CSS3 Button Rollover Css3Menu.com

 

PROGRAM RETUR LIGA 2- Seria 2, ediția 2015-2016

 

  ETAPA 14
14 Nov.2015, 11:00 Șoimii Pâncota  1-1 Unirea Tărlungeni
15 Nov.2015, 13:30 Gaz Metan Mediaș 3-1 UTA Bătrâna Doamnă
14 Nov.2015, 11:00 U. Cluj 2-1 Chindia Târgoviște
14 Nov.2015, 11:00 CS Mioveni 3-0 FC Bihor
14 Nov.2015, 11:00 Olimpia Satu Mare 3-0* Metalul Reșița
14 Nov.2015, 11:00 CSM Rm. Vâlcea 3-0 FC Caransebeș
15 Nov.2015, 18:30 FC Brașov  2-0 FCM Baia Mare
*Scor la masa verde
  ETAPA 15
21 Nov.2015, 11:00 Unirea Tărlungeni 2-0 Gaz Metan Mediaș
22 Nov.2015, 11:00 UTA Bătrâna Doamnă 1-0 U. Cluj
21 Nov.2015, 11:00 Chindia Târgoviște 3-1 CS Mioveni
21 Nov.2015, 11:00 FC Bihor 0-3 Olimpia Satu Mare
21 Nov.2015, 11:00 Metalul Reșița 1-6 CSM Rm. Vâlcea
21 Nov.2015, 11:00 FC Caransebeș 0-3 FC Brașov
21 Nov.2015, 11:00 FCM Baia Mare 0-0 Șoimii Pâncota
  ETAPA 16
25 Nov.2015, 14:00 Șoimii Pâncota 2-1 Gaz Metan Mediaș
25 Nov.2015, 17:00 U. Cluj 0-0 Unirea Tărlungeni
25 Nov.2015, 17:00 CS Mioveni 2-0 UTA Bătrâna Doamnă
25 Nov.2015, 14:00 Olimpia Satu Mare 1-4 Chindia Târgoviște
25 Nov.2015, 14:00 CSM Rm. Vâlcea 3-0 FC Bihor
25 Nov.2015, 14:00 FC Brașov 11-2 Metalul Reșița
25 Nov.2015, 14:00 FCM Baia Mare 3-0 FC Caransebeș
  ETAPA 17
28 Nov.2015, 15:00 Gaz Metan Mediaș 1-0 U. Cluj
28 Nov.2015, 11:00 Unirea Tărlungeni 0-0 CS Mioveni
28 Nov.2015, 14:00 UTA Bătrâna Doamnă 4-1 Olimpia Satu Mare
28 Nov.2015, 12:30 Chindia Târgoviște 0-2 CSM Rm. Vâlcea
28 Nov.2015, 11:00 FC Bihor 0-3 FC Brașov
28 Nov.2015, 11:00 Metalul Reșița 0-2 FCM Baia Mare
28 Nov.2015, 11:00 FC Caransebeș 0-3 Șoimii Pâncota
  ETAPA 18
05 Dec.2015, 11:00 Șoimii Pâncota 1-3 U. Cluj
05 Dec.2015, 11:00 CS Mioveni 2-0 Gaz Metan Mediaș
05 Dec.2015, 11:00 Olimpia Satu Mare 1-1 Unirea Tărlungeni
06 Dec.2015, 11:00 CSM Rm. Vâlcea 0-0 UTA Bătrâna Doamnă
05 Dec.2015, 13:30 FC Brașov 0-1 Chindia Târgoviște
05 Dec.2015, 11:00 FCM Baia Mare 3-0 FC Bihor
05 Dec.2015, 11:00 FC Caransebeș 0-3 Metalul Reșița

  ETAPA 19
27 Feb.2016, 11:00 U. Cluj 0-0 CS Mioveni
26 Feb.2016, 18:00 Gaz Metan Mediaș 1-0 Olimpia Satu Mare
27 Feb.2016, 11:00 Unirea Tărlungeni 1-3 CSM Rm. Vâlcea
27 Feb.2016, 11:30 UTA Bătrâna Doamnă 3-2 FC Brașov
27 Feb.2016, 11:00 Chindia Târgoviște 1-0 FCM Baia Mare
27 Feb.2016, 11:00 FC Bihor  - FC Caransebeș
27 Feb.2016, 11:00 Metalul Reșița 0-4 Șoimii Pâncota
  ETAPA 20
05 Mar.2016, 11:00 CS Mioveni 1-1 Șoimii Pâncota
05 Mar.2016, 11:00 Olimpia Satu Mare 2-3 U. Cluj
05 Mar.2016, 13:00 CSM Rm. Vâlcea 0-1 Gaz Metan Mediaș
05 Mar.2016, 11:00 FC Brașov 2-0 Unirea Tărlungeni
06 Mar.2016, 11:00 FCM Baia Mare 2-0 UTA Bătrâna Doamnă
05 Mar.2016, 11:00 FC Caransebeș 0-3 Chindia Târgoviște
05 Mar.2016, 11:00 Metalul Reșița 3-0 FC Bihor
  ETAPA 21
09 Mar.2016, 21:00 CS Mioveni 2-1 Olimpia Satu Mare
09 Mar.2016, 15:00 U. Cluj 1-1 CSM Rm. Vâlcea
08 Mar.2016, 19:00 Gaz Metan Mediaș  2-1 FC Brașov
09 Mar.2016, 15:00 Unirea Tărlungeni 0-0 FCM Baia Mare
09 Mar.2016, 11:00 UTA Bătrâna Doamnă 3-0 FC Caransebeș
09 Mar.2016, 15:00 Chindia Târgoviște  7-0 Metalul Reșița
09 Mar.2016, 11:00 Șoimii Pâncota 3-0 FC Bihor
  ETAPA 22
12 Mar.2016, 15:00 Olimpia Satu Mare 1-1 Șoimii Pâncota
12 Mar.2016, 11:00 CSM Rm. Vâlcea 0-2 CS Mioveni
13 Mar.2016, 11:00 FC Brașov 0-0 U. Cluj
12 Mar.2016, 11:00 FCM Baia Mare 0-1 Gaz Metan Mediaș
12 Mar.2016, 11:00 FC Caransebeș 0-3 Unirea Tărlungeni
12 Mar.2016, 11:00 Metalul Reșița 0-1 UTA Bătrâna Doamnă
12 Mar.2016, 11:00 FC Bihor 0-3 Chindia Târgoviște
  ETAPA 23
19 Mar.2016, 13:00 Olimpia Satu Mare  2-1 CSM Rm. Vâlcea
19 Mar.2016, 11:00 CS Mioveni  0-1 FC Brașov
19 Mar.2016, 11:00 U. Cluj  1-0 FCM Baia Mare
19 Mar.2016, 11:00 Gaz Metan Mediaș 3-0 FC Caransebeș
19 Mar.2016, 11:00 Unirea Tărlungeni  1-0 Metalul Reșița
19 Mar.2016, 11:00 UTA Bătrâna Doamnă 3-0 FC Bihor
19 Mar.2016, 11:00 Șoimii Pâncota  0-0 Chindia Târgoviște
  ETAPA 24
23 Mar.2016, 15:00 CSM Rm. Vâlcea 2-1 Șoimii Pâncota
22 Mar.2016, 19:00 FC Brașov 3-0 Olimpia Satu Mare
23 Mar.2016, 15:00 FCM Baia Mare 1-0 CS Mioveni
23 Mar.2016, 15:00 FC Caransebeș 0-3 U. Cluj
23 Mar.2016, 15:00 Metalul Reșița 0-1 Gaz Metan Mediaș
23 Mar.2016, 15:00 FC Bihor 0-3 Unirea Tărlungeni
23 Mar.2016, 15:30 Chindia Târgoviște 3-0 UTA Bătrâna Doamnă
22 Martie, Fază meci, FC Brasov-Olimpia Satu Mare, gol Andor min 65, 2-0

  ETAPA 25
26 Mar.2016, 13:00 CSM Rm. Vâlcea  0-0 FC Brașov
26 Mar.2016, 11:00 Olimpia Satu Mare  0-2 FCM Baia Mare
26 Mar.2016, 11:00 CS Mioveni 3-0 FC Caransebeș
26 Mar.2016, 11:00 U. Cluj  2-0 Metalul Reșița
26 Mar.2016, 11:00 Gaz Metan Mediaș 3-0 FC Bihor
26 Mar.2016, 11:00 Unirea Tărlungeni  0-1 Chindia Târgoviște
26 Mar.2016, 11:00 Șoimii Pâncota  0-2 UTA Bătrâna Doamnă
  ETAPA 26
02 Apr.2016, 11:00 FC Brașov 3-0 Șoimii Pâncota
02 Apr.2016, 11:00 FCM Baia Mare 0-0 CSM Rm. Vâlcea
02 Apr.2016, 11:00 FC Caransebeș 0-3 Olimpia Satu Mare
02 Apr.2016, 11:00 Metalul Reșița 0-3 CS Mioveni
02 Apr.2016, 11:00 FC Bihor 0-3 U. Cluj
02 Apr.2016, 13:00 Chindia Târgoviște 0-0 Gaz Metan Mediaș
02 Apr.2016, 11:00 UTA Bătrâna Doamnă 2-1 Unirea Tărlungeni
După încheierea sezonului regular, urmează faza play-off și play-out, iar punctele se vor înjumătăți.
Nume*
Adresa Email*
Subiect*
Mesaj*
Nota: * marcheaza campurile obligatorii.
Program retur liga 2, seria 2, editia 2014-2015

trafic ranking

Statistici web

Copyright 2008-2014 fotbal-flash.ro | Toate drepturile rezervate.