Program retur Liga 3-Seria 8, ediția 2021-2022

 

Play-off Liga 3 Seria 8
Play-out Liga 3 Seria 8
Clasament Play-off Liga 3 Seria 8
Clasament Play-out Liga 3 Seria 8

 

ETAPA 10

30,10,21 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 1:0 LUNCA-TEUZ CERMEI
30,10,21 PROGRESUL PECICA 0:0 FRONTIERA CURTICI
29,10,21 GHIRODA ȘI GIARMATA 0:1 ŞOIMII LIPOVA
29,10,21 CSC DUMBRĂVIȚA 6:2 AVÂNTUL PERIAM
30,10,21 STĂ - POBEDA STAR BISNOV

 

ETAPA 11

06,11,21 AVÂNTUL PERIAM 1:2 PROGRESUL PECICA
06,11,21 POBEDA STAR BISNOV 0:3 GHIRODA ȘI GIARMATA
05,11,21 CSC DUMBRĂVIȚA 1:2 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
05,11,21 ŞOIMII LIPOVA 4:1 LUNCA-TEUZ CERMEI
06,11,21 FRONTIERA CURTICI - STĂ

 

ETAPA 12

13,11,21 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 0:0 ŞOIMII LIPOVA
13,11,21 LUNCA-TEUZ CERMEI 3:1 POBEDA STAR BISNOV
13,11,21 PROGRESUL PECICA 1:4 CSC DUMBRĂVIȚA
12,11,21 GHIRODA ȘI GIARMATA 4:2 FRONTIERA CURTICI
13,11,21 STĂ - AVÂNTUL PERIAM

 

ETAPA 13

20,11,21 PROGRESUL PECICA 3:1 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
20,11,21 AVÂNTUL PERIAM 1:3 GHIRODA ȘI GIARMATA
20,11,21 FRONTIERA CURTICI 0:0 LUNCA-TEUZ CERMEI
20,11,21 POBEDA STAR BISNOV 1:1 ŞOIMII LIPOVA
20,11,21 CSC DUMBRĂVIȚA - STĂ

 

ETAPA 14

27,11,21 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 1:0 POBEDA STAR BISNOV
27,11,21 LUNCA-TEUZ CERMEI 2:1 AVÂNTUL PERIAM
26,11,21 GHIRODA ȘI GIARMATA 1:1 CSC DUMBRĂVIȚA
26,11,21 ŞOIMII LIPOVA 3:1 FRONTIERA CURTICI
27,11,21 STĂ - PROGRESUL PECICA

 

ETAPA 15

04,12,21 PROGRESUL PECICA 0:3 GHIRODA ȘI GIARMATA
04,12,21 AVÂNTUL PERIAM 1:2 ŞOIMII LIPOVA
04,12,21 FRONTIERA CURTICI 1:2 POBEDA STAR BISNOV
03,12,21 CSC DUMBRĂVIȚA 1:0 LUNCA-TEUZ CERMEI
04,12,21 STĂ - CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ

 

ETAPA 16

11,03,22 ŞOIMII LIPOVA 0:3 CSC DUMBRĂVIȚA
12,03,22 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 1:2 FRONTIERA CURTICI
12,03,22 POBEDA STAR BISNOV 1:1 AVÂNTUL PERIAM
12,03,22 LUNCA-TEUZ CERMEI 1:1 PROGRESUL PECICA
12,03,22 GHIRODA ȘI GIARMATA - STĂ

 

ETAPA 17

19,03,22 PROGRESUL PECICA 2:2 ŞOIMII LIPOVA
19,03,22 AVÂNTUL PERIAM 0:1 FRONTIERA CURTICI
18,03,22 GHIRODA ȘI GIARMATA 1:0 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
18,03,22 CSC DUMBRĂVIȚA 2:0 POBEDA STAR BISNOV
19,03,22 STĂ - LUNCA-TEUZ CERMEI

 

ETAPA 18

26,03,22 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 0:1 AVÂNTUL PERIAM
26,03,22 FRONTIERA CURTICI 1:3 CSC DUMBRĂVIȚA
26,03,22 POBEDA STAR BISNOV 0:0 PROGRESUL PECICA
26,03,22 LUNCA-TEUZ CERMEI 1:5 GHIRODA ȘI GIARMATA
26,03,22 ŞOIMII LIPOVA - STĂ