Program retur Liga 3-Seria 10, ediția 2022-2023

 

Play-off Liga 3 Seria 1
Play-out Liga 3 Seria 1
Clasament Play-off Liga 3 Seria 1
Clasament Play-out Liga 3 Seria 1

 

ETAPA 10

29,10,22 SIGHETU MARMAȚIEI 15:00 SCM ZALĂU
29,10,22 FC BIHOR 15:00 LOTUS BĂILE FELIX
29,10,22 CSM SATU MARE 15:00 VICTORIA CAREI
29,10,22 GLORIA BISTRIȚA 15:00 MINERUL OCNA DEJ
29,10,22 CFR CLUJ 2 15:00 ȘIMLEU SILVANIEI

 

ETAPA 11

05,11,22 CFR CLUJ 2 15:00 SIGHETU MARMAȚIEI
05,11,22 ȘIMLEU SILVANIEI 15:00 GLORIA BISTRIȚA
05,11,22 MINERUL OCNA DEJ 15:00 CSM SATU MARE
05,11,22 VICTORIA CAREI 15:00 FC BIHOR
05,11,22 LOTUS BĂILE FELIX 15:00 SCM ZALĂU

 

ETAPA 12

12,11,22 SIGHETU MARMAȚIEI 15:00 LOTUS BĂILE FELIX
12,11,22 SCM ZALĂU 15:00 VICTORIA CAREI
12,11,22 FC BIHOR 15:00 MINERUL OCNA DEJ
12,11,22 CSM SATU MARE 15:00 ȘIMLEU SILVANIEI
12,11,22 GLORIA BISTRIȚA 15:00 CFR CLUJ 2

 

ETAPA 13

19,11,22 GLORIA BISTRIȚA 15:00 SIGHETU MARMAȚIEI
19,11,22 CFR CLUJ 2 15:00 CSM SATU MARE
19,11,22 ȘIMLEU SILVANIEI 15:00 FC BIHOR
19,11,22 MINERUL OCNA DEJ 15:00 SCM ZALĂU
19,11,22 VICTORIA CAREI 15:00 LOTUS BĂILE FELIX

 

ETAPA 14

26,11,22 SIGHETU MARMAȚIEI 14:00 VICTORIA CAREI
26,11,22 LOTUS BĂILE FELIX 14:00 MINERUL OCNA DEJ
26,11,22 SCM ZALĂU 14:00 ȘIMLEU SILVANIEI
26,11,22 FC BIHOR 14:00 CFR CLUJ 2
26,11,22 CSM SATU MARE 14:00 GLORIA BISTRIȚA

 

ETAPA 15

03,12,22 CSM SATU MARE 14:00 SIGHETU MARMAȚIEI
03,12,22 GLORIA BISTRIȚA 14:00 FC BIHOR
03,12,22 CFR CLUJ 2 14:00 SCM ZALĂU
03,12,22 ȘIMLEU SILVANIEI 14:00 LOTUS BĂILE FELIX
03,12,22 MINERUL OCNA DEJ 14:00 VICTORIA CAREI

 

ETAPA 16

11,03,23 SIGHETU MARMAȚIEI 15:00 MINERUL OCNA DEJ
11,03,23 VICTORIA CAREI 15:00 ȘIMLEU SILVANIEI
11,03,23 LOTUS BĂILE FELIX 15:00 CFR CLUJ 2
11,03,23 SCM ZALĂU 15:00 GLORIA BISTRIȚA
11,03,23 FC BIHOR 15:00 CSM SATU MARE

 

ETAPA 17

18,03,23 FC BIHOR 15:00 SIGHETU MARMAȚIEI
18,03,23 CSM SATU MARE 15:00 SCM ZALĂU
18,03,23 GLORIA BISTRIȚA 15:00 LOTUS BĂILE FELIX
18,03,23 CFR CLUJ 2 15:00 VICTORIA CAREI
18,03,23 ȘIMLEU SILVANIEI 15:00 MINERUL OCNA DEJ

 

ETAPA 18

25,03,23 SIGHETU MARMAȚIEI 15:00 ȘIMLEU SILVANIEI
25,03,23 MINERUL OCNA DEJ 15:00 CFR CLUJ 2
25,03,23 VICTORIA CAREI 15:00 GLORIA BISTRIȚA
25,03,23 LOTUS BĂILE FELIX 15:00 CSM SATU MARE
25,03,23 SCM ZALĂU 15:00 FC BIHOR