PROGRAM RETUR LIGA 3-Seria 5, ediția 2018-2019

 

 

 

 

ETAPA 16

02,03,2019 AFK Csikszereda v Olimpic Râşnov
02,03,2019 Unirea Tăşnad v Avântul Reghin
02,03,2019 AFC Hărman v Sănătatea Cluj
02,03,2019 Gaz Metan 2 v Sticla Arieșul Turda
02,03,2019 Comuna Recea v MSE Târgu Mureş
02,03,2019 CFR Cluj 2 v Unu FC Gloria
02,03,2019 CS Iernut v Minaur Baia Mare
02,03,2019 Odorheiu Secuiesc v Unirea Dej

 

ETAPA 17

09,03,2019 Odorheiu Secuiesc v AFK Csikszereda
  Unirea Dej v CS Iernut
  Minaur Baia Mare v CFR Cluj 2
  Unu FC Gloria v Comuna Recea
  MSE Târgu Mureş v Gaz Metan 2
  Sticla Arieșul Turda v AFC Hărman
  Sănătatea Cluj v Unirea Tăşnad
  Avântul Reghin v Olimpic Râşnov

 

ETAPA 18

16,03,2019 AFK Csikszereda v Avântul Reghin
  Olimpic Râşnov v Sănătatea Cluj
  Unirea Tăşnad v Sticla Arieșul Turda
  AFC Hărman v MSE Târgu Mureş
  Gaz Metan 2 v Unu FC Gloria
  Comuna Recea v Minaur Baia Mare
  CFR Cluj 2 v Unirea Dej
  CS Iernut v Odorheiu Secuiesc

 

ETAPA 19

23,03,2019 CS Iernut v AFK Csikszereda
  Odorheiu Secuiesc v CFR Cluj 2
  Unirea Dej v Comuna Recea
  Minaur Baia Mare v Gaz Metan 2
  Unu FC Gloria v AFC Hărman
  MSE Târgu Mureş v Unirea Tăşnad
  Sticla Arieșul Turda v Olimpic Râşnov
  Sănătatea Cluj v Avântul Reghin

 

ETAPA 20

30,03,2019 AFK Csikszereda v Sănătatea Cluj
  Avântul Reghin v Sticla Arieșul Turda
  Olimpic Râşnov v MSE Târgu Mureş
  Unirea Tăşnad v Unu FC Gloria
  AFC Hărman v Minaur Baia Mare
  Gaz Metan 2 v Unirea Dej
  Comuna Recea v Odorheiu Secuiesc
  CFR Cluj 2 v CS Iernut

 

ETAPA 21

06,04,2019 CFR Cluj 2 v AFK Csikszereda
  CS Iernut v Comuna Recea
  Odorheiu Secuiesc v Gaz Metan 2
  Unirea Dej v AFC Hărman
  Minaur Baia Mare v Unirea Tăşnad
  Unu FC Gloria v Olimpic Râşnov
  MSE Târgu Mureş v Avântul Reghin
  Sticla Arieșul Turda v Sănătatea Cluj

 

ETAPA 22

13,04,2019 AFK Csikszereda v Sticla Arieșul Turda
  Sănătatea Cluj v MSE Târgu Mureş
  Avântul Reghin v Unu FC Gloria
  Olimpic Râşnov v Minaur Baia Mare
  Unirea Tăşnad v Unirea Dej
  AFC Hărman v Odorheiu Secuiesc
  Gaz Metan 2 v CS Iernut
  Comuna Recea v CFR Cluj 2

 

ETAPA 23

17,04,2019 Comuna Recea v AFK Csikszereda
  CFR Cluj 2 v Gaz Metan 2
  CS Iernut v AFC Hărman
  Odorheiu Secuiesc v Unirea Tăşnad
  Unirea Dej v Olimpic Râşnov
  Minaur Baia Mare v Avântul Reghin
  Unu FC Gloria v Sănătatea Cluj
  MSE Târgu Mureş v Sticla Arieșul Turda

 

ETAPA 24

20,04,2019 AFK Csikszereda v MSE Târgu Mureş
  Sticla Arieșul Turda v Unu FC Gloria
  Sănătatea Cluj v Minaur Baia Mare
  Avântul Reghin v Unirea Dej
  Olimpic Râşnov v Odorheiu Secuiesc
  Unirea Tăşnad v CS Iernut
  AFC Hărman v CFR Cluj 2
  Gaz Metan 2 v Comuna Recea

 

ETAPA 25

27,04,2019 Gaz Metan 2 v AFK Csikszereda
  Comuna Recea v AFC Hărman
  CFR Cluj 2 v Unirea Tăşnad
  CS Iernut v Olimpic Râşnov
  Odorheiu Secuiesc v Avântul Reghin
  Unirea Dej v Sănătatea Cluj
  Minaur Baia Mare v Sticla Arieșul Turda
  Unu FC Gloria v MSE Târgu Mureş

 

ETAPA 26

04,05,2019 AFK Csikszereda v Unu FC Gloria
  MSE Târgu Mureş v Minaur Baia Mare
  Sticla Arieșul Turda v Unirea Dej
  Sănătatea Cluj v Odorheiu Secuiesc
  Avântul Reghin v CS Iernut
  Olimpic Râşnov v CFR Cluj 2
  Unirea Tăşnad v Comuna Recea
  AFC Hărman v Gaz Metan 2

 

ETAPA 27

08,05,2019 AFC Hărman v AFK Csikszereda
  Gaz Metan 2 v Unirea Tăşnad
  Comuna Recea v Olimpic Râşnov
  CFR Cluj 2 v Avântul Reghin
  CS Iernut v Sănătatea Cluj
  Odorheiu Secuiesc v Sticla Arieșul Turda
  Unirea Dej v MSE Târgu Mureş
  Minaur Baia Mare v Unu FC Gloria

 

ETAPA 28

11,05,2019 AFK Csikszereda v Minaur Baia Mare
  Unu FC Gloria v Unirea Dej
  MSE Târgu Mureş v Odorheiu Secuiesc
  Sticla Arieșul Turda v CS Iernut
  Sănătatea Cluj v CFR Cluj 2
  Avântul Reghin v Comuna Recea
  Olimpic Râşnov v Gaz Metan 2
  Unirea Tăşnad v AFC Hărman

 

ETAPA 29

18,05,2019 Unirea Tăşnad v AFK Csikszereda
  AFC Hărman v Olimpic Râşnov
  Gaz Metan 2 v Avântul Reghin
  Comuna Recea v Sănătatea Cluj
  CFR Cluj 2 v Sticla Arieșul Turda
  CS Iernut v MSE Târgu Mureş
  Odorheiu Secuiesc v Unu FC Gloria
  Unirea Dej v Minaur Baia Mare

 

ETAPA 30

25,05,2019 AFK Csikszereda v Unirea Dej
  Minaur Baia Mare v Odorheiu Secuiesc
  Unu FC Gloria v CS Iernut
  MSE Târgu Mureş v CFR Cluj 2
  Sticla Arieșul Turda v Comuna Recea
  Sănătatea Cluj v Gaz Metan 2
  Avântul Reghin v AFC Hărman
  Olimpic Râşnov v Unirea Tăşnad

 

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X