Faza 1 si 2, Cupa Romaniei, editia 2013-2014
 
căutare personalizată

 

CSS3 Button Rollover Css3Menu.com

Faza 1 și 2, CUPA RONIEI TIMIŞOREANA, editia 2013-2014

Cupa-Romaniei-Timisoreana-logo-2


 
Faza a II-a - CUPA ROMÂNIEI
31.iul.13 17:30 Talna Orasul Nou 4-2 FC Zalău
31.iul.13 17:30 Avântul Bârsana 2-1 Unirea Dej
31.iul.13 17:30 Viitorul Lechința 0-3 Seso Câmpia Turzii
31.iul.13 17:30 ACS Miercurea Nirajului 3-0 FC Unirea 2006
31.iul.13 17:30 Performanta Alba Iulia 2-3 Sănătatea Cluj
31.iul.13 17:30 Spicul Șeica Mare 3-0 Vointa Sibiu
31.iul.13 17:30 FC Hidiseul de Sus 1-0 CS Osorhei
31.iul.13 17:30 Gloria CTP Arad 0-2 Soimii Pâncota
31.iul.13 17:30 Ripensia Timișoara 3-2 Millenium Giarmata
31.iul.13 17:30 FC Caransebeș 5-0 FCM Reșița
31.iul.13 17:30 Muncitorul Reșița 4-2 Minerul Jilt Mătăsari
31.iul.13 17:30 CS Podari 0-1 Pandurii Târgu Jiu 2
31.iul.13 17:30 Armata Aurul Brad 2-0 FC Hunedoara
31.iul.13 17:30 Inter Markus Slatina 3-1 CS Jiul Rovinari
31.iul.13 17:30 Hidro Rm. Vâlcea 0-1 SCM Argeș Pitești
31.iul.13 17:30 Sporting Roșiorii de Vede 3-0 FC Caracal
31.iul.13 17:30 Civitas Făgăraș 2-7 Fortuna Brazi
31.iul.13 17:30 Petrolistul Boldești 3-0 Unirea Câmpina
31.iul.13 17:30 Rapid Fetești 0-1 Viitorul Axintele
31.iul.13 17:30 Izbânda M. Kogălniceanu 2-4 Conpet Cireșu
31.iul.13 17:30 Național 2012 Golești 0-1 CSM Rm. Sărat
31.iul.13 17:30 FC Păpăuți 4-3 FC Zagon
31.iul.13 17:30 Sporting Liești 21-0 FCM Bacău
31.iul.13 17:30 CS Aerostar Bacău 0-6 CSM Moinesti
31.iul.13 17:30 FC 2007 Gîrceni 1-3 Petrotub Roman
31.iul.13 17:30 Rapid Dumești 7-8 Kosarom Pascani
31.iul.13 17:30 Progresul Frătăuții Vechi 4-0 Sporting Suceava
31.iul.13 17:30 Luceafărul M. Eminescu 0-2 FCM Dorohoi
31.iul.13 17:30 Bolintin Vale Malu Spart 0-7 Metaloglobus Bucuresti
31.iul.13 17:30 FCM Târgoviște 0-1 CS Juventus Bucuresti
31.iul.13 17:30 AS Ilie Oană 0-9 CS Voluntari
31.iul.13 17:30 Progresul Cernica 1-3 Dunărea Călărași
31.iul.13 17:30 AS Popești Leordeni 1-0 CS Stefănești
31.iul.13 17:30 CS Afumați 1-2 CS Balotești
31.iul.13 17:30 Inter Clinceni - STĂ
 

 
Faza I  - CUPA ROMÂNIEI
17.iul.13 17:30 Performața Alba Iulia3 3-0 Jiul Petroșani
17.iul.13 17:30 Gloria CTP Arad 3-0 CS Vladimirescu
17.iul.13 17:30 Sporting Pitești 1-3 SCM Argeș Pitești
17.iul.13 17:30 SC Bacău 2 1-3 CS Aerostar Bacău
17.iul.13 17:30  Hidișelul de Sus 3-1 CS Național Sebiș
17.iul.13 17:30 Viitorul Lechința 3-0 FCM Turda
17.iul.13 17:30 Luceafărul M. Eminescu 1-0 Știința Miroslava
17.iul.13 17:30 FC Brașov 2 0-3 Civitas Făgăraș
17.iul.13 17:30 Conpet Cireșu 5-1 Viitorul Domnești
17.iul.13 17:30 Voința Lupac 0-3 Autocatania Caransebeș
17.iul.13 17:30 Dunărea Ciocănești 1-10 CS Voluntari
17.iul.13 17:30 Voința Lanurile 0-1 CS Afumați
17.iul.13 17:30 Vulturii Vultureni 0-1 Sănătatea Cluj
17.iul.13 17:30  Danubius Rasova 3-6 Rapid Fetești
17.iul.13 17:30 FC Păpăuți 2-0 Conpet Ploiești
17.iul.13 17:30 Voința Pietroșița 0-2 FCM Târgoviște
17.iul.13 17:30 AS Podari 2-0 Apa Craiova
17.iul.13 17:30 Sporting Liești 4-0 CSM Focșani
17.iul.13 17:30 Bolintin Vale Malu Spart 6-3 Concordia Chiajna 2
17.iul.13 17:30 Știința Turceni 0-1 Pandurii Târgu Jiu 2
17.iul.13 17:30 Csikszereda M. Ciuc 0-1 FC Zagon
17.iul.13 17:30 Armata Aurul Brad 3-1 Vulturii Lugoj
17.iul.13 17:30 Voința Cocora 3-0 Victoria Chirnogi
17.iul.13 17:30 Rapid Dumești 10-1 Ceahlăul 2 Piatra Neamț
17.iul.13 17:30 AS Popești Leordeni 3-0 Rapid 2 București
17.iul.13 17:30 Avântul Bârsana 8-5 Plimob Sighetul Marmației
17.iul.13 17:30 CS Baia de Aramă 0-2 CS Muncitorul Reșița
17.iul.13 17:30 ACS Miercurea Nirajului 8-7 Avântul Reghin
17.iul.13 17:30 Cetatea Târgu Neamț 0-1 Petrotub Roman
17.iul.13 17:30 Inter Markus Slatina 2-1 CS Vișina Nouă
17.iul.13 17:30 Petrolistul Boldești 6-1 CS Tunari
17.iul.13 17:30 AS Tâlna Orașul Nou 3-0 Europa Alba Iulia
17.iul.13 17:30 CS Barcău Nușfalău 1-4 Seso Câmpia Turzii
17.iul.13 17:30 Spicul Șeica Mare 3-0 Girom Albota
17.iul.13 17:30 Progresul Frătăuții Vechi 1-0 Bucovina Rădăuți
17.iul.13 17:30 FC 2007 Gîrceni 1-0 FC Oțelul 2 Galați
17.iul.13 17:30 Hidro Rm. Vâlcea 1-0 ACS Urban Titu
17.iul.13 17:30 Național 2012 Golești 6-5 Young Stars Panciu
17.iul.13 17:30 AS Ilie Oană 3-0 FC Sportul Studențesc 2
17.iul.13 17:30 Izbânda M. Kogalniceanu 3-0 Eolica Baia
17.iul.13 17:30 Sporting Roșiorii de Vede 2-1 FCM Alexandria
17.iul.13 17:30 Ripensia Timișoara 3-0 Flacăra Făget
 

CALENDAR Cupa Romaniei sezon 2013/2014

 
Faza 1  17 iul 2013
Faza a 2-a  31 iulie 2013, ora 17.30
Faza a 3-a 13 august 2013. ora 17:30
Faza a 4-a  28 august 2013, ora 17:30
Faza a 5-a  10-11 septemrie 2013, ora 16:30
Saisprezecimi de finala  24-25 septembrie, ora 16:30
Optimile de finala  
Sferturi de finala  
Semifinale tur  
Semifinale retur  
Finala (NAŢIONAL ARENA)  

Subscribe RSS Feed, Fotbal flash

web
counter
View My Stats
Cupa Romaniei editia 2012-2013


trafic ranking

Statistici web

Copyright 2008-2012 fotbal-flash.ro | Toate drepturile rezervate.