căutare personalizată

 

bet365

bet365

CSS3 Button Rollover Css3Menu.com

 

 

Europa League, 2012-2013

UEFA Europa League, rezultate primul tur preliminar

Partidele TUR, Turul 1 preliminar
 03.iul.12 18:30 Vikingur  0-6 FC Gomel
 03.iul.12 18:30 FK Skendija 79  0-0 Portadown FC
 05.iul.12 18:00 Xäzär Länkäran  2-2 JK Nõmme Kalju
 05.iul.12 18:30 Trans Narva  0-5 İnter Baku
 05.iul.12 18:30 FK Renova  4-0 AC Libertas
 05.iul.12 18:30 FK Jagodina  0-1 FC Ordabasy
 05.iul.12 18:30 KuPS Kuopio  2-1 Llanelli AFC
 05.iul.12 18:45 Levadia Tallinn  1-0 FC Šiauliai
 05.iul.12 19:00 Rudar Pljevlja  0-1 FC Shirak
 05.iul.12 19:00 FC Pyunik  0-3 FK Zeta
 05.iul.12 19:00 JJK Jyväskylä  2-0 Stabæk Fotball
 05.iul.12 19:00 IF Elfsborg  8-0 Floriana FC
 05.iul.12 19:00 Bakı FK  0-0 NK Mura
 05.iul.12 19:30 FK Sūduva  0-1  FC Daugava
 05.iul.12 19:30 Dacia Chişinău  1-0 NK Celje
 05.iul.12 19:30 FC Differdange 03  3-0 NSÍ Runavík
 05.iul.12 20:00 Birkirkara FC  2-2 FK Metalurg Skopje
 05.iul.12 20:00 KF Tirana  2-0 Grevenmacher
 05.iul.12 20:00 Torpedo Kutaisi  1-1 FC Aktobe
 05.iul.12 20:30  Santa Coloma  0-1 NK Osijek
 05.iul.12 20:30 FK Sarajevo  5-2 Hibernians FC
 05.iul.12 20:45 FC Twente  6-0 Santa Coloma
 05.iul.12 21:00 Olimpija Ljubljana  3-0 AS Jeunesse Esch
 05.iul.12 21:00 Lech Poznań  2-0 Zhetysu Taldykorgan
 05.iul.12 21:00 EB/Streymur  3-1 FC Gandzasar
 05.iul.12 21:15 MTK Budapest  1-1 FK Senica
 05.iul.12 21:30 Cefn Druids  0-0 Myllykosken Pallo
 05.iul.12 21:30 KS Flamurtari  0-1 Honvéd Budapest
 05.iul.12 21:30 KS Teuta  0-3 Metalurgi Rustavi
 05.iul.12 21:30 SP La Fiorita  0-2 Liepājas Metalurgs
 05.iul.12 21:45 Bohemian FC  0-0 Thór Akureyri
 05.iul.12 21:45  Bangor City  0-0 Zimbru Chişinău
 05.iul.12 21:45 Cliftonville FC  1-0 Kalmar FF
 05.iul.12 21:45 Saint Patrick's  1-0 ÍBV Vestmannaeyjar
 05.iul.12 22:00 Crusaders FC  0-3 Rosenborg BK
 05.iul.12 22:05  Borac Banja Luka  2-2 Čelik Nikšić
 05.iul.12 22:15 Hafnarfjördur  2-1 USV Eschen-Mauren

Partidele RETUR, Turul 1 preliminar
 10.iul.12 18:30 Floriana FC  0-4 IF Elfsborg
 10.iul.12 18:45 Grevenmacher  0-0 KF Tirana
 10.iul.12 18:45 JK Nõmme Kalju  0-2 Xäzär Länkäran
 10.iul.12 21:45 Portadown FC  2-1 FK Skendija 79
 12.iul.12 15:00 Zhetysu Taldykorgan  1-1 Lech Poznań
 12.iul.12 17:00 FC Shirak  1-1 Rudar Pljevlja
 12.iul.12 17:00 Metalurgi Rustavi  6-1 KS Teuta
 12.iul.12 17:00 FC Ordabasy  0-0 FK Jagodina
 12.iul.12 18:00 FC Gandzasar  2-0 EB/Streymur
 12.iul.12 18:00 FC Aktobe  1-0 Torpedo Kutaisi
 12.iul.12 18:00 FK Metalurg Skopje  0-0 Birkirkara FC
 12.iul.12 18:30 Čelik Nikšić  1-1 Borac Banja Luka
 12.iul.12 19:00 İnter Baku  2-0 Trans Narva
 12.iul.12 19:00  FC Daugava  2-3 FK Sūduva
 12.iul.12 19:00 AS Jeunesse Esch  0-3 Olimpija Ljubljana
 12.iul.12 19:00 FC Šiauliai  2-1 Levadia Tallinn
 12.iul.12 19:00 FC Gomel  4-0 Vikingur
 12.iul.12 19:00 Liepājas Metalurgs  4-0 SP La Fiorita
 12.iul.12 19:30 Zimbru Chişinău  2-1 Bangor City
 12.iul.12 19:30 Myllykosken Pallo  5-0 Cefn Druids
 12.iul.12 20:00 Stabæk Fotball  3-2 JJK Jyväskylä
 12.iul.12 20:00 Kalmar FF  4-0 Cliftonville FC
 12.iul.12 20:00 Rosenborg BK  1-0 Crusaders FC
 12.iul.12 20:30 USV Eschen-Mauren  0-1 Hafnarfjördur
 12.iul.12 20:30 NSÍ Runavík  0-3 FC Differdange 03
 12.iul.12 20:30 Llanelli AFC  1-1 KuPS Kuopio
 12.iul.12 20:30 FK Senica  2-1 MTK Budapest
 12.iul.12 20:30 Hibernians FC  4-4 FK Sarajevo
 12.iul.12 20:30 Santa Coloma  0-3 FC Twente
 12.iul.12 21:00 FK Zeta  1-2 FC Pyunik
 12.iul.12 21:00 NK Celje  0-1 Dacia Chişinău
 12.iul.12 21:00 NK Osijek  3-1 Santa Coloma
 12.iul.12 21:00 NK Mura  2-0 Bakı FK
 12.iul.12 21:30 AC Libertas  0-4 FK Renova
 12.iul.12 21:30 Thór Akureyri  5-1 Bohemian FC
 12.iul.12 21:30 Honvéd Budapest  2-0 KS Flamurtari
 12.iul.12 22:30 ÍBV Vestmannaeyjar  2-1 Saint Patrick's
 
Nume*
Adresa Email*
Subiect*
Mesaj*
Nota: * marcheaza campurile obligatorii.

 

trafic ranking

Statistici web Sports eXTReMe Tracker
trafic site W3 Directory - the World Wide Web Directory SEO
Copyright 2008-2011 - Fotbal flash