căutare personalizată

  

CSS3 Button Rollover Css3Menu.com

 

Play off, Europa League, 2011-2012

TSKA Sofia- Steaua, va fi transmisa de PRO TV; Rapid- Śląsk, de TVR1
Dinamo- Vorskla, TVR1; Sparta- FC Vaslui, Digi Sport 1,
Gaz Metan- Austria Viena, Digi Sport 2
Partidele Retur, 25  august 2011
18:00  Spartak Moskva 2-3 Legia 
18:00  Dinamo Bucuresti 2-3 Vorskla Poltava   
19:30  Rennes 4-0 Crvena Zvezda 
19:45 PSV 5-0 Ried
20:00  Dinamo Kyiv 1-0 Litex 
20:00  Gaz Metan Mediaş 1-0 Austria Wien   
20:00  AEK Larnaca 2-1 Rosenborg 
20:00  Spartak Trnava 1-1 Lokomotiv Moskva 
20:05  Dinamo Tbilisi 1-1 AEK Atena   (Prelungiri)
20:30  TSKA Sofia 1-1 Steaua Bucuresti 
20:30  Hapoel Tel-Aviv 4-0 Ekranas 
20:30  Young Boys 2-2 Braga 
21:00  Rapid Bucuresti 1-1 Śląsk Wrocław 
21:00  Sparta Praha 1-0 FC Vaslui 
21:15  Panathinaikos 2-1 M. Tel-Aviv 
21:15  Helsingborg 1-3 Standard 
21:20  Schalke 6-1 HJK 
21:30  Vitoria SC 0-4 Atletico 
21:30  Dnepr 1-0 Fulham 
21:30  Sion 3-1 Celtic 
21:30  Partizan 1-2 Shamrock   (Prelungiri)
21:30  Anderlecht 2-2 Bursaspor 
21:30  Rangers 1-1 Maribor 
21:30  Club Brugge 2-0 Zestafoni 
21:35  Alania 2-0 Besiktas 
21:45  Sochaux 0-4 Metalist 
21:45  Roma 1-1 Slovan Bratislava   
21:45  Rabotnicki 1-3 Lazio 
21:45  Birmingham 3-0 Nacional 
21:45  Stoke 4-1 Thun 
21:45  AZ 6-0 Aalesund 
22:00  PSG 2-0 Differdange
22:00  Tottenham 0-0 Hearts 
22:00  Karpaty 1-1 PAOK Salonic 
22:05  Salzburg 1-0 Omonia 
22:05  Sevilla 1-1 Hannover 
23:15  Sporting 2-1 Nordsjælland
21:00  Trabzonspor anulat Athletic  

Partidele tur, 18  august 2011
19:00 Lokomotiv Moskva 2-0 Spartak Trnava
19:00 Legia 2-2 Spartak Moskva
19:00 Ekranas 1-0 Hapoel Tel-Aviv
19:00 FC Vaslui 2-0 Sparta Praha
19:30 HJK 2-0 Schalke
19:30 Zestafoni 3-3 Club Brugge
19:30 Litex 1-2 Dinamo Kyiv
20:00 Austria Wien 3-1 Gaz Metan Mediaş
20:00 Vorskla Poltava 2-1 Dinamo Bucuresti
20:00 Aalesund 2-1 AZ
20:00 Omonia 2-1 Salzburg
20:30 M. Tel-Aviv 3-0 Panathinaikos
20:30 Steaua Bucuresti 2-0 TSKA Sofia
20:30 Thun 0-1 Stoke
21:00 Besiktas 3-0 Alania
21:00 Bursaspor 1-2 Anderlecht
21:00 PAOK Salonic 2-0 Karpaty
21:00 Nordsjælland 0-0 Sporting
21:00 Śląsk Wrocław 1-3 Rapid Bucuresti
21:15 Standard 1-0 Helsingborg
21:30 Hannover 2-1 Sevilla
21:30 Metalist 0-0 Sochaux
21:30 Crvena Zvezda 1-2 Rennes
21:30 Fulham 3-0 Dnepr
21:45 Differdange 0-4 PSG
21:45 Rosenborg 0-0 AEK Larnaca
21:45 Slovan Bratislava 1-0 Roma
21:45 Hearts 0-5 Tottenham
21:45 Maribor 2-1 Rangers
21:45 Nacional 0-0 Birmingham
21:45 AEK Atena 1-0 Dinamo Tbilisi
21:45 Shamrock 1-1 Partizan
22:00  Athletic 0-0 Trabzonspor
22:00 Lazio 6-0 Rabotnicki
22:05 Celtic 0-0 Sion
22:05 Ried 0-0 PSV
23:00 Braga 0-0 Young Boys
23:00 Atletico 2-0 Vitoria SC
 
Nume*
Adresa Email*
Subiect*
Mesaj*
Nota: * marcheaza campurile obligatorii.

image: uefa.com 

 

 

trafic site W3 Directory - the World Wide Web Directory

SEO
Copyright 2008-2011 - Fotbal flash