căutare personalizată

  

 

 

 

 

Europa League, 2011-2012

Europa League, rezultate turul 3 preliminar

Partidele TUR, 26 si 28 iulie 2011
26 iulie Bnei Yehuda 1-1 Helsingborgs IF
28 iulie Śląsk Wrocław 0-0 Lokomotiv Sofia
28 iulie AEK Larnaca 3-0 Mladá Boleslav
28 iulie Alania Vladikavkaz 1-1 FC Aktobe
28 iulie Ventspils 1-2 FK Crvena Zvezda
28 iulie Karpaty Lviv 2-0 Saint Patrick's
28 iulie Olimpija Ljubljana 1-1 FK Austria Wien
28 iulie Aalesunds 4-0 IF Elfsborg
28 iulie Salzburg 1-0 FK Senica 
28 iulie Anorthosis Famagusta 0-2 FK Rabotnicki
28 iulie Sparta Praha 5-0 FK Sarajevo
28 iulie Metalurgi Rustavi 2-5 Stade Rennais
28 iulie Vorskla Poltava 0-0 Sligo Rovers 
28 iulie Vålerenga Fotball 0-2 PAOK FC
28 iulie Young Boys 3-1 KVC Westerlo
28 iulie

Bursaspor

2-1 Gomel
28 iulie Hapoel Tel-Aviv 4-0 FC Vaduz
28 iulie Omonia 3-0 ADO Den Haag
28 iulie

RNK Split

0-0 Fulham
28 iulie Levski Sofia 2-1 Spartak Trnava 
28 iulie AZ Alkmaar 2-0 FK Jablonec
28 iulie Dinamo Bucureşti 2-2 Varaždin (CRO)
28 iulie Differdange 0-3 Olympiacos Volou
28 iulie Gaziantepspor 0-1 Legia Warszawa
28 iulie Paks 1-1 Heart of Midlothian
28 iulie FSV Mainz 05 1-1 Gaz Metan Mediaş
28 iulie Club Brugge 4-1 FK Qarabağ 
28 iulie Željezničar 0-2 Maccabi Tel-Aviv
28 iulie Stoke 1-0 Hajduk Split
28 iulie CD Nacional 3-0 Häcken
28 iulie US Città di Palermo 2-2 FC Thun
28 iulie

Atletico

2-1 Stromsgodset
28 iulie Midtjylland 0-0 Vitória SC 
28 iulie Ried 2-0 Brondby
28 iulie

KR Reykjavík

1-4 Dinamo Tbilisi
Partidele RETUR,  04 august 2011
Varaždin (CRO) 1-2 Dinamo Bucureşti
Mladá Boleslav 2-2 AEK Larnaca
FC Aktobe 1-1 Alania Vladikavkaz
IF Elfsborg 1-1 Aalesunds
FK Qarabağ  1-0 Club Brugge
Stromsgodset 0-2 Atletico
Sligo Rovers  0-2 Vorskla Poltava
Gaz Metan Mediaş 1-1 FSV Mainz 05
Gomel 1-3 Bursaspor
Brondby 4-2 Ried
Hajduk Split 0-1 Stoke
Legia Warszawa 0-0 Gaziantepspor
Stade Rennais 2-0 Metalurgi Rustavi
Spartak Trnava  2-1 Levski Sofia
Dinamo Tbilisi 2-0 KR Reykjavík
FK Senica  0-3 Salzburg
Helsingborgs IF 3-0 Bnei Yehuda
Häcken 2-1 CD Nacional
Lokomotiv Sofia 0-0 Śląsk Wrocław
Maccabi Tel-Aviv 6-0 Željezničar
FC Thun 1-1 US Città di Palermo
KVC Westerlo 0-2 Young Boys
FC Vaduz 2-1 Hapoel Tel-Aviv
PAOK FC 3-0 Vålerenga Fotball
ADO Den Haag 1-0 Omonia
Olympiacos Volou 3-0 Differdange
FK Rabotnicki 1-2 Anorthosis Famagusta
FK Crvena Zvezda 7-0 Ventspils
FK Jablonec 1-1 AZ Alkmaar
Fulham 2-0 RNK Split
Saint Patrick's 1-3 Karpaty Lviv
FK Sarajevo 0-2 Sparta Praha
Heart of Midlothian 4-1 Paks
FK Austria Wien 3-2 Olimpija Ljubljana
Vitória SC 2-1 Midtjylland
 
Nume*
Adresa Email*
Subiect*
Mesaj*
Nota: * marcheaza campurile obligatorii.

 

trafic ranking

Statistici web Sports eXTReMe Tracker
trafic site W3 Directory - the World Wide Web Directory SEO
Copyright 2008-2011 - Fotbal flash