 0-0 FC Zagon
04.oct.13 15:00 Fortuna P. Câmpina 2-2 AFC Conpet Ploieşti
04.oct.13 15:00 Civitas Făgăraş 1-1 Avântul Reghin
04.oct.13 15:00 Chindia Târgovişte 2-0 AFCM Câmpina
04.oct.13 15:00 Atletic Bradu 3-3 FC Păpăuţi
04.oct.13 15:00 Urban Titu 0-2 FCM Târgovişte
Liga 3- Seria 6, etapa 7
08.oct.13 15:00 FCM Târgovişte 1-5 SCM Argeş
08.oct.13 15:00 FC Zagon 1-0 Fortuna P. Câmpina
08.oct.13 15:00 AFC Conpet Ploieşti 3-1 Civitas Făgăraş
08.oct.13 15:00 Avântul Reghin 0-1 Chindia Târgovişte
08.oct.13 15:00 AFCM Câmpina 3-2 Atletic Bradu
08.oct.13 15:00 FC Păpăuţi 4-0 Urban Titu
Liga 3- Seria 6, etapa 8
11.oct.13 15:00 Fortuna P. Câmpina 0-1 SCM Argeş
11.oct.13 15:00 Civitas Făgăraş 0-1 FC Zagon
12.oct.13 15:00 Chindia Târgovişte 3-1 AFC Conpet Ploieşti
11.oct.13 15:00 Atletic Bradu 1-0 Avântul Reghin
11.oct.13 15:00 Urban Titu 0-1 AFCM Câmpina
12.oct.13 15:00 FC Păpăuţi 2-1 FCM Târgovişte
Liga 3- Seria 6, etapa 9
18.oct.13 15:00 FCM Târgovişte 0-3 Fortuna P. Câmpina
18.oct.13 15:00 SCM Argeş 5-2 Civitas Făgăraş
19.oct.13 15:00 FC Zagon 0-3 Chindia Târgovişte
18.oct.13 15:00 AFC Conpet Ploieşti 1-0 Atletic Bradu
18.oct.13 15:00 Avântul Reghin 3-2 Urban Titu
19.oct.13 15:00 AFCM Câmpina 1-0 FC Păpăuţi
Liga 3- Seria 6, etapa 10
25.oct.13 15:00 Civitas Făgăraş 0-1 Fortuna P. Câmpina
25.oct.13 15:00 Chindia Târgovişte 1-1 SCM Argeş
25.oct.13 15:00 Atletic Bradu 2-2 FC Zagon
25.oct.13 15:00 Urban Titu 0-1 AFC Conpet Ploieşti
26.oct.13 15:00 FC Păpăuţi 2-1 Avântul Reghin
26.oct.13 15:00 AFCM Câmpina 3-0 FCM Târgovişte

Liga 3- Seria 6, etapa 11
01.nov.13 14:00 Avântul Reghin 1-0 AFCM Câmpina
01.nov.13 14:00 AFC Conpet Ploieşti 3-0 FC Păpăuţi
02.nov.13 14:00 FC Zagon 3-0 Urban Titu
01.nov.13 14:00 SCM Argeş 4-1 Atletic Bradu
03.nov.13 11:00 Fortuna P. Câmpina 0-0 Chindia Târgovişte
01.nov.13 14:00 FCM Târgovişte 2-1 Civitas Făgăraş
Returul incepe cu etapa a 12-a, vineri 8 noiembrie 2013

comments powered by Disqus


trafic ranking

Statistici web

Copyright 2008-2012 fotbal-flash.ro | Toate drepturile rezervate.