La Liga, program retur, ediția 2022-2023

 

ETAPA 20

05,02,23 ATLÉTICO 19:30 GETAFE
05,02,23 ELCHE 19:30 VILLARREAL
05,02,23 ESPANYOL 19:30 OSASUNA
05,02,23 BARCELONA 19:30 SEVILLA
05,02,23 GIRONA 19:30 VALENCIA
05,02,23 R. SOCIEDAD 19:30 VALLADOLID
05,02,23 ATHLETIC 19:30 CADIZ
05,02,23 MALLORCA 19:30 REAL MADRID
05,02,23 RAYO 19:30 ALMERIA
05,02,23 BETIS 19:30 CELTA

ETAPA 21

12,02,23 CELTA 19:30 ATLÉTICO
12,02,23 CADIZ 19:30 GIRONA
12,02,23 GETAFE 19:30 RAYO
12,02,23 VALLADOLID 19:30 OSASUNA
12,02,23 VALENCIA 19:30 ATHLETIC
12,02,23 ESPANYOL 19:30 R. SOCIEDAD
12,02,23 SEVILLA 19:30 MALLORCA
12,02,23 ALMERIA 19:30 BETIS
12,02,23 REAL MADRID 19:30 ELCHE
12,02,23 VILLARREAL 19:30 BARCELONA
 

ETAPA 22

19,02,23 ATLÉTICO 19:30 ATHLETIC
19,02,23 MALLORCA 19:30 VILLARREAL
19,02,23 GETAFE 19:30 VALENCIA
19,02,23 GIRONA 19:30 ALMERIA
19,02,23 BARCELONA 19:30 CADIZ
19,02,23 ELCHE 19:30 ESPANYOL
19,02,23 OSASUNA 19:30 REAL MADRID
19,02,23 RAYO 19:30 SEVILLA
19,02,23 BETIS 19:30 VALLADOLID
19,02,23 R. SOCIEDAD 19:30 CELTA

ETAPA 23

26,02,23 REAL MADRID 19:30 ATLÉTICO
26,02,23 ATHLETIC 19:30 GIRONA
26,02,23 ESPANYOL 19:30 MALLORCA
26,02,23 VILLARREAL 19:30 GETAFE
26,02,23 ALMERIA 19:30 BARCELONA
26,02,23 CADIZ 19:30 RAYO
26,02,23 ELCHE 19:30 BETIS
26,02,23 VALENCIA 19:30 R. SOCIEDAD
26,02,23 CELTA 19:30 VALLADOLID
26,02,23 SEVILLA 19:30 OSASUNA

 

ETAPA 24

05,03,23 ATLÉTICO 19:30 SEVILLA
05,03,23 OSASUNA 19:30 CELTA
05,03,23 VALLADOLID 19:30 ESPANYOL
05,03,23 R. SOCIEDAD 19:30 CADIZ
05,03,23 GETAFE 19:30 GIRONA
05,03,23 MALLORCA 19:30 ELCHE
05,03,23 RAYO 19:30 ATHLETIC
05,03,23 ALMERIA 19:30 VILLARREAL
05,03,23 BARCELONA 19:30 VALENCIA
05,03,23 BETIS 19:30 REAL MADRID

ETAPA 25

12,03,23 CELTA 19:30 RAYO
12,03,23 CADIZ 19:30 GETAFE
12,03,23 ELCHE 19:30 VALLADOLID
12,03,23 GIRONA 19:30 ATLÉTICO
12,03,23 ATHLETIC 19:30 BARCELONA
12,03,23 VALENCIA 19:30 OSASUNA
12,03,23 VILLARREAL 19:30 BETIS
12,03,23 REAL MADRID 19:30 ESPANYOL
12,03,23 MALLORCA 19:30 R. SOCIEDAD
12,03,23 SEVILLA 19:30 ALMERIA

 

ETAPA 26

19,03,23 ESPANYOL 19:30 CELTA
19,03,23 OSASUNA 19:30 VILLARREAL
19,03,23 RAYO 19:30 GIRONA
19,03,23 R. SOCIEDAD 19:30 ELCHE
19,03,23 ATLÉTICO 19:30 VALENCIA
19,03,23 BARCELONA 19:30 REAL MADRID
19,03,23 BETIS 19:30 MALLORCA
19,03,23 ALMERIA 19:30 CADIZ
19,03,23 GETAFE 19:30 SEVILLA
19,03,23 VALLADOLID 19:30 ATHLETIC

ETAPA 27

02,04,23 CADIZ 19:30 SEVILLA
02,04,23 ATLÉTICO 19:30 BETIS
02,04,23 GIRONA 19:30 ESPANYOL
02,04,23 MALLORCA 19:30 OSASUNA
02,04,23 ELCHE 19:30 BARCELONA
02,04,23 REAL MADRID 19:30 VALLADOLID
02,04,23 VALENCIA 19:30 RAYO
02,04,23 VILLARREAL 19:30 R. SOCIEDAD
02,04,23 ATHLETIC 19:30 GETAFE
02,04,23 CELTA 19:30 ALMERIA

 

ETAPA 28

09,04,23 RAYO 19:30 ATLÉTICO
09,04,23 R. SOCIEDAD 19:30 GETAFE
09,04,23 OSASUNA 19:30 ELCHE
09,04,23 REAL MADRID 19:30 VILLARREAL
09,04,23 ALMERIA 19:30 VALENCIA
09,04,23 BARCELONA 19:30 GIRONA
09,04,23 ESPANYOL 19:30 ATHLETIC
09,04,23 BETIS 19:30 CADIZ
09,04,23 VALLADOLID 19:30 MALLORCA
09,04,23 SEVILLA 19:30 CELTA

ETAPA 29

16,04,23 VALENCIA 19:30 SEVILLA
16,04,23 CADIZ 19:30 REAL MADRID
16,04,23 BETIS 19:30 ESPANYOL
16,04,23 GETAFE 19:30 BARCELONA
16,04,23 GIRONA 19:30 ELCHE
16,04,23 RAYO 19:30 OSASUNA
16,04,23 ATHLETIC 19:30 R. SOCIEDAD
16,04,23 ATLÉTICO 19:30 ALMERIA
16,04,23 CELTA 19:30 MALLORCA
16,04,23 VILLARREAL 19:30 VALLADOLID

 

ETAPA 30

23,04,23 ELCHE 19:30 VALENCIA
23,04,23 ESPANYOL 19:30 CADIZ
23,04,23 MALLORCA 19:30 GETAFE
23,04,23 REAL MADRID 19:30 CELTA
23,04,23 ALMERIA 19:30 ATHLETIC
23,04,23 BARCELONA 19:30 ATLÉTICO
23,04,23 OSASUNA 19:30 BETIS
23,04,23 R. SOCIEDAD 19:30 RAYO
23,04,23 VALLADOLID 19:30 GIRONA
23,04,23 SEVILLA 19:30 VILLARREAL

ETAPA 31

26,04,23 ATLÉTICO 19:30 MALLORCA
26,04,23 CELTA 19:30 ELCHE
26,04,23 GIRONA 19:30 REAL MADRID
26,04,23 VILLARREAL 19:30 ESPANYOL
26,04,23 ATHLETIC 19:30 SEVILLA
26,04,23 CADIZ 19:30 OSASUNA
26,04,23 VALENCIA 19:30 VALLADOLID
26,04,23 GETAFE 19:30 ALMERIA
26,04,23 RAYO 19:30 BARCELONA
26,04,23 BETIS 19:30 R. SOCIEDAD

 

ETAPA 32

30,04,23 ELCHE 19:30 RAYO
30,04,23 SEVILLA 19:30 GIRONA
30,04,23 CADIZ 19:30 VALENCIA
30,04,23 ESPANYOL 19:30 GETAFE
30,04,23 MALLORCA 19:30 ATHLETIC
30,04,23 REAL MADRID 19:30 ALMERIA
30,04,23 VILLARREAL 19:30 CELTA
30,04,23 BARCELONA 19:30 BETIS
30,04,23 OSASUNA 19:30 R. SOCIEDAD
30,04,23 VALLADOLID 19:30 ATLÉTICO

ETAPA 33

03,05,23 ATLÉTICO 19:30 CADIZ
03,05,23 BARCELONA 19:30 OSASUNA
03,05,23 ALMERIA 19:30 ELCHE
03,05,23 SEVILLA 19:30 ESPANYOL
03,05,23 ATHLETIC 19:30 BETIS
03,05,23 GETAFE 19:30 CELTA
03,05,23 GIRONA 19:30 MALLORCA
03,05,23 RAYO 19:30 VALLADOLID
03,05,23 R. SOCIEDAD 19:30 REAL MADRID
03,05,23 VALENCIA 19:30 VILLARREAL

 

ETAPA 34

14,05,23 CELTA 19:30 VALENCIA
14,05,23 MALLORCA 19:30 CADIZ
14,05,23 ELCHE 19:30 ATLÉTICO
14,05,23 ESPANYOL 19:30 BARCELONA
14,05,23 BETIS 19:30 RAYO
14,05,23 REAL MADRID 19:30 GETAFE
14,05,23 R. SOCIEDAD 19:30 GIRONA
14,05,23 VALLADOLID 19:30 SEVILLA
14,05,23 OSASUNA 19:30 ALMERIA
14,05,23 VILLARREAL 19:30 ATHLETIC

ETAPA 35

21,05,23 ATHLETIC 19:30 CELTA
21,05,23 ATLÉTICO 19:30 OSASUNA
21,05,23 VALENCIA 19:30 REAL MADRID
21,05,23 CADIZ 19:30 VALLADOLID
21,05,23 RAYO 19:30 ESPANYOL
21,05,23 SEVILLA 19:30 BETIS
21,05,23 GETAFE 19:30 ELCHE
21,05,23 ALMERIA 19:30 MALLORCA
21,05,23 BARCELONA 19:30 R. SOCIEDAD
21,05,23 GIRONA 19:30 VILLARREAL

 

ETAPA 36

24,05,23 ESPANYOL 19:30 ATLÉTICO
24,05,23 BETIS 19:30 GETAFE
24,05,23 ELCHE 19:30 SEVILLA
24,05,23 MALLORCA 19:30 VALENCIA
24,05,23 OSASUNA 19:30 ATHLETIC
24,05,23 R. SOCIEDAD 19:30 ALMERIA
24,05,23 VALLADOLID 19:30 BARCELONA
24,05,23 VILLARREAL 19:30 CADIZ
24,05,23 CELTA 19:30 GIRONA
24,05,23 REAL MADRID 19:30 RAYO

ETAPA 37

28,05,23 RAYO 19:30 VILLARREAL
28,05,23 SEVILLA 19:30 REAL MADRID
28,05,23 ATLÉTICO 19:30 R. SOCIEDAD
28,05,23 BARCELONA 19:30 MALLORCA
28,05,23 CADIZ 19:30 CELTA
28,05,23 GETAFE 19:30 OSASUNA
28,05,23 VALENCIA 19:30 ESPANYOL
28,05,23 ALMERIA 19:30 VALLADOLID
28,05,23 ATHLETIC 19:30 ELCHE
28,05,23 GIRONA 19:30 BETIS

 

ETAPA 38

04,06,23 ESPANYOL 19:30 ALMERIA
04,06,23 MALLORCA 19:30 RAYO
04,06,23 BETIS 19:30 VALENCIA
04,06,23 R. SOCIEDAD 19:30 SEVILLA
04,06,23 CELTA 19:30 BARCELONA
04,06,23 VILLARREAL 19:30 ATLÉTICO
04,06,23 ELCHE 19:30 CADIZ
04,06,23 OSASUNA 19:30 GIRONA
04,06,23 REAL MADRID 19:30 ATHLETIC
04,06,23 VALLADOLID 19:30 GETAFE

 

 

 

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X