CSS3 Button Rollover Css3Menu.com

 

PROGRAM TUR LIGA 2- Seria 1, ediția 2015-2016

  ETAPA 1
29 Aug.2015, 11:00 Bucovina Pojorâta 2-2 Gloria Buzău
29 Aug.2015, 11:00 Dacia Unirea Brăila 1-0 Rapid CFR Suceava
29 Aug.2015, 11:00 Dunărea Călărași 1-1 ASC Bacău
29 Aug.2015, 11:00 Academica Clinceni 3-0 Oțelul Galați
29 Aug.2015, 11:00 STĂ - ACS Berceni
29 Aug.2015, 11:00 Rapid București 3-0 CS Balotești
29 Aug.2015, 11:00 Ceahlăul 2-0 Farul Constanța
  ETAPA 2
05 Sept.2015, 11:00 Rapid CFR Suceava 2-1 Bucovina Pojorâta
05 Sept.2015, 11:00 SC Bacău 0-1 Dacia Unirea Brăila
05 Sept.2015, 11:00 Oțelul Galați 0-1 Dunărea Călărași
05 Sept.2015, 11:00 ACS Berceni 1-1 Academica Clinceni
05 Sept.2015, 11:00 CS Balotești  v STĂ
06 Sept.2015, 19:00 Farul Constanța 1-0 Rapid București
30 Sept.2015, 17:00 Gloria Buzău 2-0 Ceahlăul
  ETAPA 3
12 Sept.2015, 11:00 Rapid CFR Suceava 1-0 Gloria Buzău
12 Sept.2015, 11:00 Bucovina Pojorâta 1-2 SC Bacău
12 Sept.2015, 11:00 Dacia Unirea Brăila 0-1 Oțelul Galați
12 Sept.2015, 11:00 Dunărea Călărași 1-0 ACS Berceni
12 Sept.2015, 11:00 Academica Clinceni 0-1 CS Balotești
12 Sept.2015, 11:00 STĂ   Farul Constanța
12 Sept.2015, 11:00 Rapid București 1-0 Ceahlăul
  ETAPA 4
19 Sept.2015, 11:00 SC Bacău 1-0 Rapid CFR Suceava
19 Sept.2015, 11:00 Oțelul Galați 2-1 Bucovina Pojorâta
19 Sept.2015, 11:00 ACS Berceni 1-3 Dacia Unirea Brăila
19 Sept.2015, 11:00 CS Balotești 1-1 Dunărea Călărași
18 Sept.2015, 19:00 Farul Constanța 4-1 Academica Clinceni
19 Sept.2015, 11:00 Ceahlăul  v STĂ
19 Sept.2015, 11:00 Gloria Buzău 1-2 Rapid București
  ETAPA 5
26 Sept.2015, 11:00 SC Bacău 1-0 Gloria Buzău
26 Sept.2015, 11:00 Rapid CFR Suceava 1-0 Oțelul Galați
26 Sept.2015, 11:00 Bucovina Pojorâta 2-2 ACS Berceni
27 Sept.2015, 11:00 Dacia Unirea Brăila 1-0 CS Balotești
26 Sept.2015, 11:00 Dunărea Călărași 0-0 Farul Constanța
26 Sept.2015, 11:00 Academica Clinceni 1-0 Ceahlăul
26 Sept.2015, 11:00 STĂ  v Rapid București
  ETAPA 6
03 Oct.2015, 11:00 Oțelul Galați 0-1 SC Bacău
03 Oct.2015, 11:00 ACS Berceni 1-3 Rapid CFR Suceava
03 Oct.2015, 11:00 CS Balotești 1-0 Bucovina Pojorâta
03 Oct.2015, 11:00 Farul Constanța 1-1 Dacia Unirea Brăila
03 Oct.2015, 11:00 Ceahlăul 0-3 Dunărea Călărași
01 Oct.2015, 19:00 Rapid București 1-0 Academica Clinceni
03 Oct.2015, 11:00 Gloria Buzău  v STĂ
  ETAPA 7
07 Oct.2015, 17:00 Gloria Buzău 2-1 Oțelul Galați
07 Oct.2015, 15:00 SC Bacău 0-1 ACS Berceni
07 Oct.2015, 15:00 Rapid CFR Suceava 3-2 CS Balotești
07 Oct.2015, 13:00 Bucovina Pojorâta 3-1 Farul Constanța
07 Oct.2015, 15:00 Dacia Unirea Brăila 2-1 Ceahlăul
07 Oct.2015, 15:00 Dunărea Călărași 0-1 Rapid București
07 Oct.2015, 15:00 Academica Clinceni   STĂ
  ETAPA 8
10 Oct.2015, 11:00 ACS Berceni 3-2 Oțelul Galați
10 Oct.2015, 11:00 CS Balotești 0-1 SC Bacău
10 Oct.2015, 18:00 Farul Constanța 3-0 Rapid CFR Suceava
10 Oct.2015, 11:00 Ceahlăul 0-0 Bucovina Pojorâta
10 Oct.2015, 11:00 Rapid București 3-1 Dacia Unirea Brăila
10 Oct.2015, 11:00 STĂ  v Dunărea Călărași
10 Oct.2015, 11:00 Academica Clinceni 6-1 Gloria Buzău
  ETAPA 9
17 Oct.2015, 11:00 Gloria Buzău 0-2 ACS Berceni
17 Oct.2015, 11:00 Oțelul Galați 0-0 CS Balotești
17 Oct.2015, 11:00 SC Bacău 1-3 Farul Constanța
17 Oct.2015, 11:00 Rapid CFR Suceava 3-0 Ceahlăul
17 Oct.2015, 11:00 Bucovina Pojorâta 2-1 Rapid București
17 Oct.2015, 11:00 Dacia Unirea Brăila  v STĂ
17 Oct.2015, 11:00 Dunărea Călărași 1-1 Academica Clinceni
  ETAPA 10
24 Oct.2015, 11:00 CS Balotești 1-1 ACS Berceni
24 Oct.2015, 17:00 Farul Constanța 1-0 Oțelul Galați
24 Oct.2015, 11:00 Ceahlăul 2-3 SC Bacău
26 Oct.2015, 18:00 Rapid București 1-1 Rapid CFR Suceava
24 Oct.2015, 11:00 STĂ  v Bucovina Pojorâta
24 Oct.2015, 11:00 Academica Clinceni 5-1 Dacia Unirea Brăila
24 Oct.2015, 11:00 Dunărea Călărași 8-0 Gloria Buzău
  ETAPA 11
31 Oct.2015, 11:00 Gloria Buzău 1-0 CS Balotești
31 Oct.2015, 11:00 ACS Berceni 1-0 Farul Constanța
03 Nov.2015, 19:00 Oțelul Galați 0-0 Ceahlăul
31 Oct.2015, 13:30 SC Bacău 0-3 Rapid București
31 Oct.2015, 11:00 Rapid CFR Suceava  v STĂ
31 Oct.2015, 11:00 Bucovina Pojorâta 3-4 Academica Clinceni
31 Oct.2015, 11:00 Dacia Unirea Brăila 1-1 Dunărea Călărași
  ETAPA 12
06 Nov.2015, 17:00 Farul Constanța 5-2 CS Balotești
07 Nov.2015, 11:00 Ceahlăul 1-0 ACS Berceni
07 Nov.2015, 13:30 Rapid București  0-0 Oțelul Galați
07 Nov.2015, 11:00 STĂ  v SC Bacău
07 Nov.2015, 11:00 Academica Clinceni 2-0 Rapid CFR Suceava
07 Nov.2015, 11:00 Dunărea Călărași 2-1 Bucovina Pojorâta
07 Nov.2015, 11:00 Dacia Unirea Brăila 2-0 Gloria Buzău
  ETAPA 13
11 Nov.2015, 14:00 Gloria Buzău 0-0 Farul Constanța
11 Nov.2015, 14:00 CS Balotești 4-1 Ceahlăul
11 Nov.2015, 20:30 ACS Berceni 1-2 Rapid București
11 Nov.2015, 14:00 Oțelul Galați  v STĂ
11 Nov.2015, 14:00 SC Bacău 1-2 Academica Clinceni
11 Nov.2015, 14:00 Rapid CFR Suceava 1-1 Dunărea Călărași
11 Nov.2015, 14:00 Bucovina Pojorâta 0-0 Dacia Unirea Brăila

Nume*
Adresa Email*
Subiect*
Mesaj*
Nota: * marcheaza campurile obligatorii.
Program tur liga 2, seria 1, editia 2014-2015

trafic ranking

Statistici web

Copyright 2008-2014 fotbal-flash.ro | Toate drepturile rezervate.