căutare personalizată

  

     

  

 

Bookmark this on Delicious

Sigla_Cupa-Romaniei-Timisoreana

 

 

 

 Delicious Bookmark this on Delicious
 

CUPA RONIEI, editia 2010-2011, rezultate faza 1 si 2

 

 

Meciurile din Faza a 2-a

Jul 31, 2010, 17:30

Rapid Dumeşti

5-4

Luceafărul M. Eminescu

Jul 31, 2010, 17:30

FCM Huşi

2-0

Politehnica Iasi

Jul 31, 2010, 17:30

Marmosin Simeria

3-0

Jiul Petrosani

Jul 31, 2010, 17:30

CS Ineu

0-2

Muresul Deva

Jul 31, 2010, 17:30

Romprim Bucureşti

0-3

Rapid Bucureşti II

Jul 31, 2010, 17:30

CS Zlatna

Nu se disp

CSM Sebes

Jul 31, 2010, 17:30

Gloria CTP Arad

 1-0

National Sebis

Jul 31, 2010, 17:30

Phoenix Ulmu

 4-5

ACS Berceni

Jul 31, 2010, 17:30

CS Poli 2002 Timişoara

 1-0

Fortuna Covaci

Jul 31, 2010, 17:30

ACS Recas

 3-0

CS FC Timişoara

Jul 31, 2010, 17:30

Unirea Sānnicolau Mare

0-7

CS FC Timişoara  II

Jul 31, 2010, 17:30

CS Luceafărul 2 Oradea

 3-1

Bihorul Beius

Jul 31, 2010, 17:30

AS Somesul Oar

 1-4

CS Luceafărul Oradea

Jul 31, 2010, 17:30

Lapusul Tg Lapus

 6-1

FC Zalau

Jul 31, 2010, 17:30

Sanatatea Cluj

 2-1

Seso Campia Turzii

Jul 31, 2010, 17:30

GLORIA Bistriţa II

 3-0

AF CS Voinţa Livezile

Jul 31, 2010, 17:30

FCM Avantul Reghin

 2-0

FC ASA Unirea Ungheni

Jul 31, 2010, 17:30

AS Viitorul Vereşti

 0-5

Rapid CFR Suceava

Jul 31, 2010, 17:30

CS Flacăra Brusturi

 5-1

Cetatea Suceava

Jul 31, 2010, 17:30

Ceahlaul Piatra Neamţ II

 1-4

Petrotub Roman

Jul 31, 2010, 17:30

FC Zagon

3-0

CS Willy Bacău

Jul 31, 2010, 17:30

AS Mondosport Bacău

 0-3

FC Municipal Bacau

Jul 31, 2010, 17:30

Dunarea 2 Galati

 0-1

CS Panciu

Jul 31, 2010, 17:30

SC FC Otelul Galaţi II

 2-3

Politehnica Galaţi II

Aug 07 2010,17:30

AS Carvan

 -

Callatis Mangalia

Jul 31, 2010, 17:30

CSM Medgidia

0-3

CS Eforie

Jul 31, 2010, 17:30

AS Viitorul Īnsurăţei

0-3

CSM Rm. Sarat

Aug 07 2010,17:30

CS Partizanul Merei

 -

Petrolul Berca

Jul 31, 2010, 17:30

AS Viitorul Axintele

 1-2

Dinamo Bucuresti II

Jul 31, 2010, 17:30

CS Tunari

 2-5

CS Domnesti

Jul 31, 2010, 17:30

CS Atletic Bradu

 1-0

FCM Alexandria

Jul 31, 2010, 17:30

CS Viscofil

 1-0

Inter Clinceni

Jul 31, 2010, 17:30

CS Buftea

 2-5

Tricolorul Breaza

Jul 31, 2010, 17:30

CS Petrolul Teleajen

 1-6

Chimia Brazi

Jul 31, 2010, 17:30

Electrosid Titu

 0-1

Conpet Ploiesti

Jul 31, 2010, 17:30

Municipal 3 Tārgovişte

 3-1

CSM Targoviste

Jul 31, 2010, 17:30

FC Bolintin Malu Spart

 1-4

CS Argeşul Mihaileşti

Jul 31, 2010, 17:30

CS Albota

 2-4

FC Argeş II

Jul 31, 2010, 17:30

AS Recolta Stoicăneşti

 1-0

CS Visina Noua

Jul 31, 2010, 17:30

AS Damila Măciuca

 2-0

Oltchim Rm. Valcea

Jul 31, 2010, 17:30

FC Podari

 5-0

Triumf Barca

Jul 31, 2010, 17:30

Universitatea Craiova II

 2-1

Prometeu Craiova

Jul 31, 2010, 17:30

CS Termo Dr. Tr. Severin

 3-0

FC Drobeta Tr. Severin

Jul 31, 2010, 17:30

Moldoforest Moldova Noua

 2-1

FC Scolar Resita

Jul 31, 2010, 17:30

FC Hunedoara

 2-0

Pandurii II Tg. Jiu

Jul 31, 2010, 17:30

CS Minerul Motru

 1-2

Minerul Jilt Mătăsari

Jul 31, 2010, 17:30

FC Cisnadie

 5-0

Infratirea Harman

 

Meciurile primei etape, Faza 1

Jul 18, 2010, 11:00

CS Poli 2002 Timişoara

 7-0

Nuova Mama Mia B. Mic

Jul 17, 2010, 17:30

CS FC Timişoara SA II

 3-1

Millenium Giarmata

Jul 17, 2010, 17:30

Ceahlaul Piatra Neamţ II

 1-0

AFC Odorheiu Secuiesc

Jul 17, 2010, 17:30

CS Minerul Motru

 2-1

CS Jiul Rovinari

Jul 17, 2010, 17:30

Petrolistul Kaproni Boldeşti

3-0

AS CS Domneşti

Jul 17, 2010, 17:30

Moldoforest Moldova Noua

3-0

CS Minerul Mehedinţi

Jul 17, 2010, 17:30

CS Muncitorul Resita

 0-1

FC Scolar Resita

Jul 17, 2010, 17:30

AS Unirea Tărlungeni

 5-6

FC Argeş II

Jul 17, 2010, 17:30

Luceafărul Mihai Eminescu

3-0

Şcoala de Fotbal Rădăuţi

Jul 17, 2010, 17:30

AS Viitorul Vereşti

 2-1

CS Gura Humorului

Jul 17, 2010, 17:30

Rapid Dumeşti

 7-4

CSM Paşcani

Jul 17, 2010, 17:30

CS Flacăra Brusturi

 2-1

CS Cetatea Tārgu Neamţ

Jul 17, 2010, 17:30

FCM Huşi

3-0

SC Sporting Club 2 Vaslui

Jul 17, 2010, 17:30

AS Mondosport Bacău

3-0

CS FC Pambac Bacău

Jul 17, 2010, 17:30

CS Aerostar Bacău

 1-3

CS Willy Bacău

Jul 17, 2010, 17:30

Viitorul Homocea

 0-1

FC Politehnica Galaţi

Jul 17, 2010, 17:30

CS Avantul Vanatori

 3-0

FCM Dunarea 2 Galaţi

Jul 17, 2010, 17:30

CS Viitorul Ianca

 0-4

SC FC Otelul Galaţi II

Jul 17, 2010, 17:30

Recolta Tufesti

 0-3

AS Viitorul Īnsurăţei

Jul 17, 2010, 17:30

Luceafărul Slava Cercheza

 0-3

CSM Medgidia

Jul 17, 2010, 17:30

AS Carvan

 0-3.

CS FC Farul Constanţa II

Jul 17, 2010, 17:30

Oil Terminal Constanţa

 0-3

CS Eforie

Jul 17, 2010, 17:30

AS Viitorul Axintele

 3-1

FC Dunarea Călăraşi

Jul 17, 2010, 17:30

CS Phoenix Ulmu

 8-0

CS Viitorul Chirnogi

Jul 17, 2010, 17:30

AS Dragomireşti

 0-1

CS Tunari

Jul 17, 2010, 17:30

AFC Comprest GIM

 1-3

Rapid Bucureşti II

Jul 17, 2010, 17:30

CS Romprim Bucureşti

N3-0.

CS Viitorul Toporu

Jul 17, 2010, 17:30

FC Bolintin Malu Spart

3-0

Victoria Adunaţii Copăceni

Jul 17, 2010, 17:30

CS PETROLUL Videle

 0-1

CS Argeşul Mihaileşti

Jul 17, 2010, 17:30

CS Dunărea Zimnicea

 1-3

FCM Alexandria

Jul 17, 2010, 17:30

FC Municipal 3 Tārgovişte

 6-1

CSM Targoviste

Jul 17, 2010, 17:30

CS Utchim Gaesti

0-3

CS Petrolul Teleajen

Jul 17, 2010, 17:30

AS AVĀNTUL Māneciu

5-0

AFC Filipeştii de Pădure

Jul 18, 2010, 17:30

Viticultorul Breaza

 1-2

CS Partizanul Merei

Jul 17, 2010, 17:30

FC Zagon

 2-1

CSM Focsani

Jul 17, 2010, 17:30

ĪNFRĂŢIREA Harman

 3-0

CF Predeal

Jul 17, 2010, 17:30

CS Atletic Bradu

 3-0

CS Juventus Bascov

Jul 17, 2010, 17:30

CS Albota

 3-2

CS Gaz Metan II Mediaş

Jul 17, 2010, 17:30

AS Damila Măciuca

 3-1

CFC Ghecon Lăpuşata

Jul 17, 2010, 17:30

AS Recolta Stoicăneşti

 2-1

CS Progresul Corabia

Jul 20, 2010, 17:30

Universitatea Craiova II

 5-3

FC Caracal

Jul 17, 2010, 17:30

FC Podari

3-0

CS Armata Craiova

Jul 17, 2010, 17:30

CS Termo Dr. Tr. Severin

 4-2

CS Ralbex Turcineşti

Jul 17, 2010, 17:30

FC Petrolul Ţicleni

0-3

CS Minerul Jilt Mătăsari

Jul 17, 2010, 17:30

FC Hunedoara

3-0

CS Retezatul Haţeg

Jul 17, 2010, 17:30

AS Mureşul Oarda

3-0

CS Zlatna

Jul 17, 2010, 17:30

CS SPARTA Mediaş

3-0

CSM Sebeş

Jul 17, 2010, 17:30

Gaz Metan Tārgu Mureş

 2-7

FC ASA Unirea Ungheni

Jul 17, 2010, 17:30

AS Tārnava Beteşti

 1-2

FCM Avantul Reghin

Jul 17, 2010, 17:30

CS Vointa Mariselu

 1-6

GLORIA Bistriţa II

Jul 17, 2010, 17:30

AF CS Voinţa Livezile

 2-1

FC Unirea Dej

Jul 17, 2010, 17:30

FC Lăpuşul Tg. Lăpuş

 4-2

CS Marmatia 96

Jul 17, 2010, 17:30

AS Somesul Oar

 3-1

FC Turul Micula 2000

Jul 17, 2010, 17:30

CS Luceafărul 2 Oradea

 5-2

Barcau Nuşfalău

Jul 17, 2010, 17:30

CS Unirea Floresti

 0-3

Sanatatea Serv. Pub. Cluj

Jul 17, 2010, 17:30

CS Frontiera 2004 Curtici

 1-2

CS Gloria CTP Arad

Jul 17, 2010, 17:30

CS Progresul Gătaia

0-3

Unirea Sānnicolau Mare

Jul 17, 2010, 17:30

FC Viitorul Sānandrei

0-3

CS Ineu

 

CALENDAR Cupa Romaniei sezon 2010/2011

 

Faza 1

17 iul 2010

Faza a 2-a

31 iul 2010

Faza a 3-a

11 aug 2000

Faza a 4-a

25 aug 2010

Faza a 5-a

8 sep 2010

Saisprezecimi de finala

22.sep.2010

Optimile de finala

27.oct.2010

Sferturi de finala

10.nov.2010

Semifinale tur

23.mar.2011

Semifinale retur

20.apr.2011

Finala

25.mai.2011

 
 
 

 

Supercupa Romaniei, editia 2009-2010. CFR Cluj castiga a doua Supercupa consecutiv, dupa ce a invins la penalty-uri pe Unirea Urziceni. De remarcat faptul ca toti jucatorii Unirii care au executat penalty (4), au ratat.

 

 

 

 

 
 

mail to: fotbalfl@gmail.com


trafic site

Copyright 2008-2009 - Fotbal-flash