PROGRAM TUR LIGA 2-Seria 1, editia 2013-2014
 
căutare personalizată

 

CSS3 Button Rollover Css3Menu.com

PROGRAM TUR LIGA 2-Seria 1, ediția 2013-2014

Liga 2- Seria 1, etapa 1
07.sept.13 11:00 SC Bacău 1-4 FC Clinceni
07.sept.13 11:00 Gloria Buzău 1-2 Farul Constanța
07.sept.13 11:00 ACS Berceni 1-1 Rapid Bucureşti
07.sept.13 11:00 Rapid Suceava - Sportul Studentesc
07.sept.13 11:00 Dunărea Galati - STĂ
07.sept.13 11:00 Unirea Tărlungeni 2-3 CSMS Iaşi
07.sept.13 11:00 CF Brăila 2-2 Unirea Slobozia
Liga 2- Seria 1, etapa 2
14.sept.13 11:00 CSMS Iaşi 2-0 SC Bacău
14.sept.13 21:00 Rapid Bucureşti 1-1 Gloria Buzău
14.sept.13 11:00 Unirea Slobozia 2-2 Rapid Suceava
14.sept.13 11:00 Farul Constanța 0-0 Unirea Tărlungeni
14.sept.13 11:00 STĂ   ACS Berceni
14.sept.13 11:00 Sportul Studentesc - Dunărea Galati
14.sept.13 11:00 FC Clinceni 3-3 CF Brăila
Liga 2- Seria 1, etapa 3
18.sept.13 17:00 CF Brăila 1-2 CSMS Iaşi
18.sept.13 16:30 Unirea Tărlungeni 0-1 Rapid Bucureşti
18.sept.13 17:00 SC Bacău 1-2 Farul Constanța
18.sept.13 17:00 ACS Berceni - Sportul Studentesc
18.sept.13 17:00 Gloria Buzău   STĂ
18.sept.13 17:00 FC Clinceni 3-1 Unirea Slobozia
18.sept.13 17:00 Dunărea Galati 1-1 Rapid Suceava
Liga 2- Seria 1, etapa 4
21.sept.13 21:00 Rapid Bucureşti 1-0 SC Bacău
21.sept.13 11:00 Rapid Suceava 0-2 ACS Berceni
21.sept.13 11:00 Sportul Studentesc - Gloria Buzău
21.sept.13 11:00 Unirea Slobozia 3-1 Dunărea Galati
21.sept.13 11:00 STĂ   Unirea Tărlungeni
21.sept.13 11:00 CSMS Iaşi 0-2 FC Clinceni
21.sept.13 11:00 Farul Constanța 0-1 CF Brăila
CF Braila-Rapid, 1-2, rezultat final

Liga 2- Seria 1, etapa 5
29.sept.13 11:00 CF Brăila 1-2 Rapid Bucureşti
28.sept.13 11:00 CSMS Iaşi 2-0 Unirea Slobozia
28.sept.13 11:00 Unirea Tărlungeni - Sportul Studentesc
28.sept.13 11:00 Gloria Buzău 3-0 Rapid Suceava
28.sept.13 11:00 SC Bacău   STĂ
29.sept.13 11:00 ACS Berceni 3-2 Dunărea Galati
28.sept.13 11:00 FC Clinceni 3-0 Farul Constanța
Liga 2- Seria 1, etapa 6
05.oct.13 11:00 Rapid Suceava 1-1 Unirea Tărlungeni
05.oct.13 11:00 Sportul Studentesc - SC Bacău
05.oct.13 11:00 Dunărea Galati 1-2 Gloria Buzău
05.oct.13 11:00 Farul Constanța 1-0 CSMS Iaşi
05.oct.13 11:00 STĂ   CF Brăila
05.oct.13 11:00 Unirea Slobozia 1-1 ACS Berceni
05.oct.13 11:00 Rapid Bucureşti 1-0 FC Clinceni
Liga 2- Seria 1, etapa 7
09.oct.13 15:00 SC Bacău 5-1 Rapid Suceava
09.oct.13 15:00 Gloria Buzău 0-0 ACS Berceni
23.oct.13 15:00 CSMS Iaşi 2-2 Rapid Bucureşti
09.oct.13 15:00 CF Brăila - Sportul Studentesc
09.oct.13 15:00 FC Clinceni   STĂ
09.oct.13 15:00 Unirea Slobozia 2-0 Farul Constanța
09.oct.13 15:00 Unirea Tărlungeni 1-0 Dunărea Galati
Liga 2- Seria 1, etapa 8
12.oct.13 11:00 Sportul Studentesc - FC Clinceni
12.oct.13 11:00 Dunărea Galati 2-2 SC Bacău
12.oct.13 11:00 Rapid Suceava 2-1 CF Brăila
12.oct.13 21:00 Rapid Bucureşti 3-2 Farul Constanța
12.oct.13 11:00 STĂ   CSMS Iaşi
12.oct.13 11:00 Gloria Buzău 2-2 Unirea Slobozia
12.oct.13 11:00 ACS Berceni 1-0 Unirea Tărlungeni
Liga 2- Seria 1, etapa 9
19.oct.13 11:00 CSMS Iaşi - Sportul Studentesc
19.oct.13 11:00 CF Brăila 2-1 Dunărea Galati
19.oct.13 11:00 FC Clinceni 2-2 Rapid Suceava
19.oct.13 11:00 Unirea Slobozia 1-0 Rapid Bucureşti
19.oct.13 11:00 Farul Constanța   STĂ
19.oct.13 11:00 SC Bacău 1-2 ACS Berceni
19.oct.13 11:00 Unirea Tărlungeni 0-0 Gloria Buzău
Liga 2- Seria 1, etapa 10
26.oct.13 11:00 Dunărea Galati 2-3 FC Clinceni
26.oct.13 11:00 Sportul Studentesc - Farul Constanța
26.oct.13 11:00 Unirea Tărlungeni 0-1 Unirea Slobozia
26.oct.13 11:00 Rapid Suceava 0-1 CSMS Iaşi
26.oct.13 11:00 STĂ   Rapid Bucureşti
26.oct.13 11:00 ACS Berceni 4-1 CF Brăila
26.oct.13 11:00 Gloria Buzău 0-0 SC Bacău
Liga 2- Seria 1, etapa 11
02.nov.13 11:00 CF Brăila 0-2 Gloria Buzău
02.nov.13 11:00 FC Clinceni 2-1 ACS Berceni
02.nov.13 11:00 Rapid Bucureşti - Sportul Studentesc
02.nov.13 15:00 Farul Constanța 1-0 Rapid Suceava
02.nov.13 11:00 Unirea Slobozia   STĂ
02.nov.13 11:00 SC Bacău 2-1 Unirea Tărlungeni
02.nov.13 11:00 CSMS Iaşi 4-1 Dunărea Galati
Liga 2- Seria 1, etapa 12
06.nov.13 14:00 Unirea Tărlungeni 1-0 CF Brăila
06.nov.13 18:00 Gloria Buzău 2-2 FC Clinceni
06.nov.13 14:00 ACS Berceni 1-0 CSMS Iaşi
06.nov.13 14:00 Rapid Suceava 2-2 Rapid Bucureşti
06.nov.13 14:00 Sportul Studentesc   STĂ
06.nov.13 14:00 SC Bacău 0-1 Unirea Slobozia
06.nov.13 14:00 Dunărea Galati 0-0 Farul Constanța

Liga 2- Seria 1, etapa 13
09.nov.13 11:00 CSMS Iaşi 3-1 Gloria Buzău
09.nov.13 11:00 FC Clinceni 2-0 Unirea Tărlungeni
09.nov.13 11:00 Unirea Slobozia - Sportul Studentesc
09.nov.13 15:00 Farul Constanța 0-0 ACS Berceni
09.nov.13 11:00 STĂ   Rapid Suceava
09.nov.13 11:00 CF Brăila 1-2 SC Bacău
09.nov.13 21:00 Rapid Bucureşti 1-0 Dunărea Galati

comments powered by Disqus


trafic ranking

Statistici web

Copyright 2008-2012 fotbal-flash.ro | Toate drepturile rezervate.