Program retur Liga 2, ediția 2018-2019

 

 

ETAPA 20

01,12,2018 Pandurii Târgu Jiu 2:0 Aerostar Bacău
01,12,2018 CS Baloteşti 4:0 FC Argeş
01,12,2018 Academica 2:1 CS Mioveni
01,12,2018 UTA Arad 1:1 Daco-Getica
01,12,2018 Ripensia Timișoara 2:0 Dacia Unirea
01,12,2018 Sportul Snagov 0:1 Petrolul Ploiești
01,12,2018 ACS Poli Timişoara 3:0 Farul Constanța
02,12,2018 Luceafărul Oradea 2:1 Energeticianul
02,12,2018 Metaloglobus 0:1 Universitatea Cluj
02,12,2018 Chindia Târgoviște 2:1 ASU Poli Timişoara

 

ETAPA 21

07,12,2018 FC Argeş 3:1 Pandurii Târgu Jiu
07,12,2018 Universitatea Cluj 3:1 Chindia Târgoviște
08,12,2018 Ripensia Timișoara 2:0 Luceafărul Oradea
08,12,2018 Dacia Unirea 2:0 ACS Poli Timişoara
08,12,2018 Daco-Getica 0:2 Academica
08,12,2018 CS Mioveni 0:4 Sportul Snagov
08,12,2018 Aerostar Bacău 9:1 Metaloglobus
08,12,2018 Farul Constanța 1:1 UTA Arad
08,12,2018 ASU Poli Timişoara 0:0 Energeticianul
09,12,2018 Petrolul Ploiești 5:1 CS Baloteşti

 

ETAPA 22

22,02,2019 Chindia Târgoviște 3:2 Aerostar Bacău
23,02,2019 Luceafărul Oradea 0:0 ASU Poli Timişoara
23,02,2019 CS Baloteşti 0:2 CS Mioveni
23,02,2019 Sportul Snagov 2:1 Daco-Getica
23,02,2019 Academica 1:0 Farul Constanța
23,02,2019 UTA Arad 3:0 Dacia Unirea
23,02,2019 ACS Poli Timişoara 1:0 Ripensia Timișoara
23,02,2019 Metaloglobus 1:0 FC Argeş
23,02,2019 Energeticianul 0:2 Universitatea Cluj
24,02,2019 Pandurii Târgu Jiu 0:2 Petrolul Ploiești

 

ETAPA 23

01,03,2019 FC Argeş 0:1 Chindia Târgoviște
02,03,2019 ACS Poli Timişoara 1:1 Luceafărul Oradea
02,03,2019 Dacia Unirea 0:2 Academica
02,03,2019 Farul Constanța 1:2 Sportul Snagov
02,03,2019 Daco-Getica 1:2 CS Baloteşti
02,03,2019 CS Mioveni 2:2 Pandurii Târgu Jiu
02,03,2019 Aerostar Bacău 1:1 Energeticianul
02,03,2019 Ripensia Timișoara 1:0 UTA Arad
03,03,2019 Petrolul Ploiești 1:1 Metaloglobus
04,03,2019 Universitatea Cluj 1:0 ASU Poli Timişoara

 

ETAPA 24

09,03,2019 Energeticianul 0:0 FC Argeş
09,03,2019 Metaloglobus 2:0 CS Mioveni
09,03,2019 Pandurii Târgu Jiu 0:2 Daco-Getica
09,03,2019 CS Baloteşti 0:1 Farul Constanța
09,03,2019 Sportul Snagov 1:0 Dacia Unirea
09,03,2019 UTA Arad 2:1 ACS Poli Timişoara
09,03,2019 ASU Poli Timişoara 1:2 Aerostar Bacău
10,03,2019 Academica 1:1 Ripensia Timișoara
10,03,2019 Luceafărul Oradea 1:3 Universitatea Cluj
10,03,2019 Chindia Târgoviște 0:0 Petrolul Ploiești

 

ETAPA 25

15,03,2019 CS Mioveni 1:4 Chindia Târgoviște
16,03,2019 UTA Arad 0:3 Luceafărul Oradea
16,03,2019 ACS Poli Timişoara 1:3 Academica
16,03,2019 Dacia Unirea 1:0 CS Baloteşti
16,03,2019 Farul Constanța 2:0 Pandurii Târgu Jiu
16,03,2019 Daco-Getica 1:1 Metaloglobus
16,03,2019 FC Argeş 0:0 ASU Poli Timişoara
16,03,2019 Aerostar Bacău 1:2 Universitatea Cluj
17,03,2019 Ripensia Timișoara 1:2 Sportul Snagov
19,03,2019 Petrolul Ploiești 2:0 Energeticianul

 

ETAPA 26

23,03,2019 Luceafărul Oradea 4:0 Aerostar Bacău
23,03,2019 Metaloglobus 2:1 Farul Constanța
23,03,2019 Pandurii Târgu Jiu 5:2 Dacia Unirea
23,03,2019 CS Baloteşti 0:2 Ripensia Timișoara
23,03,2019 Academica 2:0 UTA Arad
24,03,2019 Energeticianul 0:0 CS Mioveni
24,03,2019 Sportul Snagov 0:0 ACS Poli Timişoara
24,03,2019 Chindia Târgoviște 4:2 Daco-Getica
24,03,2019 ASU Poli Timişoara 3:0 Petrolul Ploiești
24,03,2019 Universitatea Cluj 0:0 FC Argeş

 

ETAPA 27

29,03,2019 CS Mioveni 1:0 ASU Poli Timişoara
30,03,2019 Daco-Getica 0:0 Energeticianul
30,03,2019 Academica 5:0 Luceafărul Oradea
30,03,2019 FC Argeş 2:1 Aerostar Bacău
30,03,2019 ACS Poli Timişoara 3:1 CS Baloteşti
30,03,2019 Ripensia Timișoara 2:1 Pandurii Târgu Jiu
30,03,2019 Dacia Unirea 2:2 Metaloglobus
30,03,2019 Farul Constanța 1:0 Chindia Târgoviște
30,03,2019 Petrolul Ploiești 1:0 Universitatea Cluj
31,03,2019 UTA Arad 3:1 Sportul Snagov

 

ETAPA 28

05,04,2019 Chindia Târgoviște 3:0 Dacia Unirea
06,04,2019 Luceafărul Oradea 1:2 FC Argeş
06,04,2019 Energeticianul 0:1 Farul Constanța
06,04,2019 Metaloglobus 1:1 Ripensia Timișoara
06,04,2019 Pandurii Târgu Jiu 1:1 ACS Poli Timişoara
06,04,2019 CS Baloteşti 1:3 UTA Arad
06,04,2019 ASU Poli Timişoara 1:1 Daco-Getica
06,04,2019 Universitatea Cluj 1:2 CS Mioveni
07,04,2019 Sportul Snagov 0:2 Academica
07,04,2019 Aerostar Bacău 0:2 Petrolul Ploiești

 

ETAPA 29

09,04,2019 Daco-Getica 2:6 Universitatea Cluj
10,04,2019 Academica 4:0 CS Baloteşti
10,04,2019 ACS Poli Timişoara 1:0 Metaloglobus
10,04,2019 Dacia Unirea 3:1 Energeticianul
10,04,2019 Sportul Snagov 2:4 Luceafărul Oradea
10,04,2019 UTA Arad 3:3 Pandurii Târgu Jiu
10,04,2019 Farul Constanța 1:1 ASU Poli Timişoara
10,04,2019 CS Mioveni 2:0 Aerostar Bacău
10,04,2019 Petrolul Ploiești 1:2 FC Argeş
11,04,2019 Ripensia Timișoara 0:2 Chindia Târgoviște

 

ETAPA 30

13,04,2019 Aerostar Bacău 2:1 Daco-Getica
13,04,2019 Pandurii Târgu Jiu 0:2 Academica
13,04,2019 CS Baloteşti 0:0 Sportul Snagov
13,04,2019 Universitatea Cluj 2:1 Farul Constanța
14,04,2019 Metaloglobus 3:0 UTA Arad
14,04,2019 Energeticianul 2:3 Ripensia Timișoara
14,04,2019 Chindia Târgoviște 1:0 ACS Poli Timişoara
14,04,2019 Luceafărul Oradea 3:1 Petrolul Ploiești
14,04,2019 ASU Poli Timişoara 4:0 Dacia Unirea
15,04,2019 FC Argeş 2:0 CS Mioveni

 

ETAPA 31

20,04,2019 CS Baloteşti 11:00 Luceafărul Oradea
20,04,2019 Sportul Snagov 11:00 Pandurii Târgu Jiu
20,04,2019 Academica 11:00 Metaloglobus
20,04,2019 Ripensia Timișoara 11:00 ASU Poli Timişoara
20,04,2019 Farul Constanța 11:00 Aerostar Bacău
20,04,2019 Daco-Getica 11:00 FC Argeş
20,04,2019 UTA Arad 13:00 Chindia Târgoviște
20,04,2019 ACS Poli Timişoara 16:00 Energeticianul
21,04,2019 Dacia Unirea 11:30 Universitatea Cluj
23,04,2019 CS Mioveni 19:30 Petrolul Ploiești

 

ETAPA 32

25,04,2019 Chindia Târgoviște 17:00 Academica
26,04,2019 Luceafărul Oradea 11:00 CS Mioveni
26,04,2019 Aerostar Bacău 11:00 Dacia Unirea
26,04,2019 ASU Poli Timişoara 11:00 ACS Poli Timişoara
26,04,2019 Energeticianul 11:00 UTA Arad
26,04,2019 Metaloglobus 11:00 Sportul Snagov
26,04,2019 Pandurii Târgu Jiu 11:00 CS Baloteşti
26,04,2019 Universitatea Cluj 18:30 Ripensia Timișoara
27,04,2019 Petrolul Ploiești 12:00 Daco-Getica
28,04,2019 FC Argeş 11:00 Farul Constanța

 

ETAPA 33

04,05,2019 Pandurii Târgu Jiu 11:00 Luceafărul Oradea
04,05,2019 CS Baloteşti 11:00 Metaloglobus
04,05,2019 Sportul Snagov 11:00 Chindia Târgoviște
04,05,2019 Academica 11:00 Energeticianul
04,05,2019 UTA Arad 11:00 ASU Poli Timişoara
04,05,2019 ACS Poli Timişoara 11:00 Universitatea Cluj
04,05,2019 Ripensia Timișoara 11:00 Aerostar Bacău
04,05,2019 Dacia Unirea 11:00 FC Argeş
04,05,2019 Farul Constanța 11:00 Petrolul Ploiești
04,05,2019 Daco-Getica 11:00 CS Mioveni

 

ETAPA 34

11,05,2019 Luceafărul Oradea 11:00 Daco-Getica
11,05,2019 CS Mioveni 11:00 Farul Constanța
11,05,2019 Petrolul Ploiești 11:00 Dacia Unirea
11,05,2019 FC Argeş 11:00 Ripensia Timișoara
11,05,2019 Aerostar Bacău 11:00 ACS Poli Timişoara
11,05,2019 Universitatea Cluj 11:00 UTA Arad
11,05,2019 ASU Poli Timişoara 11:00 Academica
11,05,2019 Energeticianul 11:00 Sportul Snagov
11,05,2019 Chindia Târgoviște 11:00 CS Baloteşti
11,05,2019 Metaloglobus 11:00 Pandurii Târgu Jiu

 

ETAPA 35

15,05,2019 Metaloglobus 18:00 Luceafărul Oradea
15,05,2019 Pandurii Târgu Jiu 18:00 Chindia Târgoviște
15,05,2019 CS Baloteşti 18:00 Energeticianul
15,05,2019 Sportul Snagov 18:00 ASU Poli Timişoara
15,05,2019 Academica 18:00 Universitatea Cluj
15,05,2019 UTA Arad 18:00 Aerostar Bacău
15,05,2019 ACS Poli Timişoara 18:00 FC Argeş
15,05,2019 Ripensia Timișoara 18:00 Petrolul Ploiești
15,05,2019 Dacia Unirea 18:00 CS Mioveni
15,05,2019 Farul Constanța 18:00 Daco-Getica

 

ETAPA 36

18,05,2019 Luceafărul Oradea 11:00 Farul Constanța
18,05,2019 Daco-Getica 11:00 Dacia Unirea
18,05,2019 CS Mioveni 11:00 Ripensia Timișoara
18,05,2019 Petrolul Ploiești 11:00 ACS Poli Timişoara
18,05,2019 FC Argeş 11:00 UTA Arad
18,05,2019 Aerostar Bacău 11:00 Academica
18,05,2019 Universitatea Cluj 11:00 Sportul Snagov
18,05,2019 ASU Poli Timişoara 11:00 CS Baloteşti
18,05,2019 Energeticianul 11:00 Pandurii Târgu Jiu
18,05,2019 Chindia Târgoviște 11:00 Metaloglobus

 

ETAPA 37

25,05,2019 Chindia Târgoviște 11:00 Luceafărul Oradea
25,05,2019 Metaloglobus 11:00 Energeticianul
25,05,2019 Pandurii Târgu Jiu 11:00 ASU Poli Timişoara
25,05,2019 CS Baloteşti 11:00 Universitatea Cluj
25,05,2019 Sportul Snagov 11:00 Aerostar Bacău
25,05,2019 Academica 11:00 FC Argeş
25,05,2019 UTA Arad 11:00 Petrolul Ploiești
25,05,2019 ACS Poli Timişoara 11:00 CS Mioveni
25,05,2019 Ripensia Timișoara 11:00 Daco-Getica
25,05,2019 Dacia Unirea 11:00 Farul Constanța

 

ETAPA 38

01,06,2019 Luceafărul Oradea 11:00 Dacia Unirea
01,06,2019 Farul Constanța 11:00 Ripensia Timișoara
01,06,2019 Daco-Getica 11:00 ACS Poli Timişoara
01,06,2019 CS Mioveni 11:00 UTA Arad
01,06,2019 Petrolul Ploiești 11:00 Academica
01,06,2019 FC Argeş 11:00 Sportul Snagov
01,06,2019 Aerostar Bacău 11:00 CS Baloteşti
01,06,2019 Universitatea Cluj 11:00 Pandurii Târgu Jiu
01,06,2019 ASU Poli Timişoara 11:00 Metaloglobus
01,06,2019 Energeticianul 11:00 Chindia Târgoviște

 

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X