PROGRAM RETUR LIGA 3-Seria 6, editia 2013-2014
 
căutare personalizată

 

CSS3 Button Rollover Css3Menu.com

 

PROGRAM RETUR LIGA 3-Seria 6, editia 2013-2014

Programul Play-off, Liga 3 Seria 6

Programul Play-out, Liga 3 Seria 6
Vezi Clasament play-off, Liga 3 seria 6
Vezi Clasament play-out, Liga 3 seria 6
Liga 3- Seria 6, etapa 12
 08.nov.13 14:00 FCM Târgovişte 0-0 Avântul Reghin
 08.nov.13 14:00 AFC Conpet Ploieşti 0-1 AFCM Câmpina
 09.nov.13  14:00 FC Zagon 5-0 FC Păpăuţi
 08.nov.13 14:00 SCM Argeş 4-2 Urban Titu
 08.nov.13 14:00 Fortuna P. Câmpina 5-1 Atletic Bradu
 08.nov.13 14:00 Civitas Făgăraş 0-3 Chindia Târgovişte
Liga 3- Seria 6, etapa 13
15.nov.13 14:00 Avântul Reghin 2-2 AFC Conpet Ploieşti
 16.nov.13 14:00 AFCM Câmpina 2-1 FC Zagon
 16.nov.13 14:00 FC Păpăuţi 0-0 SCM Argeş
 15.nov.13 14:00 Urban Titu 1-2 Fortuna P. Câmpina
 15.nov.13 14:00 Atletic Bradu 3-0 Civitas Făgăraş
 15.nov.13 14:00 Chindia Târgovişte 1-1 FCM Târgovişte
Liga 3- Seria 6, etapa 14
22.nov.13 14:00 FCM Târgovişte 2-0 AFC Conpet Ploieşti
 23.nov.13 14:00 FC Zagon 2-2 Avântul Reghin
 22.nov.13 14:00 SCM Argeş 0-0 AFCM Câmpina
 22.nov.13 14:00 Fortuna P. Câmpina 8-0 FC Păpăuţi
 22.nov.13 14:00 Civitas Făgăraş 0-3 Urban Titu
 22.nov.13 14:00 Chindia Târgovişte 5-0 Atletic Bradu
Liga 3- Seria 6, etapa 15
29.nov.13 14:00 AFC Conpet Ploieşti 2-5 FC Zagon
 29.nov.13 14:00 Avântul Reghin 0-4 SCM Argeş
 30.nov.13 14:00 AFCM Câmpina 0-1 Fortuna P. Câmpina
 29.nov.13 14:00 FC Păpăuţi 3-0 Civitas Făgăraş
 29.nov.13 14:00 Urban Titu 1-2 Chindia Târgovişte
 29.nov.13 14:00 Atletic Bradu 4-1 FCM Târgovişte
Liga 3- Seria 6, etapa 16
28.feb.14 14:00 FCM Târgovişte 0-1 FC Zagon
 28.feb.14 14:00 SCM Argeş 2-2 AFC Conpet Ploieşti
 28.feb.14 14:00 Fortuna P. Câmpina 3-0 Avântul Reghin
 28.feb.14 14:00 Civitas Făgăraş 0-3 AFCM Câmpina
 01.mart.14 15:00 Chindia Târgovişte 3-0 FC Păpăuţi
 28.feb.14 14:00 Atletic Bradu 5-0 Urban Titu
Liga 3- Seria 6, etapa 17
07.mart.14 15:00 FC Zagon 0-1 SCM Argeş
 07.mart.14 15:00 AFC Conpet Ploieşti 0-1 Fortuna P. Câmpina
 07.mart.14 15:00 Avântul Reghin 3-0 Civitas Făgăraş
 08.mart.14 15:00 AFCM Câmpina 0-2 Chindia Târgovişte
 08.mart.14 15:00 FC Păpăuţi 1-2 Atletic Bradu
 07.mart.14 15:00 FCM Târgovişte 1-0 Urban Titu
Liga 3- Seria 6, etapa 18
14.mart.14 15:00 SCM Argeş 4-0 FCM Târgovişte
 14.mart.14 15:00 Fortuna P. Câmpina 5-1 FC Zagon
 14.mart.14 15:00 Civitas Făgăraş 0-3 AFC Conpet Ploieşti
 15.mart.14 15:00 Chindia Târgovişte 3-0 Avântul Reghin
 14.mart.14 15:00 Atletic Bradu 2-0 AFCM Câmpina
 14.mart.14 15:00 Urban Titu 1-0 FC Păpăuţi
Liga 3- Seria 6, etapa 19
21.mart.14 15:00 SCM Argeş 0-2 Fortuna P. Câmpina
 21.mart.14 15:00 FC Zagon 3-0 Civitas Făgăraş
 21.mart.14 15:00 AFC Conpet Ploieşti 0-0 Chindia Târgovişte
 21.mart.14 15:00 Avântul Reghin 1-2 Atletic Bradu
 22.mart.14 15:00 AFCM Câmpina 1-0 Urban Titu
 21.mart.14 15:00 FCM Târgovişte 3-3 FC Păpăuţi
Liga 3- Seria 6, etapa 20
28.mart.14 15:00 Fortuna P. Câmpina 6-0 FCM Târgovişte
 28.mart.14 15:00 Civitas Făgăraş 0-3 SCM Argeş
 29.mart.14 15:00 Chindia Târgovişte 2-0 FC Zagon
 28.mart.14 15:00 Atletic Bradu 2-1 AFC Conpet Ploieşti
 28.mart.14 15:00 Urban Titu 2-0 Avântul Reghin
 29.mart.14 15:00 FC Păpăuţi 0-0 AFCM Câmpina
Liga 3- Seria 6, etapa 21
04.apr.14 17:00 Fortuna P. Câmpina 3-0 Civitas Făgăraş
 04.apr.14 17:00 SCM Argeş 1-1 Chindia Târgovişte
 04.apr.14 17:00 FC Zagon 1-1 Atletic Bradu
 04.apr.14 17:00 AFC Conpet Ploieşti 0-0 Urban Titu
 04.apr.14 17:00 Avântul Reghin 4-1 FC Păpăuţi
 04.apr.14 17:00 FCM Târgovişte 0-3 AFCM Câmpina

Liga 3- Seria 6, etapa 22
12.apr.14 17:00 AFCM Câmpina 1-0 Avântul Reghin
 12.apr.14 17:00 FC Păpăuţi 0-3 AFC Conpet Ploieşti
 11.apr.14 17:00 Urban Titu 1-1 FC Zagon
 11.apr.14 17:00 Atletic Bradu 0-0 SCM Argeş
 12.apr.14 17:00 Chindia Târgovişte 2-1 Fortuna P. Câmpina
 11.apr.14 17:00 Civitas Făgăraş 0-3 FCM Târgovişte

comments powered by Disqus

web
counter
View My Stats

bet365


trafic ranking

Statistici web

Copyright 2008-2012 fotbal-flash.ro | Toate drepturile rezervate.