căutare personalizată

  

 

 

 

 

Europa League, 2011-2012

UEFA Europa League, rezultate primul tur preliminar

Partidele TUR, 30 iunie 2011

1

ÍF Fuglafjørdur (FRO)

1-3

KR Reykjavík (ISL)

2

Daugava Daugavpils (LVA)

0-5

Tromsø IL (NOR)

3

Elfsborg (SWE)

4-0

CS Fola Esch (LUX)

4

The New Saints FC (WAL)

1-1

Cliftonville FC (NIR)

5

Fulham FC (ENG)

3-0

NSÍ Runavík (FRO)

6

FC Honka Espoo (FIN)

0-0

JK Nõmme Kalju (EST)

7

ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)

1-0

Saint Patrick's Athletic (IRL)

8

UN Käerjéng 97 (LUX)

1-1

BK Häcken (SWE)

9

Aalesunds FK (NOR)

4-1

Neath FC (WAL)

10

FK Renova (MKD)

2-1

Glentoran FC (NIR)

11

FC Koper (SVN)

1-1

Shakhter Karagandy (KAZ)

12

FK Banga (LTU)

0-4

Qarabağ FK (AZE)

13

UE Santa Coloma (AND)

0-1

Paks SE (HUN)

14

JK Trans Narva (EST)

1-4

FK Rabotnicki (MKD)

15

FK Rad (SRB)

6-0

SP Tre Penne (SMR)

16

Budućnost Podgorica (MNE)

1-3

KS Flaumurtari (ALB)

17

Ferencvárosi TC (HUN)

3-0

Ulisses FC (ARM)

18

Jagiellonia Białystok (POL)

1-0

FC Irtysh Pavlodar (KAZ)

19

Olimpik-Şüvälan PFK (AZE)

1-1

FC Minsk (BLR)

20

FC Dinamo Tbilisi (GEO)

2-0

FC Milsami Orhei (MDA)

21

NK Varaždin (CRO)

5-1

FC Lusitans (AND)

22

FC Banants (ARM)

0-1

FC Metalurgi Rustavi (GEO)

23

Birkirkara FC (MLT)

0-1

KS Vllaznia (ALB)

24

NK Široki Brijeg (BIH)

0-0

NK Olimpija Ljubljana (SVN)

25

FC Spartak Trnava (SVK)

3-0

FK Zeta (MNE)

Partidele RETUR, 07 iulie 2011

1

KR Reykjavík (ISL)

5-1

ÍF Fuglafjørdur (FRO)

2

Tromsø IL (NOR)

2-1

Daugava Daugavpils (LVA)

3

CS Fola Esch (LUX)

1-1

Elfsborg (SWE)

4

Cliftonville FC (NIR)

0-1

The New Saints FC (WAL)

5

NSÍ Runavík (FRO)

0-0

Fulham FC (ENG)

6

JK Nõmme Kalju (EST)

0-2

FC Honka Espoo (FIN)

7

Saint Patrick's Athletic (IRL)

2-0

ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)

8

BK Häcken (SWE)

5-1

UN Käerjéng 97 (LUX)

9

Neath FC (WAL)

0-2

Aalesunds FK (NOR)

10

Glentoran FC (NIR)

2-1

FK Renova (MKD)

11

Shakhter Karagandy (KAZ)

2-1

FC Koper (SVN)

12

Qarabağ FK (AZE)

3-0

FK Banga (LTU)

13

Paks SE (HUN)

4-0

UE Santa Coloma (AND)

14

FK Rabotnicki (MKD)

3-0

JK Trans Narva (EST)

15

SP Tre Penne (SMR)

1-3

FK Rad (SRB)

16

KS Flaumurtari (ALB)

1-2

Budućnost Podgorica (MNE)

17

Ulisses FC (ARM)

0-2

Ferencvárosi TC (HUN)

18

FC Irtysh Pavlodar (KAZ)

2-0

Jagiellonia Białystok (POL)

19

FC Minsk (BLR)

2-1

Olimpik-Şüvälan PFK (AZE)

20

FC Milsami Orhei (MDA)

1-3

FC Dinamo Tbilisi (GEO)

21

FC Lusitans (AND)

0-1

NK Varaždin (CRO)

22

FC Metalurgi Rustavi (GEO)

1-1

FC Banants (ARM)

23

KS Vllaznia (ALB)

1-1

Birkirkara FC (MLT)

24

NK Olimpija Ljubljana (SVN)

3-0

NK Široki Brijeg (BIH)

25

FK Zeta (MNE)

2-1

FC Spartak Trnava (SVK)

 
Nume*
Adresa Email*
Subiect*
Mesaj*
Nota: * marcheaza campurile obligatorii.

 

trafic ranking

Statistici web Sports eXTReMe Tracker
trafic site W3 Directory - the World Wide Web Directory SEO
Copyright 2008-2011 - Fotbal flash